Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

mirai

Asistan
1 Nisan 2016
348
43
28
26
İzmir'den hediye gelen kılıf. Bulabildiğim adam akıllı tek kılıf ayrıca. Arkasındaki doku hissi güzel ve terletmiyor. Artık ısıyı hissetmem
uploadfromtaptalk1466253392039.jpg

mehmetTOSHIBA

Öğrenci
15 Ağustos 2012
44
1
8
Chrome uygulamasında bir sıkıntı mı var çözemedim. Telefonda 20 dakika oyun oynadım 33° derecenin üstüne çıkmadı ama nedense chrome'da 15 dakikada 37°'yi gördüm.
Değerleri Cpu temp ile ölçtüm.

mirai

Asistan
1 Nisan 2016
348
43
28
26
Chrome uygulamasında bir sıkıntı mı var çözemedim. Telefonda 20 dakika oyun oynadım 33° derecenin üstüne çıkmadı ama nedense chrome'da 15 dakikada 37°'yi gördüm.
Değerleri Cpu temp ile ölçtüm.
Size diyorum bu telefon oyunda çok ısınmıyor normal kullanım sıcaklığı daha fazla

mukoo037

Öğrenci
19 Mayıs 2016
15
1
3
38
s.a arkadaşlar samsung galaxy s7 edge dual sim(duos) ile samsung galaxy s7 edge arasında herhangi bi fark var mı?

zulfikartas29

Öğrenci
14 Mart 2016
12
1
3
32
Benim elimden düşmüyor bi iki saat oynuyorum. Facebook insta hep giriyorum ısınma görmedim. Ama int dayalı oyun yok bende sadece

Meco06

Öğrenci
18 Haziran 2016
2
0
1
35
Arkadaşlar s7 edge Black kullanıyorum ama son zamanlarda çabuk şarjı bitiyor sizce neden sizden ricam s7 edge si olan arkadaşlar youtubeden video izleyip yada İnternet'e gezinip kaç dakikada %1 şarjınızın gittiğinizi söyleyebilirmisiniz ?

mirai

Asistan
1 Nisan 2016
348
43
28
26
Arkadaşlar s7 edge Black kullanıyorum ama son zamanlarda çabuk şarjı bitiyor sizce neden sizden ricam s7 edge si olan arkadaşlar youtubeden video izleyip yada İnternet'e gezinip kaç dakikada %1 şarjınızın gittiğinizi söyleyebilirmisiniz ?
10 dk gibi bir süre olması lazım. Karanlıkta izlemek yada güneş altında izlemek durumu çok değiştiriyor. Ben bütün gün güneş altındayım. 3 saat ekran veriyor. Ama bina içindeyse 5 saat veriyor. Parlaklık çok etkiliyor

Meco06

Öğrenci
18 Haziran 2016
2
0
1
35
10 dk gibi bir süre olması lazım. Karanlıkta izlemek yada güneş altında izlemek durumu çok değiştiriyor. Ben bütün gün güneş altındayım. 3 saat ekran veriyor. Ama bina içindeyse 5 saat veriyor. Parlaklık çok etkiliyor
Normalmi sence telefonu hiç elinden bırakmazsan ne kadar gidiyo şarjı

Molpt

Öğrenci
6 Mart 2016
63
13
8
Hocam ekran süresi konusunda ben yoğun kullanımda 1 günü çıkartabiliyorum hani sabah 8 akşam 7 arası kullanım var 11 saat yoğun zaten pil konusunda en iyisi s7 edge. Chrome da ısonma problemi de büyük ihtimalle chrome biliyorsunuz ram i çok tüketiyor ben bi ara baktığımda 500 mb ram yiyordu. Yani interneti kullanıyor aynı zamanda işlemci ve rami yiyor normaldir ısınması.

tetikci006

Öğrenci
19 Haziran 2016
2
0
1
33
öncelikle iyi forumlar sdn üyeleri
Yardımcı olmanız dileğiyle
hepsiburada.com adresinden s7 edge cihaz almayı düşünüyorum
ama kafama takılan bir soru işareti var sizce samsung türkiye garantili cihazı mı almalıyım
ithalat garantili cihazı alırsam problem yaşarmıyım satıcı hepsiburada gözüküyor ithalat garantili alıp kullanan arkadaşlar
deneyimlerini yaşadığı problemleri açıklayabilirler mi
bana öneriniz ne olur şimdiden her yorumunu ilgi ve alakanız için teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum

28 Şubat 2016
146
14
18
Mal ithalat aşamasında İzmir numaraları ithalatçı firma tardından sisteme kayıt ettirilir ve ithalat yoluyla kayıt gerçekleşir. Paralele ithalat cihazların hiçbirisi pasaportsa kayıtlı değildir.

Kısacası pasaportsa kayıtlı bir cihaz hiçbir şekilde ithalat ilk ülkeye girmemiş diğer yollardan sokulmuş ürünlerdir.

Valla gayet açıklayıcı teşekkür ederim. :)

mirai

Asistan
1 Nisan 2016
348
43
28
26
Bugün sıcaklık 40 dereceyi gördü. Erişim noktası yapmak zorunda kaldım telefonu.
uploadfromtaptalk1466442558045.png

Samognctrk

Öğrenci
20 Haziran 2016
1
0
1
25
Telefona parmağımla vurunca bi titreme oluyor normal mi her s7 edge telefonda varmıdır? Not:titreşim modu açık değil

Selim5445

Öğrenci
21 Haziran 2016
14
1
1
27
Ya beyler bende bugun s7 almaya gidicem onceden htcm7 kullanıyordum gina gelmiayi andriodden birdaha kullanmivam demiştim ama s7edgeyi gordukten sonra asik oldum telefona resmen ve almaya karar verdim normalde iphone alacaktim sizce ne yapmaliyim androidde hala sorunlar varmi kasarmi telefon kendi kendine kapanirmk yardimci olursaniz sevinirim

mirai

Asistan
1 Nisan 2016
348
43
28
26
Ya beyler bende bugun s7 almaya gidicem onceden htcm7 kullanıyordum gina gelmiayi andriodden birdaha kullanmivam demiştim ama s7edgeyi gordukten sonra asik oldum telefona resmen ve almaya karar verdim normalde iphone alacaktim sizce ne yapmaliyim androidde hala sorunlar varmi kasarmi telefon kendi kendine kapanirmk yardimci olursaniz sevinirim
Öncelikle şunu söyleyim sorun adroidde değildi. Sorun telefonu üreten firmadaydı. 2 aydır kullanıyorum. Şuana kadar sorun olarak kabul edilebilecek bir şey yok.

yusuf beltekin

Öğrenci
22 Haziran 2016
1
0
1
42
selamın aleyküm bana romanyadan edge 7 samsung geldi 1 hafta önce telefonuma güncelleme geldi ama telefonuma iniyor ama yüklenmiyorsamsung servisine uğrayınız yazıyor neden acaba
birde vifi bir yerde bağlandığımda sorun yok ama vifi kapattığımda vifi parola şifresini unutuyor bilgisi olan varmı acaba

Selim5445

Öğrenci
21 Haziran 2016
14
1
1
27
Öncelikle şunu söyleyim sorun adroidde değildi. Sorun telefonu üreten firmadaydı. 2 aydır kullanıyorum. Şuana kadar sorun olarak kabul edilebilecek bir şey yok.
Aldım kardeşim bende telefonu çok memnunum şuan sadece kulaklık yerinde sorun var herhalde bastırmak gerekiyor sesi tam alabilmek için acaba çözümü varmidir

Selim5445

Öğrenci
21 Haziran 2016
14
1
1
27
Beyler s7edge aldım bugün kötü yanları pek yok tabiki de ama tek elle kullanmak oldukça zor telefonu on kamerada bana kötü geldi biraz ama muazzam bir telefon tek kelimeyle muhteşem gerçekten aldım hiç pişman olmadım suanlik daha 2 gün oldu alalı tavsiye ediyorum alacaklar için.

mirai

Asistan
1 Nisan 2016
348
43
28
26
Beyler s7edge aldım bugün kötü yanları pek yok tabiki de ama tek elle kullanmak oldukça zor telefonu on kamerada bana kötü geldi biraz ama muazzam bir telefon tek kelimeyle muhteşem gerçekten aldım hiç pişman olmadım suanlik daha 2 gün oldu alalı tavsiye ediyorum alacaklar için.
Eski telefonun neydi? Ön kamerası bundan iyi miydi?

kemalcakmak

Öğrenci
26 Mart 2010
28
1
3
39
Arkadaşlar merhaba,
S7 ile lte problemi yaşan var mı?
2 adet s7 var her ikisinde de şöyle bir sorun mevcut.
mobil veri ayarlarından LTE/3G/2G otomatik bağlantı seçtiğimde hiç bir bağlantı kuramıyor. mobil veri ayarlarımı 3G/2G yaptığımda bağlantı sağlanıyor. Bağlantı mevcutken mobil veri bağlantı ayarlarımı LTE ye çektiğimde bazen bağlanıyor bazende var olan 3G bağlantısınıda kopartıyor. Eğer LTE bağlanırsa, bir süre bağlantı sorunsuz devam ediyor. Defalarca 542 yi arayarak ayarlarımı kontrol ettirdim her hangi bir kısıtlamanın olmadığı söylendi.Sıfır cihazımı samsung servisine götürdüm test ettiler cihazda bir problem olmadığı belirtildi. Olan bana oldu.
LTE bağlantısını test ettiğim alanda başka telefonlar yine vodafone hat ile bağlantı kurabiliyor.
sorun tamamen vodafone ile alakalı bende de öyle cihazda bi sıkıntı yok yanimerak etme 4g yeni şuan o yüzden benim sana tavsiyem şuan için 35/2g de kullan

Selim5445

Öğrenci
21 Haziran 2016
14
1
1
27
Eski telefonun neydi? Ön kamerası bundan iyi miydi?
Önceki telefonum HTC m7 y di kamerasını daha iyi beklerdim ama çok hoşuma gitmedi birde müzik çalar yok onun çaresine soylermisin yaa müzik falan başka telefondan Bluetooth la almakta istemiyorum virüs falan girer diye ne yapmalıyım sence ??

Selim5445

Öğrenci
21 Haziran 2016
14
1
1
27
Beyler s7edge kullanıyorum ama müzik falan yükleyeceğim başkasından almak istemiyorum virüs girer diye nereden indirecem müzik çalarda yok play music var nasıl yükleyeceğim bilgisi olan varsa yazabilirmi

Selim5445

Öğrenci
21 Haziran 2016
14
1
1
27
Ya bana pil çok çabuk bitiyor gibi geldi neden öyle acaba ya bilen varsa yazabilirmi??

Ekli dosyalar

• Screenshot_20160625-103001.jpg
    Screenshot_20160625-103001.jpg
    453.3 KB · Görüntüleme: 420