Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Samsungun salaklığı bu kadar model çıkarması.
Belkide yüz tane model olunca güncellemeyi geç yapması normal.
Yetmiyormuş gibi birde bazı modellerin 2016 modelini çıkarmış.
Madem öyle radyo özelliği ekleyip bir tanede S7 2016 yapsın inek.
s7 zaten 2016 nın telefonu [emoji23]

Bartu Bilgi

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Beyler lg hapörlörü aldım çok iyi hatta sırada kavga bile ettim almak için çok kaliteli çıktı.Bass harika ev inliyor küçücük cihazla 2+1 kalitesinde ses veriyor

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Beyler lg hapörlörü aldım çok iyi hatta sırada kavga bile ettim almak için çok kaliteli çıktı.Bass harika ev inliyor küçücük cihazla 2+1 kalitesinde ses veriyor
Hayırlı olsun. Bende cok aradım ama bulamadim en sonunda küçük bir sehirden akrabaya rica ettim ancak orda bulabildim. Büyük bir merakla gelmesini bekliyordum merakim iyice arttı.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu hoparlörü geçen inceledim. Güzel gibi duruyor. Alınca iki tane birden alasım geldi. Ama korkuyorum bu da beni memnun etmez de saçma bi kalite sunarsa diye. Laptopun ses kalitesi çok olmasa kısmen yeterli geliyor (samsung ativ book 5) Bu ondan daha iyi bir performans sunacaksa alabilirim açıkçası
Bugündü sadece bitmiştir heryerde

cankaymaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar, benim S7 1 ay önce aniden dondu. Neye basarsam basayım tepki vermedi. Şoklayarak açmamı söyledi Samsung yetkili servisi, o şekilde açtım. Servise götürdüm, yazılım güncelleyip geri verdiler. 1 ay kadar herşey iyiyken geçen hafta tekrar oldu. Bu esnada S7 alan bir başka arkadaşımla da telefonu karşılaştırırken farkettim ki iki s7 arasında bariz ekranda sarılık farkı var. Benim ekran çok daha sarı duruyor. Ayarlar kısmından ekran modu ile ilgili her denemeyi yaptım. Fakat yinede sarı duruyordu. S6 ile dahi karşılaştırdığımda daha sarı duruyordu ekran.

Geçen hafta servise verdim. Bugün 1 hafta olacak, henüz bir bilgi verilmedi, aradığımda da merkeze bir şey sorulmuş onun cevabı bekleniyormuş diye bir şey söylendi. Üstelemedim beklemeye devam ediyorum.

Bunun gibi sarımtırak bir ekrana sahip olan var mi karşılaştırma yapabilir misiniz? Birde önceki sayfalarda aniden kapanma donma ile ilgili bir kişi daha servise verdiğini yazmış, her hangi bir güncelleme görmedim burada ama varsa bir bilgisi paylaşabilirse sevinirim.

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Merhaba arkadaşlar, benim S7 1 ay önce aniden dondu. Neye basarsam basayım tepki vermedi. Şoklayarak açmamı söyledi Samsung yetkili servisi, o şekilde açtım. Servise götürdüm, yazılım güncelleyip geri verdiler. 1 ay kadar herşey iyiyken geçen hafta tekrar oldu. Bu esnada S7 alan bir başka arkadaşımla da telefonu karşılaştırırken farkettim ki iki s7 arasında bariz ekranda sarılık farkı var. Benim ekran çok daha sarı duruyor. Ayarlar kısmından ekran modu ile ilgili her denemeyi yaptım. Fakat yinede sarı duruyordu. S6 ile dahi karşılaştırdığımda daha sarı duruyordu ekran.

Geçen hafta servise verdim. Bugün 1 hafta olacak, henüz bir bilgi verilmedi, aradığımda da merkeze bir şey sorulmuş onun cevabı bekleniyormuş diye bir şey söylendi. Üstelemedim beklemeye devam ediyorum.

Bunun gibi sarımtırak bir ekrana sahip olan var mi karşılaştırma yapabilir misiniz? Birde önceki sayfalarda aniden kapanma donma ile ilgili bir kişi daha servise verdiğini yazmış, her hangi bir güncelleme görmedim burada ama varsa bir bilgisi paylaşabilirse sevinirim.
Sadece Beya renk yerleri mi sarımtriak yoksa genel bir solgunluk mu var

cankaymaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sadece Beya renk yerleri mi sarımtriak yoksa genel bir solgunluk mu var
Dostum genel sarılık var. Beyazlarda başka bir s7ye göre sarımtırak kalıyor. Kırmızılar maviler yeşiller hep daha sarıda kalıyor. Keşke görsel gösterebilsem ama 2-3 ton arası daha sarımtırak beyazlarda. Diğer renklerde de tabiki farkediyor.

drag27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ark. Bir sormak istiyorum ben note 5 sewg. S7 edge kullanıyor konuşuyoruz onun %100 den %60 düşüyor... note 5 %90 dan %13 e düşüyor bunun neden olur normal değil demii buu...

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Ark. Bir sormak istiyorum ben note 5 sewg. S7 edge kullanıyor konuşuyoruz onun %100 den %60 düşüyor... note 5 %90 dan %13 e düşüyor bunun neden olur normal değil demii buu...
Normal gibi. S7 edge nin 3g de konuşma süresi 27 saatken note 5 te 22 saat. ama %37 lik fark oluşturur mu orasını bilemeyeceğim.

Edit: Ayrıca pcmark testinde note 5 altı buçuk saat alırken s7 edge dokuz saat 15 dakikalık bir skor alıyor. Çok anormal değil değerleriniz.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Normal daha yeni daha iyi işlemci daha tasarruflu işlemci daha büyük pil kapasitesi çok normal yani. Birde sizin bataryaniz fazla aşındıysa ondanda olabilir. O kadar fark olmaması lazım

Bartu Bilgi

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Beyler ekran koruyucum yok.Daha cebime bile koymadım telefonu.Ama kılcal çizikler başladı hani nerde gorilla dediler cart dediler curt dediler

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Beyler ekran koruyucum yok.Daha cebime bile koymadım telefonu.Ama kılcal çizikler başladı hani nerde gorilla dediler cart dediler curt dediler
o illa ki başlar gorilla glass her telefonda var neredeyse. ama kılcal çizikler illa ki olur iphoneda da s7de. ekran koruyucu jelatinler bu kılcal çizilmeleri önlemek için var. ekran koruyucu camlar ise hem çizilmeleri hem kırılmayı önlemek için.

faruk95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
NFTS biçimi desteklenmiyor diye bir hata alıyorum acaba bu hata nereden kaynaklanıyor hangi uygulama bilemiyorum , arada bir oluyor ? Yeni fabrika ayarlarına aldığım için sürekli format atmak istemiyorum telefona acaba neden olabilir ?

mertcanyılmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
NFTS biçimi desteklenmiyor diye bir hata alıyorum acaba bu hata nereden kaynaklanıyor hangi uygulama bilemiyorum , arada bir oluyor ? Yeni fabrika ayarlarına aldığım için sürekli format atmak istemiyorum telefona acaba neden olabilir ?
Hafıza kartı ile ilgili bir sorun olabilir s7 ise hafiza kartını çıkarıp deneyebilir misiniz?

cankaymaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Hafıza kartını telefondan biçimlendirmeyi dene, muhtemelen doğru biçimi yapacağından düzelecektir. Ayarlar kısmında bir yerde var ama nerede tam hatırlamıyorum. Düzelmezse, hafıza kartının bir görselini paylaş yada modelini..

Literarylife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Beyler ve bayanlar . Bugun s7 edge almayi planliyorum sizce hangi renk almaliyim? Tavsiyenizi bekliyorum. :)