Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

sinandragneel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bildiğim ve tecrübeli oldugum icin sorun olmuyor :D
Senin gibi bende Rom atmıştım.Rom mükemmeldi fakat telefonun o sürüme uygun olmadığı için bazen sıkıntı çıkabiliyordu her ne kadar telefonuma uygun olsada.Üstelik Snapchat bunu anlıyor ve Snapchat'a girmenizi yasaklıyor.Garanti belgeniz gidiyor.O yüzden yapmaktan kaçının hele ki iyi değilseniz çok kaçının telefonu eski haline döndürmek için çok uğraşmıştım.Tecrübe :kissing:

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Beyler yakın bi dostta s7 Edge var yere düşürmesi sonucu üst cam kırıldı. Telefon tamiri yapan tanıdık bir telefoncuya sorduk 1.200 TL fiyat çekti. Daha uyguna yaptırabileceğimiz bir yer var mı ?

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Beyler yakın bi dostta s7 Edge var yere düşürmesi sonucu üst cam kırıldı. Telefon tamiri yapan tanıdık bir telefoncuya sorduk 1.200 TL fiyat çekti. Daha uyguna yaptırabileceğimiz bir yer var mı ?
Ali ekspres den çakma ön cam getirtip onu taktırabilirsiniz

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Nougat'ta uygulama simgelerini değiştirebilme özelliği varmı acaba bilgisi olan var mı?

MustafaHan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam güncelleme geldiğinde illa smart switch üzerinden mi yapmamız gerekecek? Yoksa otadan direk güncelleyebilecek miyiz?

msy2014

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar, benim kardeşimde yurtdışı S7 edge var tabi sim kilidi için rot atılmış gerçi boşuna atmışlar sonradan yine normal yolla açtırmak zorunda kaldık da, neyse konu şu root atıldığı için güncelleme alamıyor, kardeşim de takıntılı biraz bu konuda ne yapabiliriz, acaba stock rom atmadan sadece rootu kaldırıp güncelleme almasını sağlayamaz mıyız? Cevap hayırsa stock rom yükleyip her şeye sıfırdan başlayabilir miyiz, ne dersiniz yardımlarınızı bekliyorum
s1.gif

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar, benim kardeşimde yurtdışı S7 edge var tabi sim kilidi için rot atılmış gerçi boşuna atmışlar sonradan yine normal yolla açtırmak zorunda kaldık da, neyse konu şu root atıldığı için güncelleme alamıyor, kardeşim de takıntılı biraz bu konuda ne yapabiliriz, acaba stock rom atmadan sadece rootu kaldırıp güncelleme almasını sağlayamaz mıyız? Cevap hayırsa stock rom yükleyip her şeye sıfırdan başlayabilir miyiz, ne dersiniz yardımlarınızı bekliyorum
s1.gif
Eger normal yolla actirdiysaniz ( imei kaydetmeyle ) en temizi stock rom yukleyip rootu kaldirmak ve teli sifirlamak.Eger yazilimsal olarak actirdiysaniz zaten guncelleme yapmamaniz veya baska rom kurmamaniz gerekir.

msy2014

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O konuda sıkıntı yok, pasaport kaydı var, bir rehber filan var mı nasıl yapacağım

Sudo

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Türkiye'ye ne zaman gelir android 7 güncellemesi ?

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Hab3r çıktı s7 ye geldi diye gelmedi mi

championlionn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
SUAN İNDİRİYORUM TELEFONA S7 EDGE TÜRKİYE ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170117-161906.png
    Screenshot_20170117-161906.png
    101.5 KB · Görüntüleme: 544

Memojjj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sayın s7 kullancıları telefondan memnumusunuz 2900 TLye değermi almalımıyım teşekkür ederim...

Son mesajlar