Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Tr roma geçeceğim diye hurra diye sammobile a girdim bir baktım:( dırırıınn
Kardeşim hemen geçme derim ben biraz bekleyeceğim tr rom kullananlar buraya pil süresi v.s hakkında bilgi paylaşsın iyiyse gececem şuan BTU romu var gayet iyi
--- Gönderi Güncellendi ---
İnşallah nougatın orjinal temasında arkaplan siyahtır.
Başka renk hayatta kullanmam.
Harici temada sevmem.
Screenshot_20170131-171628.png

Kardeşim hemen geçme derim ben biraz bekleyeceğim tr rom kullananlar buraya pil süresi v.s hakkında bilgi paylaşsın iyiyse gececem şuan BTU romu var gayet iyi

Screenshot_20170131-171628.png
Orjinal tema orjinal duvar kağıdı böyle kullaniyorum

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025

Ekli dosyayı görüntüle 17257

Fransa rom harika. 1.5 gün batarya süresi ve çook stabil de volte çalışmıyor ve trkcllin kota yemeyen uygulamaları kota yiyor.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Turkcellin kota yemeyen uygulamaları kota yiyor derken ? Anlamadım biraz açarmısın ne anlamda yani ??
Fizy ve bip normalde yemiyor. Trkcllle de konuştum ama onlarda rom olduğu için seni fransız olarak görüyor dedi. Yapacağımız birşey yok dedi.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Az önce youtubede 4g de 1080p video izledim. Çok uzun değildi bi video klipti. 4 dakikalık. Sonra çıktım derkeeen cihaz kapandı açıldı. Aynı sorunu yaşayan var mı Fransa romu veya başka romlarda?

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61

Arkaplan süper ama uygulama simgeleri böyleyse beş para değil beş kuruş bile etmez.
Daha nougat gelmeden hayallerin içine etti.
Simgelere bak koskoca S7 çizgi film karelerine dönmüş yazıklar olsun.

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Arkaplan süper ama uygulama simgeleri böyleyse beş para değil beş kuruş bile etmez.
Daha nougat gelmeden hayallerin içine etti.
Simgelere bak koskoca S7 çizgi film karelerine dönmüş yazıklar olsun.
Istesigini yükle tema mağazasında artık simgelerde var
Screenshot_20170131-191043.png

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Az önce youtubede 4g de 1080p video izledim. Çok uzun değildi bi video klipti. 4 dakikalık. Sonra çıktım derkeeen cihaz kapandı açıldı. Aynı sorunu yaşayan var mı Fransa romu veya başka romlarda?
Iletme bari Fransizlar az kullansin romu.Sonra samsung fransa danda cekecek guncellemeyi sikinti var diye

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Bir amoled ekran da yoğunluk siyah renk temalar ekran fotoğrafları kullanarak pilde gözle görülür azalma olur mu

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35

Temanın adı nedir kardeşim ? Paylaşır mısın bizimle de

Glsmcakrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanipta memnun kaldiginiz kirilmaz cam veya ekran koyucu tavsiyeniz var mi?

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
kardeşim spigenin en ince kılıfını kullanıyorum. Gayet şık ve sade. Kırılmaz cam olarak da yine spigenin kullanıyorum. s7 edge için bahsediyorum bu arada.

emir_kr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bende arıyorum bulamıyorum ucuzlardan kimse memnun değil iyileride 100 tl civarı
kardeşim spigenin en ince kılıfını kullanıyorum. Gayet şık ve sade. Kırılmaz cam olarak da yine spigenin kullanıyorum. s7 edge için bahsediyorum bu arada.
Link atarmısın kırılmaz camın ben bulamadım

emir_kr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Link atarmısın kırılmaz camın ben bulama
Bunu daha önce gördüm ama sanırım cam değil. Normal koruyucu bendede full body var köşeler hep kalktı

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bunun kırılmaz cam olduğuna emin misin ? Birde su led view kilifi ucuz satan bildiginiz bir yer var mi ?
Link atarmısın kırılmaz camın ben bulama

Bunu daha önce gördüm ama sanırım cam değil. Normal koruyucu bendede full body var köşeler hep kalktı
S7 edge e bosuna kirilmaz takmayin durmuyor.Seffafin bile koseleri kalkmaya basladi simdiden.En iyisi seffaf body cekip kapakli kilif kullanmak.

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Bunun kırılmaz cam olduğuna emin misin ? Birde su led view kilifi ucuz satan bildiginiz bir yer var mi ?

S7 edge e bosuna kirilmaz takmayin durmuyor.Seffafin bile koseleri kalkmaya basladi simdiden.En iyisi seffaf body cekip kapakli kilif kullanmak.
bende 5 ay oldu neredeyse herhangi bir şekilde köşelerden kalkma vs olmadı. Muhtelemen tam yapamadınız. Bir şey diyemeyeceğim maalesef ama ben memnunum baya

Glsmcakrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende 5 ay oldu neredeyse herhangi bir şekilde köşelerden kalkma vs olmadı. Muhtelemen tam yapamadınız. Bir şey diyemeyeceğim maalesef ama ben memnunum baya

Benimde s7 edge. Şuan kirilmaz cam kullaniyorum ve bazen algilamadigi icin cekip atmak istiyorum. Internetten baska nerelerde bulabilirim? Turkcell, vatan teknosa gibi yerlerde satiliyor mu
Benimde s7 edge. Şuan kirilmaz cam kullaniyorum ve bazen algilamadigi icin cekip atmak istiyorum. Internetten baska nerelerde bulabilirim? Turkcell, vatan teknosa gibi yerlerde satiliyor mu
Birde ne zamandan beri kullaniyorsunuz?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Arkadaşlar bazı sorunlar var. Bekleyin. Kullana kullana çıkıyor sorunlar. Haklılar yani

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Dostum sAnırım şubat sonunda gelir. Sadece kızdığım nokta TR gibi bir pazarı neden sona bırakırlar