Samsung Galaxy A52 Fiyatına Göre İyi Mi?

Bu konuyu okuyanlar

DarkBlueM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar aklımdaki telefon Samsung Galaxy A52. Bu fiyat bandında daha mantıklı bir öneriniz var mı? Ben telefonu aldığım zaman en azından 3-4 yıl arkama bakmak istemiyorum. Şu an elimde Note 5 var, sağolsun çok kahrımı çekti ama şebeke ve zaman zaman da batarya problemleri çekmeye başladım. Telefon için cebimden en fazla 4000TL çıkar maalesef. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Önceliğiniz kamera ve suya dayanıklılıksa bu fiyatlarda alabileceğiniz en iyi cihaz A52. Ama tasarımı, ekranı, hızlı şarjı, malzeme kalitesi iyi bir cihaz arıyorsanız Mi 11 Lite öneririm.

DarkBlueM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Önceliğiniz kamera ve suya dayanıklılıksa bu fiyatlarda alabileceğiniz en iyi cihaz A52. Ama tasarımı, ekranı, hızlı şarjı, malzeme kalitesi iyi bir cihaz arıyorsanız Mi 11 Lite öneririm.
Kamera elbette önemli ama önceliğim cihazın oyunlara ya da programlara karşı göstereceği performans. Bir de garanti hususunda sıkıntı çekmek de istemiyorum.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238
Arkadaşlar aklımdaki telefon Samsung Galaxy A52. Bu fiyat bandında daha mantıklı bir öneriniz var mı? Ben telefonu aldığım zaman en azından 3-4 yıl arkama bakmak istemiyorum. Şu an elimde Note 5 var, sağolsun çok kahrımı çekti ama şebeke ve zaman zaman da batarya problemleri çekmeye başladım. Telefon için cebimden en fazla 4000TL çıkar maalesef. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bu fiyatta performans konusunda en iyisi poco x3 pro (ben 2 hafta önce aldım), ama kamerası iyi olsun diyorsanız a52 alın

Murat Kasrat

Asistan
Reaksiyon puanı
80
A52 kamerası olsun ekranı olsun gerçekten iyi bir cihaz eğer önceliğiniz kamera ise kesinlikle fiyatına değer ancak önceliğiniz performans ise poco x3 pro başarılı bir cihaz.

Son mesajlar