Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu iphone rahatlığı çok farklı gidip teşhirde kullanıyorum bakıyorum cihaza dönüp kendi telefonumu alıyorum cidden rahat ama kamera olarak çok ciddi önde malasef. Heleki kamera açısı çok başka bir boyutta
Oyun oynarsan hele 1440pde oynarsan 4-4.30 saati geçemezsin.
Şuan 720p ile ve 1080p ile oynamak için doku kalitesini FPSi düşürmek için fps ölçmek için program var gamer tuner
Screenshot_20170101-133853.png
diye markette alacaksan bunu göz önünde bulundur.

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Beyler şimdi 13 dk lik wp kullanımında telefondaki ısı artışını hissetmek normal değil bu konuda hemfikiriz demi ona göre 3 5 gün içinde garantiye yollayacağım

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Beyler şimdi 13 dk lik wp kullanımında telefondaki ısı artışını hissetmek normal değil bu konuda hemfikiriz demi ona göre 3 5 gün içinde garantiye yollayacağım
Aynen whatsapp da isinmasi asiri anormal sorun var kesin. Saatlerce dursan isinmaz normalde

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Kardeş sen bu telefonu yeni almadın mı iade ya da değişim istesene niye garantiye veriyon. 14 gün içinde iade edebiliyosun iade et gitsin

Hufflepuff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Benim bimeks ten bi rahat vardı telefon verdiler de samsung kendisi vermiyor 9 gün falan sürdü kendin samsung servise verirsen o kadar sürmez ama
telefonu götürdüm samsunga aliyoruz 1 hafta kalir merkeze mail atiyoruz onay cikarsa ucretsiz degisiyor ama ekranla beraber degisiyormus ucretli olursa 1300tl yedek telefon verilmiyor işin kısacası samsung iphonelardan daha iyi özellikleri olabilir ama insanlarin neden iphone tercih etmeleri sanirim birazda musteri memnuniyeti tesekkurler

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Telefonda güncelleme denetlerken çıktı güncelleyen var mı? Bakmadım güncelleme sonrası ne olucak diye sarjda uzama olur mu

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170102-202637.png
    Screenshot_20170102-202637.png
    100.1 KB · Görüntüleme: 622

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Telefonda güncelleme denetlerken çıktı güncelleyen var mı? Bakmadım güncelleme sonrası ne olucak diye sarjda uzama olur mu
S7 ye üç gün önce yükledim bu yazılımı.
Bana göre şarjda biraz iyileştirme var.
Başkada gözle görülür bir şey yok.

mustytsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar ben bu bahsi geçen son güncellemeyi yüklerken %99-%100 oluyor ve hata alıyorum. Bahsi geçen güncellemeyi yükleyemedim o yüzden. Bu hatayı alan başka arkadaş var mıdır acaba?

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar ben bu bahsi geçen son güncellemeyi yüklerken %99-%100 oluyor ve hata alıyorum. Bahsi geçen güncellemeyi yükleyemedim o yüzden. Bu hatayı alan başka arkadaş var mıdır acaba?
S7 ye sorunsuz yüklendi.
Yazılımı iptal edebiliyorsan iptal edip tekrardan indir bozuk inmiş olabilir.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
cihaza pili tam sıfırlanınca 7saatte tam şarj olacağı yazıyor.hızlı şarjde aynı.bu normal mi?

zaferozkan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Beş kere denedim yüklenmiyor güncelleme başka bir şey mi yağm lazım hata veriyor

yunus5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar bana güncelleme gelmiyor kasım güncellemesi geldi en son şuan ocak ayındayız daha bişey geldiği yol

kunterb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar. S7 edge silver var bende. 1 buçuk aydır kullanıyorum home tuşunda ve kalp sensör camında çizilmeler başladı. Böyle birşey yaşayan var mı acaba?

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar bana güncelleme gelmiyor kasım güncellemesi geldi en son şuan ocak ayındayız daha bişey geldiği yol
Telefonun rootlu mu?
Rootlu ise otomatik güncelleme gelmez.
Rootlu değilse biraz daha bekle ülkelere göre yazılım dağıtılıyor geç gelebilir.
Mesela benim geçen ay herkesten sonra geldi bu ay ise herkesten önce geldi.

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Kardeş sen bu telefonu yeni almadın mı iade ya da değişim istesene niye garantiye veriyon. 14 gün içinde iade edebiliyosun iade et gitsin
Nedensiz iade /cayma hakkini diyorsaniz o hakkim yok suan . Ama telefon sorunlu ciktigi taktirde telefona kullanici hesapi kurmus olsakta garant kapsaminda iade veya degisimmi talep edebiliyorum ? Yani aldigim yere değilde samsung tan mi isteyeceğim ( simdi ben dogru anladim demi sosyal medyada gezmek face whatsapp vs. Bunlar hicbir sekilde telefonu isitmayacak seyler yani 2 3 saatlik kullanim dahil, heleki bu aylarda .) (Birde telefon sanirim kilifsiz kullanirken normalden cok daha fazla isiniyor onu fark ettim elimin isisiyla da alakali sanirim elim camda terledikce telefon isi alisverisi oluyor olabilir ama.ben bi garantiye yollayayim . )

yunus5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Telefonun rootlu mu?
Rootlu ise otomatik güncelleme gelmez.
Rootlu değilse biraz daha bekle ülkelere göre yazılım dağıtılıyor geç gelebilir.
Mesela benim geçen ay herkesten sonra geldi bu ay ise herkesten önce geldi.
Ben iran rom u kullanıyorum ithalatçı firmadan aldığım için ama türkiye rom unu indiriyorum sammobile sitesinden odin ile kuruyorum phone info programından bakıyorum iran yazıyo türkiye olmuyor nedeni ne olabilir

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
7 saat mi napıyorsun sen başkan :)) yavaş sarsda 2 saat hızlı şarjda 1.bucuk saate doluyor
Normalde yüzde 10-15 lerde şarja taktığımda benimde o civarlarda doluyordu.ama sıfırlanıp telefon kapanınca şarja taktım kalan süre 7 saat falan yazıyordu.hem normal şarjda hemde hzılı şarjda

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Nedensiz iade /cayma hakkini diyorsaniz o hakkim yok suan . Ama telefon sorunlu ciktigi taktirde telefona kullanici hesapi kurmus olsakta garant kapsaminda iade veya degisimmi talep edebiliyorum ? Yani aldigim yere değilde samsung tan mi isteyeceğim ( simdi ben dogru anladim demi sosyal medyada gezmek face whatsapp vs. Bunlar hicbir sekilde telefonu isitmayacak seyler yani 2 3 saatlik kullanim dahil, heleki bu aylarda .) (Birde telefon sanirim kilifsiz kullanirken normalden cok daha fazla isiniyor onu fark ettim elimin isisiyla da alakali sanirim elim camda terledikce telefon isi alisverisi oluyor olabilir ama.ben bi garantiye yollayayim . )
Wp filan değil oyun oynarken dahi telefon hiç ısınmadı az bişey bile ısınmadı. bi şarjda ısınıyor onun dışında eser yok. Bide hepsiburada sitesi üzerinden almamışmıydın o sitede ürünü 14 gün içinde iade edebiliyosun niye hakkın yok anlamadım neyse sen bikirsin ne deyim

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Boşuna demiyorum. İnternetten böyle şeyleri almak piyangodan bilet almak gibidir.
Oysa gidip normal bir yerden almış olsan böyle durumlarda gider konuşur işini halledersin.
Ha belkide 100.200 tl fazla verirsin ama böyle durumlar için değer.
Şimdi müşteri hizmetleriyle uğraş. ara. Kargo derdi ve kaygısı.
Fatura sorunu.
Bilmem ne bilmem ne...
Ah ah.
Sözüm geçsin diye sakal bırakacam yaw

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Son güncellemeyi yaptım sabah telefon sim kartı görmüyor hiç bi şekilde tanımıyor ? Aynı sorunu yaşayan varmı ?

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Wp filan değil oyun oynarken dahi telefon hiç ısınmadı az bişey bile ısınmadı. bi şarjda ısınıyor onun dışında eser yok. Bide hepsiburada sitesi üzerinden almamışmıydın o sitede ürünü 14 gün içinde iade edebiliyosun niye hakkın yok anlamadım neyse sen bikirsin ne deyim
Ya neden gostermeden iade etme hakkim yok suan ama isiniyor diye iade edebilirmiyim bir bakayim
--- Gönderi Güncellendi ---
Boşuna demiyorum. İnternetten böyle şeyleri almak piyangodan bilet almak gibidir.
Oysa gidip normal bir yerden almış olsan böyle durumlarda gider konuşur işini halledersin.
Ha belkide 100.200 tl fazla verirsin ama böyle durumlar için değer.
Şimdi müşteri hizmetleriyle uğraş. ara. Kargo derdi ve kaygısı.
Fatura sorunu.
Bilmem ne bilmem ne...
Ah ah.
Sözüm geçsin diye sakal bırakacam yaw
Valla 100 200 deil 400 500 tl fark etti degisim kisminda bir sıkınti cikacagini sanmiyorum ins. Cikmaz eger cikmazsa ne olur . Telefonumu 20 gun kullanamam bence 400 liraya deger sonucta samsung garantili urun . Bakalim hayirlisi ve ilk defa almiyorum kiz kardesimede almistim onda bi sikinti cikmadi Alllaha sukur 2 aydir kullaniyor