Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Lg g5 ve Samsung galaxy s7 arasında gidip geliyorum Şuanda internet fiyatları aşağı yukarı aynı Birisi 820 li birisi 8890 lı karar veremedim gitti Oldukça kararsız biriyim
Aralarında çok az bir fark var. Bende dışarıdan duyduklarımla 820 daha iyi bu kötü sanıyordum. Bence öyle değil. Mercedes-Benz in kendi motorunu koyduğu araba 2 yılda bir arıza yapar. C200 e koyduğu Renault motoru servisten çıkmıyor. Bizim buradaki Mercedes servisi Renault motorlu araçlarla dolu. Yani diyeceğim o ki kendi yaptığı daha stabil çalışır

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Peki bir sorum daha olacak Ekran çok parmak izi tutuyormuş ve Home butonunda çizik deforme oluyormuş Ve son olarak bu note 5 deki gibi telefonun elden sabun gibi kayma olayı hala varmı ?
Kayıyor. Parmak izi çok tutuyor. Deforme görmedim

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Az önce ekranın dokunmatiği kendi kendine basıyordu sürekli ekranı kilitledim geçti

Molpt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
bende bu sabah elimden kaydı düşürdüm telefonu tam ekranın üstüne geldi sonra yandaki metal çerçevelere çarptı bayağı böyle takla attı ama ekranda çizik bile yok . metal çerçevede biraz deforme oldu. acilen kılıf almam gerek. bu arada yaklaşık 1.5 metreden düştü telefon kulağıma götürürken. yani cam sağlam bence başka telefon olsa paramparça olurdu direk ekran üstüne düşüşte.

kemalcakmak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lg g5 ve Samsung galaxy s7 arasında gidip geliyorum Şuanda internet fiyatları aşağı yukarı aynı Birisi 820 li birisi 8890 lı karar veremedim gitti Oldukça kararsız biriyim
lg g5 batarya yönünden çok kötü ve sana şunu söyleyim kardeş telefonun fiyatı 5 ay sonra 1600 1700 tl lere düşer

Mustafa_YILDIZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar bu sabah karşılaştığım bir sorundan bahsetmek istiyorum.
1.5 aylık samsung galaxy s7 kullanıcısıyım suana kadar bir problem yaşamadım ama bu sabah telefonumu saat 6 civarı sarja taktım hızlı şarj özelliği açık bir şekilde. Taktığımda telefonumun şarjı %24 du.Saat 7 gibi baktığımda ise sadece %2 artmıştı belki kiliftandir diye dusundum ve kilifi çıkarıp şarj ettim.Kullananlar bilir bildirim ekraninda ne kadar zamanda tam dolacagini falan.Oradaki deger 4 saatten fazlaydi .Hizli sarj ozelligini kapatip denedim kabloyu değiştirdim ama yine ayni yaziyor. Ve saat 8 e kadar sadece %14 arttı.Sizce sorun nedir ? Şimdiden teşekkürler.

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaslar bu sabah karşılaştığım bir sorundan bahsetmek istiyorum.
1.5 aylık samsung galaxy s7 kullanıcısıyım suana kadar bir problem yaşamadım ama bu sabah telefonumu saat 6 civarı sarja taktım hızlı şarj özelliği açık bir şekilde. Taktığımda telefonumun şarjı %24 du.Saat 7 gibi baktığımda ise sadece %2 artmıştı belki kiliftandir diye dusundum ve kilifi çıkarıp şarj ettim.Kullananlar bilir bildirim ekraninda ne kadar zamanda tam dolacagini falan.Oradaki deger 4 saatten fazlaydi .Hizli sarj ozelligini kapatip denedim kabloyu değiştirdim ama yine ayni yaziyor. Ve saat 8 e kadar sadece %14 arttı.Sizce sorun nedir ? Şimdiden teşekkürler.
Ben annemin j5 telefonuyla şarjda iken oynarken 15 saat şarj süresi yazıyordu. Kapatıp açıp şarja takıp dokunma 10 dk. Sonra kaç saat yazdığına bak.

Mustafa_YILDIZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben annemin j5 telefonuyla şarjda iken oynarken 15 saat şarj süresi yazıyordu. Kapatıp açıp şarja takıp dokunma 10 dk. Sonra kaç saat yazdığına bak.
Tamam kardeşim deneyeceğim müsait bir yer bulunca, ayrıca teşekkür ederim

Molpt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bazen kablodan kaynaklı olabiliyor. Bazense yazılımsal. Farklı bir kabloyla dene olmazsa wipe at. Büyük ihtimalle yazılımsal. Birde son zamanlarda uygulama yüklediyseniz onlara bi bakın bazen onlardan dolayı hata verebiliyor.

Mustafa_YILDIZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bazen kablodan kaynaklı olabiliyor. Bazense yazılımsal. Farklı bir kabloyla dene olmazsa wipe at. Büyük ihtimalle yazılımsal. Birde son zamanlarda uygulama yüklediyseniz onlara bi bakın bazen onlardan dolayı hata verebiliyor.
Teşekkürler

mukoo037

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. Oyun oynamıyorum kesinlikle ama video ve fotoğraf çekmesini çok seviyorum oyüzden kaliteli bi kamerası olsun istiyorum. bunu düşünerek samsung s7 mi samsung 7 edge mi. yada farklı bi telefon öneriniz var mı nedenleriyle yardımcı olursanız sevinirim.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. Oyun oynamıyorum kesinlikle ama video ve fotoğraf çekmesini çok seviyorum oyüzden kaliteli bi kamerası olsun istiyorum. bunu düşünerek samsung s7 mi samsung 7 edge mi. yada farklı bi telefon öneriniz var mı nedenleriyle yardımcı olursanız sevinirim.
Paran varsa edge az ise s7 ama şartları zorla s7 edge al yalnız kasa çok narin en ufak düşüşte pat diye gidiyor karar senin

king in the north

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar akıllı telefon almayı düşünüyorum, lg 5 ve s7 edge ve iphone 6s arasında kaldım benim için ön ve arka kameranin iyi olmasi fotograf kalitesi cok önemli, bir de bataryasi iyiyse benim için yeterli son derece bu ozelliklere uygun olarak hangisini almalıyım , birkac gün içinde alacağım acil önerilerinize ihtiyacim var

Son düzenleme:

Tommy Vercetti

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,643
Arkadaşlar akıllı telefon almayı düşünüyorum, lg 5 ve s7 edge ve iphone 6s arasında kaldım benim için ön ve arka kameranin iyi olmasi fotograf kalitesi cok önemli, bir de bataryasi iyiyse benim için yeterli son derece bu ozelliklere uygun olarak hangisini almalıyım , birkac gün içinde alacağım acil önerilerinize ihtiyacim var
Belirttiğiniz kriterlere en çok s7 edge uyuyor.

mukoo037

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
samsung s7 edge kulak hizasından falan düşmede çatlıyor yada kırılıyor mu. okadar sağlamlık testi izledim onlara güvenip sipariş verecem sonra pişman olmuyayım.

Coldplayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
logging service durduruldu hatasi alan arkadaslar cozum bulabildiler mi hala sorun giderilmis degil :( (cihaz s7edge)

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar S7 Edge var da acaba herhangi bir sıkıntıyla karşılaşan oldu mu?
Daha yeni aldım Dubai den benım cihaz da şuan için farklı bir sorun görmedim ama saygılar.

Coldplayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar S7 Edge var da acaba herhangi bir sıkıntıyla karşılaşan oldu mu?
Daha yeni aldım Dubai den benım cihaz da şuan için farklı bir sorun görmedim ama saygılar.

telefon aramasindan sonra bende logging service durduruldu diye bir hata veriyor ama siklikla veren bir hata degil.. telefon fabrika ayarlarina donduruldugu zaman hata gidiyormus fakat o kadar telefona ayar yaptim silinsin istemiyorum o yuzden buyuk ihtimal bir sonraki guncellemede bu sorunu hallederler. onun disinda bir sorun goremedim telefon hiz ve stabilite olarak cok cok iyi touchwizde gercekten gelisme var.

Osman Tuğrul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar s7 ekranı için ekranı tamamen kaplayan kirilmaz bulmakta sorun yaşayan var mı

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
telefon aramasindan sonra bende logging service durduruldu diye bir hata veriyor ama siklikla veren bir hata degil.. telefon fabrika ayarlarina donduruldugu zaman hata gidiyormus fakat o kadar telefona ayar yaptim silinsin istemiyorum o yuzden buyuk ihtimal bir sonraki guncellemede bu sorunu hallederler. onun disinda bir sorun goremedim telefon hiz ve stabilite olarak cok cok iyi touchwizde gercekten gelisme var.
Uygulamalardan logging service yi bul önbelleği temizle.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
s7 oyun oynarken nerdeyse ses duyulmuyor diyorlar ve note 6 cıkınca fiyatı 2499 düşer mi

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Telefonda öyle aman aman bir ısınma olmuyor. Kamera 4:3 çekiyor o da fotoğraf yakınlaştırırsan bozulmalar oluyor. onun dışında normal fotoğrafta netlik mükemmel kamerada sıkıntı yaşamazsın.
ısıyı hissedip 30dk dan sonra oyundan çıkmak istiyor musun?

Reaksiyon puanı
14
Asfalt 8 felan oynadım.Fazla bir ısınma göremedim bi de bendeki çift simkartlı modeli gayet başarılı çünkü iki kartı da aktif bir şekilde performansa zarar vermeden kullanabiliyorum.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Asfalt 8 felan oynadım.Fazla bir ısınma göremedim bi de bendeki çift simkartlı modeli gayet başarılı çünkü iki kartı da aktif bir şekilde performansa zarar vermeden kullanabiliyorum.
snapdragona gore ısısı fazla mı

Reaksiyon puanı
14
Snapdragon lu işlemci ile ilgi bir bilgim yok @Alio6 ama başarılı bir işlemci üzerindeki Samsung işlemcisi de sıkıntı yok yani.

Son düzenleme:

Molpt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
ısıyı hissedip 30dk dan sonra oyundan çıkmak istiyor musun?
Şu ana kadar bir defa aşırı ısınma oldu o zaman da 30 dk dır oyun oynuyordum meğer arkada 5 tane uygula güncellemiş üstüne de facebooktan bildirimler gelmiş. Oyun clash royale o da internet kullanıyor. Anlayacağın veri kullanımında ısınabilir ama hemen soğuyor öyle eli yakacak kadar olmadı hiçbir zaman.

Tommy Vercetti

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,643
Ben 2.30 saat mc4 oynadım can sıkacak bir ısınma yoktu ve yüzde 30 civarı bi şarj yedi.