Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Stigma4885

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 2 gündür s7 edge kullanıyorum ve kamerası beni hayal kırıklığına uğrattı. O kadar reklam ve inceleme videolarına aldandım sanırım. Telefonda yakınlaştırma ve zoom yapma rezalet. Görüntülerin hepsi bozuk ve bozuluyor. Sanki Çin malı telefonlar gibi. Megapiksel arttıkça zoomlamalarda bozulmalar azaldığını biliyorum. Ama samsungün dual piksel yalanına aldandım. 12 megapiksel gerçekten çok kötü. 1.7 dlyafram olması sadece gece çekimlerinde etkiliyor. Ama gündüz foto çekimleri hayal kırıklığı. Keşke note 5 alsaydım. 16 megapiksel 1.9 dlyafram çok daha iyi

Fatih Eray Şeref

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba arkadaşlar 2 gündür s7 edge kullanıyorum ve kamerası beni hayal kırıklığına uğrattı. O kadar reklam ve inceleme videolarına aldandım sanırım. Telefonda yakınlaştırma ve zoom yapma rezalet. Görüntülerin hepsi bozuk ve bozuluyor. Sanki Çin malı telefonlar gibi. Megapiksel arttıkça zoomlamalarda bozulmalar azaldığını biliyorum. Ama samsungün dual piksel yalanına aldandım. 12 megapiksel gerçekten çok kötü. 1.7 dlyafram olması sadece gece çekimlerinde etkiliyor. Ama gündüz foto çekimleri hayal kırıklığı. Keşke note 5 alsaydım. 16 megapiksel 1.9 dlyafram çok daha iyi
Gece çekiminde hüsrana uğrardın o zaman.
Zoomda note 5 ile muazzam bir fark bekleme. Ama gece s7 edge ile note 5 arasında çok fark var

emir_kr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar ACİL yardım s7 edge'im dondu hiçbir şekilde tepki vermiyor kapatıyım dedim kapatmaya çalışırken kapatma ekranında kaldı (10 dakikadır böyle) ne yapmam gerek şarkının bitmesini mi beklemeliyim. Aradığın zaman arayan telefon çalıyor ama benimkinde tık yok ( donmadan önce baya bi saçmaladı cihaz)

mertcanyılmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar ACİL yardım s7 edge'im dondu hiçbir şekilde tepki vermiyor kapatıyım dedim kapatmaya çalışırken kapatma ekranında kaldı (10 dakikadır böyle) ne yapmam gerek şarkının bitmesini mi beklemeliyim. Aradığın zaman arayan telefon çalıyor ama benimkinde tık yok
Ses açma menü ve power basılı tut dene

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Arkadaşlar ACİL yardım s7 edge'im dondu hiçbir şekilde tepki vermiyor kapatıyım dedim kapatmaya çalışırken kapatma ekranında kaldı (10 dakikadır böyle) ne yapmam gerek şarkının bitmesini mi beklemeliyim. Aradığın zaman arayan telefon çalıyor ama benimkinde tık yok ( donmadan önce baya bi saçmaladı cihaz)
Varsa hafıza kartını veya simi çıkartmayı deneyebilirsin. Bunun dışında hiçbir tuşa vs. tepki vermiyorsa beklemekten başka çare yok gibi

emir_kr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar sorun çözüldü burdan da paylaşayım belki lazım olur birine ses kısma ile power tuşnuna aynı anda 7 saniye basılı tutuyorsunuz ve telefon yeniden başlıyor. İşlem bu kadar

Son düzenleme:

Yiğit2324

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar herkese iphone 6s ve s7edge arasında kaldım 2 yıl kullanıcam alınca hangisini önerirsiniz teşekkürler

mertcanyılmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Merhaba arkadaşlar herkese iphone 6s ve s7edge arasında kaldım 2 yıl kullanıcam alınca hangisini önerirsiniz teşekkürler
6s al telefonu şarja tak gerisini apple halleder s7edge al keyfine bak kullanma zevkini yaşa teknolojiyi yaşa gözün gönlün açılsın ekran zevkini yaşa daha sonra batarya konusunda sıkıntın olmaz birgün rahatlıkla kullanırsın 6s tatmin edeceğini sanmıyorum sonra 6s de ses kalitesi olarak daha iyidir sanal gerçeklik merakin varsa 6s de yok bu bir eksiklik internet hız olarak s7 edge daha üst band uygulama olarak mağazalarda kaliteli olanı apple ancak kişiselleştirme vs. Uygulamaları androidde daha çok ve bence daha güzel daha sonra şarj olayında hızlı şarj çok önemli ayrıntı kamera gece çekimi vs s7 edge daha iyi daha ne merak edersin ki sor soyleyim 4 aydır s7 edge kullanıyorum bir gün olsun pişman olmadım güncelleme mevzusuna da normalde takılmam ingiltere rom yükledim rahatım kullanıyorum aklıma gelenleri söyledim iki yıl 6s de gider 7edge de gider keyif senin

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Dostum ben 4 sene 5 kullandım. Babam da 6s kullanıyor hala. Benim telefon artık miyadı doldurunca s7 edge deneyeyim dedim. Benim 6 ay olacak. Telefon allahıma şükürler olsun bi sıkıntı çıkarmadı. Telefon ile ne yaparsan yap 1 günü rahatlıkla görüyorsun bunu baştan söyleyeyim. Ama 6s de bu imkansız en az iki kere şarja takman gerekli. Oyunları daha kaliteli oynarsın oyun zevkin var ise tabi. S7 edge için. Kamera desen kesinlikle muazzam. Güncelleme konusuna gelince kesinlikle güncelleme sorun değil. Şu anda piyasanın en iyisi s7edg . Ben android kullanmam sanıyordum ama artık ios kullanmam. Note 8 i bekliyorum bu arada. Favori telefon modelim note serisidir

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Arkadaşlar yurt dışından telefon getirttireceğim hangi telefonu getirmemi önerirsiniz? Kullanmak için almıyorum satacağım.Mishal S7 edge getirtsem ne gibi fiyatlara satabilirim ?
Yani en çok kârı hangi telefondan elde edebilirim o manada :)

Son düzenleme:

Mehmet Kuş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
3. Günüm millete baktim 6 saat ekran suresi aliolarmis nasil arttirsbilirim ? Parlaklik oto, senk kapali , konum kapali

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170212-100249.jpg
    Screenshot_20170212-100249.jpg
    432.1 KB · Görüntüleme: 287
  • Screenshot_20170212-100311.jpg
    Screenshot_20170212-100311.jpg
    146.2 KB · Görüntüleme: 501

cankaymaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sizlere bilgi olması amacıyla paylaşıyorum. Samsung Türkiye Başkan yardımcısı S7 ve edge için tarih açıklamisti. Bu haftasonu denilmişti bugun tekrar sorduğumda net gün ve saat verildi. İyi günler
Screenshot_20170212-095129.png
Screenshot_20170212-095129.png

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Sizlere bilgi olması amacıyla paylaşıyorum. Samsung Türkiye Başkan yardımcısı S7 ve edge için tarih açıklamisti. Bu haftasonu denilmişti bugun tekrar sorduğumda net gün ve saat verildi. İyi günler
Ekli dosyayı görüntüle 17895 Ekli dosyayı görüntüle 17895
Hadi bakalım inşallah. Gerçi çok da hevesli değilim. Telefon zaten canavar. Ama deneyeceğim. Bir şey sormak istşyorum. Güncelleme geldiğinde telefonu sıfırlamak gerekiyor mu ?

Cmszr06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
gençler madem yarın gelecek. 6.0.1 tekrar yükleyip ota dan güncellemenin tadına bakalım :) ancak sammobile 3 gündür izin vermiyor. başka bildiğiniz bir site var mı

emir_kr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
9.30 saat ekran süresi aldım benim içinde ilk oldu. (Şarjım hala %%25 vardı)

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170212-113812.png
    Screenshot_20170212-113812.png
    97.3 KB · Görüntüleme: 271

Memojjj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ölü pikseli garantiye götürsem ekranmi degisir yoksa yeni telmi verirler bide 2-3 ay sonra goturdem kullanici hatasi derlermi ?

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Benimde dönüyor öyle bu telefonun aptallığı kardeşim donmasin diye arada ben kendim açıp kapatıyorum

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar merhaba. N7 geldiğinde yükleme için telefonu sıfırlasam daha işe yarar mı ? Yani sorunsuz olur mu ? Bu işten anlayan arkadaşlar yazarsanız sevinirim.

emir_kr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hangi ayarlarda kullanıyorsun telefonu? Kapalı olan açık olan vs..
Herşey açık aslında ilk kez böyle oldu, adımsayar hep açık, edge ekran ve feed açık, mobil veri sürekli açık, parlaklık açık, güç tasarrufu kapalı ve neredeyse bütün uyguları pil kısmındaki uygulama optimizasyonuna dahil ettim onun baya faydası var

Reaksiyon puanı
35
Herşey açık aslında ilk kez böyle oldu, adımsayar hep açık, edge ekran ve feed açık, mobil veri sürekli açık, parlaklık açık, güç tasarrufu kapalı ve neredeyse bütün uyguları pil kısmındaki uygulama optimizasyonuna dahil ettim onun baya faydası var
Pil grafiğinin ss ini aldınız mı?

Muratcan111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Dostlar Tansu Yeğen twitter dan açıklama yapmış S7/EDGE için güncelleme 2. Şubat sonunda gelecek.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170212-180723.png
    Screenshot_20170212-180723.png
    874.7 KB · Görüntüleme: 436