Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

lilana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
e harika görünüyor bunda da sorun var mı xperiadan çektim bunu alsam diyorum?

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Sürüm yükseltme ve güncellemelerden sonra geri dönmeyi deneyen oldu mu hiç?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
cihazın basebandında güvenlik olduğunu fark ettik denilebilir... ama tam emin değilim
alla alla forumlarda da dolanıyorum demek ki daha geri dönmek ya da farklı rom denemek isteyen olmamış ki daha bir geri dönüş olmamış. Sorun tam olarak ne acaba ?

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bende döndüm hemşerim ama note 2 ile sıkıntı yok. ;) demistim zaten. Şarjıda iyi şimdi

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
alla alla forumlarda da dolanıyorum demek ki daha geri dönmek ya da farklı rom denemek isteyen olmamış ki daha bir geri dönüş olmamış. Sorun tam olarak ne acaba ?

hep olur mu olmaz mı bilemiyorum ama koyulan güvenlik cidden varsa bu samsungun bi tarafı kalkmış demektir... basebanda koyulan güvenlik sonrası kiesden güncelleme yüklenip daha sonrasında önceki sürüme geri dönülürse imei hop diye uçuyor ...

sonra becerebilirseniz kiesten tekrar son sürüme kadar yükseltmeniz gerekli ki imei geri gelebilsin... acaip bir durum olur bu umarım bizde bir yanlışlık vardır.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
hep olur mu olmaz mı bilemiyorum ama koyulan güvenlik cidden varsa bu samsungun bi tarafı kalkmış demektir... basebanda koyulan güvenlik sonrası kiesden güncelleme yüklenip daha sonrasında önceki sürüme geri dönülürse imei hop diye uçuyor ...

sonra becerebilirseniz kiesten tekrar son sürüme kadar yükseltmeniz gerekli ki imei geri gelebilsin... acaip bir durum olur bu umarım bizde bir yanlışlık vardır.

bence sorun kies te bir kaç arkadaşım daha sorun yaşamıştı kurulum bitince şebeke hatası veriyordu odinle tekrar kurulum yapınca düzeliyordu. Neyse ki ben genel de efs yedeğini alıyorum sıkıntı olmuyor :) Bu arada kies kadar rezil bir yazılım yktur herhalde :D benim tavsiyem odin 3,07 olacaktır bu zamana kadar sorun yaşamadım şükür :)

Reaksiyon puanı
16,118
ilgisiz olucak ama o kies ch@t527'yi bile kendinden geçirebiliyor dağıtıyor uçuş modunda bir sorun olmuyor bozulsada kurtulsam ch@527'den.

KraliceDeniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 ayrı telefon 3 ayrı hattımda kullanıyorum Sırasıyla ..samsung s4 Kullanıyorum Hiç Beğenmedim Ama Malesefki Almış Bulundum Okadar Çok Sansör Koymuşlarkı Telefon Ağırlaşmış Hatta Durmuş 10/4 s3 Dağa İyi Kıyaslama Yapmıyorum Bile Ama Malesefki Kullanıyorum 2 Aydan Beri Hemen Hemen .. Sony experia z Kullanıyorum Bayıldım Zaten Tasarımına.... Kullanış Hız Resim Kalitesi Suya ve Toza Dayanıklı Olması 10/10 Helal Olsun Sony ye Bravo 2,5aydan Beri kullanıyorum Verdiğim Paraya Helal Olsun 3. telefonum ipohone 5 - 64 gb. O Zaten Ayrı Bişey Farklı Asıl Ve Cool Ona Sözüm Yok .....

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
bence sorun kies te bir kaç arkadaşım daha sorun yaşamıştı kurulum bitince şebeke hatası veriyordu odinle tekrar kurulum yapınca düzeliyordu. Neyse ki ben genel de efs yedeğini alıyorum sıkıntı olmuyor :) Bu arada kies kadar rezil bir yazılım yktur herhalde :D benim tavsiyem odin 3,07 olacaktır bu zamana kadar sorun yaşamadım şükür :)

kiesin dandikliğini biliyorum da mega S4 falan deyince yeni çıkardığı telefonlarda bişey var dememek elde değil :) yedeği almakla en iyisini yapıyorsun abi

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
3 ayrı telefon 3 ayrı hattımda kullanıyorum Sırasıyla ..samsung s4 Kullanıyorum Hiç Beğenmedim Ama Malesefki Almış Bulundum Okadar Çok Sansör Koymuşlarkı Telefon Ağırlaşmış Hatta Durmuş 10/4 s3 Dağa İyi Kıyaslama Yapmıyorum Bile Ama Malesefki Kullanıyorum 2 Aydan Beri Hemen Hemen .. Sony experia z Kullanıyorum Bayıldım Zaten Tasarımına.... Kullanış Hız Resim Kalitesi Suya ve Toza Dayanıklı Olması 10/10 Helal Olsun Sony ye Bravo 2,5aydan Beri kullanıyorum Verdiğim Paraya Helal Olsun 3. telefonum ipohone 5 - 64 gb. O Zaten Ayrı Bişey Farklı Asıl Ve Cool Ona Sözüm Yok .....

ben de ip5 den geçiş yaptım yalnız ya aldığın s4 te bir sıkıntı varmış ya da sen kullanımına alışamamışsın :) öncelikle sensörler cihazın hızını kesinlikle etkilemiyor bilakis kullanıma çok büyük yarar sağlıyor bu da tamamen kullanım alışkanlığı ile olan bir durum. z güzel telefon ama sadece güzel onu dışında kamerası olsun oyun bakımından olsun malesef kesinlikle hakkını veremeyen bir telefon :) özellikle hız konusunda s4 kendi sınıfında bir çok konuda en hızlısı yani anlayamadım :D

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende sıkıntılı bi 5 günlük süreç içinde s2 imi verdim s3 aldım ondada imei sorunu meydana gelince onuda verdim ve daha 2 aylık garantili bi s4'e terfi ettim, cihazı çözmeye çalışıyorum yavaş yavaş,telefonda bugün wifiden 2 tane güncelleme yaptı çok şükür bi sıkıntıda olmadı ee artık önümüzdeki güncellemelere bakacağız..

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bende sıkıntılı bi 5 günlük süreç içinde s2 imi verdim s3 aldım ondada imei sorunu meydana gelince onuda verdim ve daha 2 aylık garantili bi s4'e terfi ettim, cihazı çözmeye çalışıyorum yavaş yavaş,telefonda bugün wifiden 2 tane güncelleme yaptı çok şükür bi sıkıntıda olmadı ee artık önümüzdeki güncellemelere bakacağız..
Sıçrama olmuş sizin değişim. :)

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hayırlı olsun genede [MENTION=262860]köroglu[/MENTION]

CevherOzkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet bugünden itibaren bende bir S4 kullanıcısıyım.Hoşgeldim aranıza :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Arkadaşlar; Ben ikinci el telefon almak istiyorum. Apple İphone 4s veya Samsung Galaxy s3 Alcam ? Yada sizin bildiğiniz bir ürün var mı ? Fiyat Aralığı 100-750 tl arası
(Benim için önemli özellikleri; Kamera,Uygulama,Müzik ,İnternet...)Yani bildiğiniz hepsine bakarım. Sizce hangisini almalıyım yorumlarınızı bekliyorum.

helin0041

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ben de bir s4 kullanıcısıyım. 1 hafta önce aldım. Yalnız USB ile bir türlü pc ye bağlayamadım. PDF formatında bir iki dosya yüklemem lazım bir türlü görünmüyor. Sürücü eksik falan diyor anlayan arkadaslar yardımcı olursa çok sevinirim.
Bilgisayara takarken pc görüntüsü :
29zsoco.jpg

01xÖMERx01

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence S4 S3'den daha kaliteli bende S3'ü beğenmiyordum ki iP5'i hiç beğenmiyorum Htc One istiyordum ancak S4 One'dan daha ağır bastı
Herkesin zevki ihtiyacı farklı burada başkalarını aldıkları yada kullandıkları telefonlara göre eleştirmek yerine başımıza gelen sorunları tecrübeleri birbirmize aktarsak daha faydalı olmazmıyız

Aynen Kardeşim :)

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Yaklaşık 10 gün önce bende Galaxy S4 kullanıcıları arasına katıldım. Şuana kadar çok memnunum telefondan. Önce ki telefonum Wave II'den sonra antibiyotik gibi geldi vallahi. :D

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Arkadaslar ben de bir s4 kullanıcısıyım. 1 hafta önce aldım. Yalnız USB ile bir türlü pc ye bağlayamadım. PDF formatında bir iki dosya yüklemem lazım bir türlü görünmüyor. Sürücü eksik falan diyor anlayan arkadaslar yardımcı olursa çok sevinirim.
Bilgisayara takarken pc görüntüsü :
29zsoco.jpg

Bilgisayarına kies kur usb modem driverı içinde kiesin, sonrasında görecektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar S View Flipcover kapak kullanıyorum ama telefon görüşmesi sırasında karşıdaki kişi kendi sesini duyuyor. Bunun çözümü nedir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben telefonu alalı 19 gün oldu ısınma probleminin yanısıra dün telefon tamamen kilitlendi, kendi uygulamları dahil hiç bir işlem yapıyor donuyordu, bugün itilatcı firmayla grstm telefonu garantiye gndrdm, dönüşünde pek umudum yok ama bakıcaz bakalım ne oluucak...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba bugün s4 aldım 2 saat sonra ekran gitti üstte ince bir çizgi var tel açılıyor ses var ama görüntü yok napabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar lütfen yardım edin s4 e root atamıyorum telefonu kapatınca pc görmüyor odinle atamıyorum . kablosuz root olaylarında da s4 u desteklemiyor. pc telefonu görse (kapalıyken) sıkıntı cıkmıcak varmı bilen

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Gençlik ,
Telefondakı resimler gitti bir program buldum onla geri almaya çalişiyorum usb depolamayı acmak gerekiyor.
Deneyen bilen varmi ben Ayarlar/Diğer/Cihaz hakkında /Yapim numarasina bir kac kere dokundum bir uyari veriyor.
Daha sonra ne yapmak lazım Geliştirici seceneklerın den Hata ayıklama dan usb hata ayıklamayı da actim ama halen uyari alıyorum
program dan fikri olan yada baska bir program deneyip oneren varmi?

Allaha emanet olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben samsung galaxy s3'ün karahindiba wallpaperini çok beğendim s4üme yüklemek istiyorum ama orjinalini bulamadım mümkünse atar mısınız ? ama aynısı olsun canlı ya da değişmişleri değil orjinali.