Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Reaksiyon puanı
35
Abi bu kadar sabirsizsaniz sammobile dan yuklesenize zaten aynı güncelleme gelcek

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Abi bu kadar sabirsizsaniz sammobile dan yuklesenize zaten aynı güncelleme gelcek
Eğer yarında gelmezse hafta sonu o olacak indirip yükleyeceğim türkiye ye gelincede onuda indirip yükleyeceğim odinle
--- Gönderi Güncellendi ---
Zaten odinle yüklemede root filan istemiyor ve garantiyide bozmuyor tekrar türkiye romunu yükle gönder garantilik bir sorun olursa. Geçen gün samsung note 3 neo ya Rusya romu indirip yükledim çok şahane oldu 5.11 türkiye de 4.4.2 den kitkattan başka güncelleme vermemişler Rusya ya vermişler ama bende yükledim hemen telefon tamamen değişti smart manager geldi menüler değişti pil süresi baya değişti 2 gün içinde gelmezse s7yede aynısını yapacam

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Rom kurmak acayip basit bir iş. Tr sürümüne dönmek de çok basit gözünüzde büyütmeyin. Ilk güncellemeler hep Fransaya geliyor ve bizim Tr romundan daha iyi oluyor genelde Fransa romu. Ayrıca garantide de sıkıntı olmuyor android kullanıyosunuz yav korkmayın bu kadar tadını çıkarın

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Merhaba. Bugün telefona 70 tiye bu kirilmaz camdan aldım ama hiç memnun kalmadım. Kullanıpta memnun olduğunuz korucusu cam markası nedir? Kenarları da kapatsın istiyorum. Bunu değiştirebilme imkanım olur mu sizce? Bilmeden araştırmadan aldım ve çok pişmanım. Yardımcı olursanız sevinirim
Cam koruyucu yok adam gibi.Ben On arka seffaf taktirdim cizilmesin diye.Birde led kilif taktin mi tamam dusursende bir sey olmaz.Ya da clear view zevkine kalmis.

sibumi54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese selam,

7.0 İngiltere versiyonunu çıktığı ilk gün odin ile yükledim. Herhangi bir problem yaşamıyorum. Ancak bu süre zarfında 3 kere telefona yazılım güncellemesi var uyarısı geldi. Yükle dediğim zamansa güncelleme penceresi açılıyor ve zaten en güncel yazılıma sahipsiniz diyor. Birkaç gün aralıklarla tam 3 kere oldu bu. Sebebini bilen var mıdır ya da daha önce başına gelen?

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Neden bizim ülkemiz ilk güncelleme alan ülke olmuyorsa neden hep elaleme geldikten sonra da bize gelmesini bekliyoruz

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Screenshot_20170126-114344.png

--- Gönderi Güncellendi ---
Cevap açıklayıcı ve çok net değil mi

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Düşüncem ve sanırım olacak olan 31 ocakta güncelleme gelicek şubata sarkarsa baya sallar samsung o zaman

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Ekran koruyucu cam olarak cellular line kullanıyorum.

Eksileri

1. Kenarları hep toz tuttu. Telefon tozlu gözüküyor ekranın içine toz giriyor. Bu can sıkıcı

2. Kavisleri tam kaplıyor ama sağ kavis tarafı kalktı. Ama ellemedikçe hala daha sabit duruyor hiçbir sorun yaşatmadan. bi anlamda iyi oldu çünkü ekrana kaçan tozları bazen ekran koruyucuyu biraz kaldırıp silebiliyorum.

Bunlara katlanıyorum çünkü bunun alternatifi yok gibi bir şey ve bu telefon için ekran koruyucu cam çok önemli. Üstte yazdıklarıma bakarak bi fikir edinebilirsin. ha bu arada sağ tarafın kalkma olayı 2. aydan sonra oldu. şu an 3. ayı bitirdim

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Olabilir zaten farkettiyseniz önceki güvenlik guncellestirmeleri hep bize ay sonu gelirdi
Bunlar sadece bize değil ki 4 ülkeden başka kimsede güncelleme yok.Bu samsungun eksikleri öyle önüne gelene telefon cikartirsan en iyilerine böyle bakamassin samsung aç gözlüluk yapiyor Allah sonunu getirir.

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Hindistan ve Rusya ya da vermeye başlamışlar güncellemeyi sammobile da yazıyor

Dejavu0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Cam koruyucu yok adam gibi.Ben On arka seffaf taktirdim cizilmesin diye.Birde led kilif taktin mi tamam dusursende bir sey olmaz.Ya da clear view zevkine kalmis.
Dostum, 50 lira civarı bir kılıf önerebilirmisin peki? Birde önerdiğin şeffaf hangisi linkini atabilirmisin?

Glsmcakrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Tavsiyeniz için teşekkür ederim ama kapaklı kılıf kullanmak istemiyorum. Başka bir alternatifi yok mu kirilmaz camın?

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Tavsiyeniz için teşekkür ederim ama kapaklı kılıf kullanmak istemiyorum. Başka bir alternatifi yok mu kirilmaz camın?
Seffaf spigen al tavsiyem full body.Kirilmaz cama gelince bence hic bulasma paran bosuna gider.Kavisli olunca cam tutmuyor.Hem toz aliyor hem bir sure sonra kapak atiyor.En iyisi full body yaptiktan sonra kapakli kilif almak ve kullanmak.Kapakli sana kalmis ama bulabilirsen led veya clear view al.En temizi.

fthcl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran koruyucu cam olarak cellular line kullanıyorum.

Eksileri

1. Kenarları hep toz tuttu. Telefon tozlu gözüküyor ekranın içine toz giriyor. Bu can sıkıcı

2. Kavisleri tam kaplıyor ama sağ kavis tarafı kalktı. Ama ellemedikçe hala daha sabit duruyor hiçbir sorun yaşatmadan. bi anlamda iyi oldu çünkü ekrana kaçan tozları bazen ekran koruyucuyu biraz kaldırıp silebiliyorum.

Bunlara katlanıyorum çünkü bunun alternatifi yok gibi bir şey ve bu telefon için ekran koruyucu cam çok önemli. Üstte yazdıklarıma bakarak bi fikir edinebilirsin. ha bu arada sağ tarafın kalkma olayı 2. aydan sonra oldu. şu an 3. ayı bitirdim

merhaba s7 edge kullanıcısı olarak sizce batarya süresi ve stabil çalışması olarak nasıl değerlendirirsiniz?
kamerası 10 üzerinden kaç alır?

Okan Turk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu guncellemenin gelicegi yok hergun yarini bekliyoruz yarin oluyo yine eller yukari

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Haftasonuna kadar gelmezse rom kuracağım bu ne ya 3. Dünya ülkesi muamelesi:mad:

Dejavu0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Seffaf spigen al tavsiyem full body.Kirilmaz cama gelince bence hic bulasma paran bosuna gider.Kavisli olunca cam tutmuyor.Hem toz aliyor hem bir sure sonra kapak atiyor.En iyisi full body yaptiktan sonra kapakli kilif almak ve kullanmak.Kapakli sana kalmis ama bulabilirsen led veya clear view al.En temizi.
Spigen Galaxy S7 Edge Kılıf Ultra Hybrid Crystal var dostum bunu önerirmisin? Birtane daha buldum 10 lira daha pahalısı Neo Hybrid Crystal yoksa bunu mu önerirsin? Arasındaki farkları bilmiyorum pek.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
HTC 10 Kullanıcıları almış 7.0'ı hala Samsung vermemiş.S7 gibi bir cihaza bile bu kadar geciktirmeleri Saçma.

Memojjj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende s7 edge kullanıyorumda neden bu kadar sabırsızlanıyorsunuz anlamıyorum ne değişecekki :) bu haliyle bile süper bence.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Bende s7 edge kullanıyorumda neden bu kadar sabırsızlanıyorsunuz anlamıyorum ne değişecekki :) bu haliyle bile süper bence.
Kardeşim başta bende senin gibi düşünüyodum sonra forumda bu güncelleme gelsin diye çıldıran insanların mesajlarını okuya okuya ben de onlardan oldum:D:confused: