Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Sonunda Injustice Edition a güncelleme geldi.

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaslar bi zamanlayici uygulamasi lazim mesela saat suan 17.42 3 saat 35 dakika sonra saat kac olur bunu gosteren bildiginiz uygulama varmi?

yunus5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bu güncellemeyle bişey değişiyomu arkkadaşlar bugün geldi bana

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170105-183746.png
    Screenshot_20170105-183746.png
    117.3 KB · Görüntüleme: 425

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bu güncellemeyle bişey değişiyomu arkkadaşlar bugün geldi bana
S7 Aldığımdan beri ilk defa yüklediğime pişman olmadığım bir güncellemedir.
Herhangi bir özelliği görünmüyor ama sanki şarjda biraz iyileştirme var gibi geldi bana.

yunus5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
S7 Aldığımdan beri ilk defa yüklediğime pişman olmadığım bir güncellemedir.
Herhangi bir özelliği görünmüyor ama sanki şarjda biraz iyileştirme var gibi geldi bana.
anladım kardeş sağolasın nougat bu ay içinde gelirmi acaba bezdim marsmallow dan :D

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
anladım kardeş sağolasın nougat bu ay içinde gelirmi acaba bezdim marsmallow dan :D
Valla Nougat'tan hiç haberim yok.
Hiç merak'da etmiyorum.
Gelsede gelmesede benim için hiç farketmez.
Beta videolarını izledim bi ara sanki marsmelowu aratacak gibi geldi bana.
Hiç hoşuma gitmedi.
Gerçi marsmelowdan da hiç memnun değilim'ya.
Eh işte. Milleti böyle oyalayıp gidiyor bu işler.

yunus5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Valla Nougat'tan hiç haberim yok.
Hiç merak'da etmiyorum.
Gelsede gelmesede benim için hiç farketmez.
Beta videolarını izledim bi ara sanki marsmelowu aratacak gibi geldi bana.
Hiç hoşuma gitmedi.
Gerçi marsmelowdan da hiç memnun değilim'ya.
Eh işte. Milleti böyle oyalayıp gidiyor bu işler.
yokya bence daha stabil daha güzeldir bana göre gerçis7 zaten hızlı bi cihaz ama nougat fark yaratıcağından eminim :)

Bahadırozc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar telefonda 4.5G deyken internet hiç açılmıyordu herhangi bir şekilde hattım vodafone du. Bazı arkadaşlrda da aynı sorun vardı galiba ya da buna benzer. Hattı turkcelle taşıdm bu sorun gitti. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim Yalnız bi sorum olacak 4.5g çekerken arama yaptığımda H yada H+ ya düşüyor. Bu normal mi acaba

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Samsung android 7 nin dağıtımına başlamış.Dahalık çok sınırlı sayıda kişiye gelen gelen güncelleme tahminimce en geç 2 hafta içinde ülkemizdeki tüm düz s7 edge ve s7 modellerine gelmiş olur.

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
7.0 mı 7.1 mi bazı yerlerde 7.1 ile geleceği söyleniyordu

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar telefonda 4.5G deyken internet hiç açılmıyordu herhangi bir şekilde hattım vodafone du. Bazı arkadaşlrda da aynı sorun vardı galiba ya da buna benzer. Hattı turkcelle taşıdm bu sorun gitti. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim Yalnız bi sorum olacak 4.5g çekerken arama yaptığımda H yada H+ ya düşüyor. Bu normal mi acaba
Ayni durum bendede var h ye dusuyor arama bitince hemen 4.5 gye geciyor hattim turkcell.

Umut84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
7.0 mı 7.1 mi bazı yerlerde 7.1 ile geleceği söyleniyordu

7 gelecekmiş yetkili birisinden alınan bilgiye göre.
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar daha önce konusu geçti mi bilmiyorum bakmaya kalksam bir sürü mesaj var bulması çok zor olacak. Geçmişte varsa kusura bakmayın.

S7 edge için koruyucu ekran kullanan var mı? Varsa kavisli mi kullanıyor? Düşmede korur mu az da olsa? Çizilmemesi için gerek yok bence zaten ekran çizilmez cam.

Bahadırozc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Ayni durum bendede var h ye dusuyor arama bitince hemen 4.5 gye geciyor hattim turkcell.
Bu normalmiş. Turkcellin hendi sitesindeki açıklama bu.
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar telefonun üst kısmında voLTE yazıyor mu turkcellli olanlarda. Ben de yazmıyor da açık halbuki

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170106-111858.png
    Screenshot_20170106-111858.png
    364.7 KB · Görüntüleme: 705

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Olum siz hacı bekler gibi Android 7 güncellemesini bekliyorsunuz laa..:D
Nisan ayında S8 çıkacak siz hala S7 için 7 güncellemesi bekliyorsunuz..
Samsung un bu yönü çok kötü.

appet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar s7 aldim 1 hafta oldu mobil veri acilmio illa reset yeniden baslatma yapinca baglaniyo hattim vodafon hatla ilgisi varmi bilmiom genelde servis format atip geri gonderiyormus bi kac yerde baktm ne yapabilirim servisemi gitmeliyim herseyi denedim yeniden baslatiyorum mobil veri acilio sonra wifiye baglanio wifi kapatiyorum mobil veri ac kapa yapiorum yine baglanmiyo acil destek

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
sorun yok sadece arama esnasında interneti kapatıyor şebekeler en azından turkcell kapatıyor bu da veri tasarrufu bir nevi konuşma esnasında internet gerekiyorsa wifiyi kullanmanız lazım

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Arkadaslar s7 aldim 1 hafta oldu mobil veri acilmio illa reset yeniden baslatma yapinca baglaniyo hattim vodafon hatla ilgisi varmi bilmiom genelde servis format atip geri gonderiyormus bi kac yerde baktm ne yapabilirim servisemi gitmeliyim herseyi denedim yeniden baslatiyorum mobil veri acilio sonra wifiye baglanio wifi kapatiyorum mobil veri ac kapa yapiorum yine baglanmiyo acil destek
Vodafonela ilgili olabilir

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Android 7.0 ne zaman gelir ?Sabırsızlıkla bekliyorum.Sabah akşam güncelleme denetliyorum :D

Bahadırozc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Kardeşim bende de aynı sorun oldu. Vodafone ile ilgili sorun. Servise gönderme boşuna. Geçen gün turkcelle geçtim hiçbir sıkıntı yok. Zaten geçmeden önce bi gün boyunca turkcell hattı taktım sorun kalkmıştı. Sen de dene istersen

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Yeni güncellemeyle şarjı bayağı iyileştirmişler.Bakalım Android 7 de nasıl olacak ?