Samsung Galaxy S6 Edge Batarya

Bu konuyu okuyanlar

mustafa_akdemir246

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba,

Samsung Galaxy S6 Edge marka telefonumun batarya sorunu vardı. Ali Express'ten batarya aldım fakat aldığım batarya da eskisi gibi kısa sürede bitmeye başladı.

Piyasada uygun fiyata orjinal bulabileceğim batarya var mı? Konu ile ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Uygun fiyat ve orijinal kelimeleri zıtlaşan kelimelerdir. Bu tarz elektronik parçalarda orijinal yedek parçalar biraz tuzludur ama en güvenilir yoldur. Tavsiyem her zaman orijinal yedek parçadan yanadır.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Servisten orj batarya isteyin veya deji

mustafa_akdemir246

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uygun fiyat ve orijinal kelimeleri zıtlaşan kelimelerdir. Bu tarz elektronik parçalarda orijinal yedek parçalar biraz tuzludur ama en güvenilir yoldur. Tavsiyem her zaman orijinal yedek parçadan yanadır.
Tabi ki de bataryanın orjinal olması birinci önceliğim. Ama orjinal ürünü Samsung'un servisinden almak çok pahalı olur. Orjinal ürünü daha uygun satın alabileceğim yer arıyorum.

Bir de bataryaların üretim tarihinin yakın olması kaliteyi artırıyormuş galiba

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Tabi ki de bataryanın orjinal olması birinci önceliğim. Ama orjinal ürünü Samsung'un servisinden almak çok pahalı olur. Orjinal ürünü daha uygun satın alabileceğim yer arıyorum.

Bir de bataryaların üretim tarihinin yakın olması kaliteyi artırıyormuş galiba
Deji marka alın

mustafa_akdemir246

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Deji marka şipariş verildi. Yardımınız için teşekkür ederim