Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

Zoi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Az once wifi'den guncelleme yaptim ne degisti kullandikca gorecegiz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güncellemeyle kullanılan ram miktarını epey düşürmeyi başarmılar ilk gözüme çarpan bu oldu bakalım dana neler çıkacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İ9500 mü daha iyi i9505 mi bir arkadas açıklarsa çok süper olucak

uyar006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mesele ısınması değilde,bunun telefona zarar vermesinden korkuyorum,umarım öle bişey tamam garantisi var belki ama marka saygınlığı biter.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar bişey daha var,teli alalı 8 gün oldu bataryayı sürekli tam bitirip kapalı şarj ediyorum,parlaklığı %30 cıvarında kullanıyorum,tüm ek özellikler kapalı,belkide 15-20 dk temple run oynuyorum ama kullanım süresi olarak daha 14 saati görmedim.S3 de 24 saati gördüm sizde de böyle mi durum? yada siz memnun musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Htc one vs galaxy s4 i9500 vs i9505 dersek ne olur sadece işlemciye bakarsak?

alperen54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar kilit ekran yazısını nasıl değitiriyorsunuz ve nasıl çıkıyorsunuz oradan ?

Zoi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar kilit ekran yazısını nasıl değitiriyorsunuz ve nasıl çıkıyorsunuz oradan ?

Ayarlar/ cihazim/ ekrani kilitle/ kilit ekrani widgetlari/ kisisel mesaji duzenle buradan duzenleyebilirsin.

mesele ısınması değilde,bunun telefona zarar vermesinden korkuyorum,umarım öle bişey tamam garantisi var belki ama marka saygınlığı biter.

arkadaşlar bişey daha var,teli alalı 8 gün oldu bataryayı sürekli tam bitirip kapalı şarj ediyorum,parlaklığı %30 cıvarında kullanıyorum,tüm ek özellikler kapalı,belkide 15-20 dk temple run oynuyorum ama kullanım süresi olarak daha 14 saati görmedim.S3 de 24 saati gördüm sizde de böyle mi durum? yada siz memnun musunuz?

S3 de ben 2 gun kullaniyordum pil anca bitiyordu ve hic pil bitti diye telefonum kapanmamisti. S4 ise sabah 8de sarjdan aliyorum gecesine bitmis oluyor ki 2kerede kapandi pil bitti diye gerci boyle bir ekrana ve performansa normaldir sanirim yolda birakmasi kotu sadece :)

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım telefonu sen çatır çatır yere atarsan özen göstermezsen telefon tabi kırılır isterse sen bunu taş'dan yap gene parçalanır

dokunmatik ve büyük ekranlı telefonlar çok daha özen gösterilmesi gereken telefonlardır sonuçta kullandığınız teknoloji ve kasa 3310 değil

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
21 mayıs ta başlanacakmış satışına turkcelli aradım sordum :) Neyse dün kontratlı alayım dedim sorun çıktı bütün kriterler uyuyor ama sistem onay vermiyor dediler :) dedim ki daha önceden 2 adet cihaz almıştım bir sıkıntı olmadı şimdi niye sorun var diye aradılar merkezi ve 3. ayda faturam gecikmiş diye sıkıntı çıkmış :D dedim ki ne kadar zamandır fatura hat müşterinizim ve aylık ne kadar fatıra ödüyorum dedim 7 senedir ayda ortalama 100 tl ye yakın yanıtını verdiler. Dedim hattımda bulunan tüm paketleri iptal edin dedim numara mı taşıyacağım dedim. Neyse bu sabah telefon çalıyor ve merkezden arıyor kusura bakmayın sorun çözüldü cihazı gidip alabilirsiniz dediler :D dedim bu sefer ben istemiyorum :D işte böyle bir anım oldu :D

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
İ9500 mü daha iyi i9505 mi bir arkadas açıklarsa çok süper olucak

Arasındaki fark I9505 Snapdragon S600 1.9 işlemci var I9500 de Octa 5 1.6 işlemci var
I9500 daha iyi bu işlemcinin performansı testlerde daha üstün geliyor, nedne farklı 2 işlemci var? işlemci farkıda Snapdragon da 4G desteği var Octa da henüz yok bizde de 4G olmadığından 3G olan pazara kendi işlemcilileri olan telefonu 4G olana snapdragon olan işlemcili telefonu satıyorlar.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
21 mayıs ta başlanacakmış satışına turkcelli aradım sordum :) Neyse dün kontratlı alayım dedim sorun çıktı bütün kriterler uyuyor ama sistem onay vermiyor dediler :) dedim ki daha önceden 2 adet cihaz almıştım bir sıkıntı olmadı şimdi niye sorun var diye aradılar merkezi ve 3. ayda faturam gecikmiş diye sıkıntı çıkmış :D dedim ki ne kadar zamandır fatura hat müşterinizim ve aylık ne kadar fatıra ödüyorum dedim 7 senedir ayda ortalama 100 tl ye yakın yanıtını verdiler. Dedim hattımda bulunan tüm paketleri iptal edin dedim numara mı taşıyacağım dedim. Neyse bu sabah telefon çalıyor ve merkezden arıyor kusura bakmayın sorun çözüldü cihazı gidip alabilirsiniz dediler :D dedim bu sefer ben istemiyorum :D işte böyle bir anım oldu :D

32 GB'lık versiyonu beklemen daha iyi olur zaten.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar bugün samsung bayiisinden siyah 16 gb galaxys4 aldım fakat bi sorum olucak telefonumda nedense blitz bridge yi oynarken öyle bi ısınıyorki patlıcak sandım 5 dkda felan ama sadece o oyunda oldu sizdede aynı sorun varmı bide azda olsa geçişlerde ufak takılmalar oluyor ama nedense zamanla kullandıkça geçiyor şarjı çok güzel ısınma problemi neden bilen varmı veya ısınma problemi başkalarındada oluyormu şimdiden teşekkürler

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar bugün samsung bayiisinden siyah 16 gb galaxys4 aldım fakat bi sorum olucak telefonumda nedense blitz bridge yi oynarken öyle bi ısınıyorki patlıcak sandım 5 dkda felan ama sadece o oyunda oldu sizdede aynı sorun varmı bide azda olsa geçişlerde ufak takılmalar oluyor ama nedense zamanla kullandıkça geçiyor şarjı çok güzel ısınma problemi neden bilen varmı veya ısınma problemi başkalarındada oluyormu şimdiden teşekkürler

ısınma problemi herkezde olan bir sorun kardeşim senin ile bir alakası yok yani.
5 - 10 dakka nova 3 ü oyna bak nasıl ısınıyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende s4 kullanıyorum şarj süresi konusunda hiç sıkıntı yaşamıyorum güç tasarrufu açık otomatik parlaklık mesajlaşma (yaklaşık 100 mesaj yazdım) ve 1 saat konuşma yaptım şu anda %42 şarj var hala telefonu bu arada bu oran 1 gün 6 saat 11 dakika sonra kalan şarj unutmadan mobil veride açık =) rehber e falan sorun bulanlar yandex shell yüklesinler tekrar baksınlar gerçekten harika dokundugunuz anda rehber e giriyor ve arayüzde orjinalden daha güzel =) kalite hissi diyenler koruyucu kapak aldım orjinal samsung flip cover gerçekten kalite hissi veriyor =) ekrana laf atan olmuş gerçekten 7 derece miyop oldugunu düşünüyorum o arkadaşların =)

alperen54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saçma bir soru daha gelsin :D arkadaşlar s4 ün ilk parti ürünü olup olmadığını nasıl anlarım ?

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
saol en azından içim rahatladı peki bu sorun nasıl çözülecek sinir bozucu

güncellemeyle düzeltirler diye düşünüyorum.düzeltmezlerse çoğu kişi aldığına pişman olacak ürünü.oyun bile oynayamazlar 30 dakkadan fazla.şuanlık s4 hayal kırıklığı.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Sisnma sorununu guncelleme ile duzeltemezler bence 4+4 çekirdek sebep

clapton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çekirdekler arasında teknik bir uyumsuzluk olduğu söyleniyor. bunu bir güncelleme ile düzene sokabilirlerse ve senkronu oturturlarsa ısınma sorunu ortadan kalkabilir.

kullanan herkes bu ısınma problemini yaşıyor mu acaba? yakın zamanda 32 gb modelini alacağım da aklıma takılan tek sorun bu... o yüzden deneyimlerinize ihtiyacım var, teşekkürler.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
her telefon ısınır.Oyun oynarken iphone 5 bile 10dk sonra ateş oluyo.Yani kafaya takmayın ısınmayı çok.32gb octa işlemcili alın snapdragon olanlarda sıkıntı çokmuş.

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
her telefon ısınır s3 de ısınıyor fakat s4 daha çok ısınıyor kardeşim ;) cihazı bile yakabilecek bir ısınma söz konusu.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Genellikle kameranın altındaki bölüm ısınıyomuş.Şu ana kadar s4'ü olanlar cihazlarının yandığına dair bir şey söylemediler.Isınmadan
rahatsız olan kılıf takabilir.

Zoi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun isinma probleminin ekranda da hissedilmesi telefon gorusmesi esnasindada hissediyosun s3 te isiniyordu ama s4 te bu kadar cok hissedilmesi sinir bozuyor yoksa telefonun performansina diyecek hic lafim yok memnunum sahsen seviyorumda telefonumu :) kis aylarinda elleri usuyenler icin ideal 1 oyun oynayip ufo misali ellerimizi isitabiliriz s4 ile :))

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Htc one x isinma sampiyonu idi bu şampiyonluk herhalde su an s4 e gecti htc one daha az isiniyor sanırım

galaxsy s4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

1 mayıs ta aldım telefonu. 6. durakta buldum. fazla zorladım şansımı herhalde ki aldıktan 3 saat sonra imei silindi
s7.gif
neyse Allahtan aldığım gsm bayi telefonu bir gün sonra değiştirdi ancak sinek bir defa mide bulandırdı. telefonu kullanırken paranoyaya sardım. sonunda gerçeğe döndü. telefonum ısınıyordu artık. hemde kışın sarılıp yatacak kadar
s16.gif
yaptığım doğru düzgün bişeyde yok arkadaşlar. 10-15 dk telefon görüşmesi yapayım kulağım büzüşüyo sıcaktan. özellikle şarjdayken herhangi bir uygulama açayım ekran baya baya yanıyor.özellikle kulak kısmı ver arkasına denk gelen kamera kısmı. samsung müşteri hizmetlerini yaklaşık 5 defa aradım. 3 defasında başka kişilerle görüştüm. hepsi farklı şeyler söyledi ancak en son görüştüğüm arkadaş telefonun akıbeti ve benim sağlığım açısından servise götürmemi söyledi. çok mu pipirikliyim bilmiyorum ama fotoğraf geçişlerinde de bi titreme oluyor. temassız kullanımda da çok iyi performans gösteriyor diyemem. çok canım sıkıldı arkadaşlar. cumartesi sabah Avcılar Samsung Servisine teslim edicem. ayrıca bilginiz olsun;

1 ay içerisinde telefonu servise gönderirseniz bi sorun varsa değişim yapılıyormuş, 1 ay sonra ise tamir..​

en güzel cevabı vermişsin. benim bile içim serinledi. :lol:

uyar006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kullandıkca yeni sıkıntılarla karşılaşmaya başladım,16 gündür kullanıyorum ısınma dışında bi sıkıntı yok gibiydi ama bugün telefon kameradayken kapanıp acıldı ayrıca görüşme yaparken de görüşmeyi kesti.Bugüne kadar böle bişi olmamıştı bu sorunlarla karşılaşanınız var mı? Yoksa benim cihazda mı bi arıza var?