Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
bakalım yarın 32 gb lığı geliyormuş turkcell bayisine olmazsa bi delilik yapıp alabilirim :D

TelephoneGS4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
29.04.2013 / Telefonum hayırlı olsun yeni başladık kullanmaya her şey yolunda gidiyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

berk evliya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence eklemeye devam et. 45 Nm teknoloji de ne yahu. Isınacak tabii ki. Ama olasılık da şu kural vardır matematikten giriyorum :

BİR İŞTE YAPILAN OLAYIN OLMA VEYA OLMAMA İHTİMALİ TEKRAR AYNI OLAYIN OLMA VE OLMAMA İHTİMALİNİ ETKİLEMEZ.

Buna benzer bişi.

Bence eklemeye devam et. 45 Nm teknoloji de ne yahu. Isınacak tabii ki. Ama olasılık da şu kural vardır matematikten giriyorum :

BİR İŞTE YAPILAN OLAYIN OLMA VEYA OLMAMA İHTİMALİ TEKRAR AYNI OLAYIN OLMA VE OLMAMA İHTİMALİNİ ETKİLEMEZ.

Buna benzer bişi.

Sen o kasıyor bu kasıyor dersen Android ' de işin zor. İOS' u araştırmalısın.

Sen o kasıyor bu kasıyor dersen Android ' de işin zor. İOS' u araştırmalısın.

İos u cok iyi arastir arastirirken ilk yapacagin sey de ;
Ana menuden arama ekranina gecis yapmak olsun kardes :D

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Benim bir sorunum var arkadaşlar,
Telefonu aldığımda bayideki arkadaş telefonun ismini S4 yaptı şimdi değiştiremiyorum. Blurtooth ayarlarına giriyorum ancak orada isim değiştir gibi bir ayar yok acaba başka yerden mi yapılıyor? S3 kullanan arkadaşalr siz nasıl değiştiriyorsunuz?

ismailwsx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
apple 200 milyon ıphone sattı samsung sadece s3 50milyon sattı sen düşün gerisini.

TelephoneGS4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim bir sorunum var arkadaşlar,
Telefonu aldığımda bayideki arkadaş telefonun ismini S4 yaptı şimdi değiştiremiyorum. Blurtooth ayarlarına giriyorum ancak orada isim değiştir gibi bir ayar yok acaba başka yerden mi yapılıyor? S3 kullanan arkadaşalr siz nasıl değiştiriyorsunuz?

Menü-Ayarlar-Cihazım

Buradan bulup değiştirebilirsiniz.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Kullanan arkadaşlar acaba ram çok yiyomu yeni sistemde.Beyaz renkler gene mavi gibi mi gösteriyo.9gb hafıza varmış sadece 16'lıklarda oyunlarda kasma veya donma yaşıyomusunuz aydınlatın bizi lütfen

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bluetooth bölümüne gir ve telefonun en sol aşağısındaki butona bas ad değiştir falan demesi lazım.

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
S3'de var bu seçenek ancak S4 de yok! Sanırım yazılımsal bir sorun bir sonraki güncelleme ile geleceğini düşünüyorum :(

cmrztrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkcell Mağaza'nın sitesinde geçen ibare

• 16 Nisan - 20 Mayıs 2013 tarihlerinde geçerli, Samsung Galaxy S4 ön satışından aldığınız cihazınızın sevkiyatına, 21 Mayıs 2013 tarihinde başlanacaktır.Ürün stoklarla sınırlıdır.

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Samsung Türkiye hem 16 hemde 32 gb modelleri aynı anda 27 Nisanda satışta olacak diyor ama maalesef balonmuş!
Niye tutamayacağınız sözler verirsiniz ki? Bende 32gb istiyordum ancak geç geleceğini öğrenince macburen 16 aldım

Zoi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende galaxy s4 kullanıcısıyım ama s4 kullanan arkadaşlara bir sorum olacak sizin de telefonunuzda ısınma oluyor mu?
Benim aldığım günden beri internette dolaşımdayken yada oyun oynarken aşırı ısınma oluyor. özellikle ekranın üst kısmında arka kamera altında da hissediliyor bu sıcaklık.
cevaplarsaniz sevinirim yarın servis ile görüşeceğim bu konuyu bakalım ne diyecekler

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende galaxy s4 kullanıcısıyım ama s4 kullanan arkadaşlara bir sorum olacak sizin de telefonunuzda ısınma oluyor mu?
Benim aldığım günden beri internette dolaşımdayken yada oyun oynarken aşırı ısınma oluyor. özellikle ekranın üst kısmında arka kamera altında da hissediliyor bu sıcaklık.
cevaplarsaniz sevinirim yarın servis ile görüşeceğim bu konuyu bakalım ne diyecekler

çoğu kişi bunu söylemiş diğer s4 kullanıcılarda bunun hakkında bilgi verirse iyi olur

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
internetten galaxy s4 siyahını gördüm gerçekten güzel s4

[video=youtube;Bc_7XioU59M]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Bc_7XioU59M[/video]
1600 liraya falan düşsün kesin alacam :D

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bu nasıl inceleme.:D

Vasat.

[video=youtube;gvSlx--YewU]http://www.youtube.com/watch?v=gvSlx--YewU[/video]

alperen54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s4 satışa sunuldu daha kutu açılımı ve inceleme videosu yok :D alan varsa bir inceleme videosu atsa ?

Zoi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyun oynarken illaki her telefon ısınıyordur ona birşey demiyorum lakin telefondan internette bir yazı okurken yada arama yaparken bile ısınması can sıkıcı bir durum, bana galaxy s2'yi hatırlatıyor :/

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yurt dışında 1,365 TL, Türkiye'de 2000 TL.

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Bir ay sonra telefon alacam o zaman 1000 TL ye düşmez mi :D

efee05

Asistan
Reaksiyon puanı
0
apple 200 milyon ıphone sattı samsung sadece s3 50milyon sattı sen düşün gerisini.
Apple samsung kadar ucuz satsa samsungu yakalardı.Ama Apple ın yılda bir telefon çıkarması,sadeliği ve telefona verdiği destek hala onu en popüler markalardan biri yapıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Zoi kardeş aynı sorun bende de var. tam tarif ettiğin şekilde oluyor. bu bir sorun mu anlamış da değilim ama bildiğim s3 lere göre biraz fazla ısınma yaratması. 1 saate yakın uygulamalar aktifti telefon diyot yakacak diye korktum. ekranı kapattım. 2-3 dk içinde normale döndü. diğer sitelerdeki yorumlarda da ayı ısınma problemi yaşanıyormuş. en fazla 42 derece olarak termal kamera ile ölçüm yapılmış ancak hissedilen sanki daha fazla. ben de samsung servisine sormayı düşünüyorum...

Zoi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben gorustum servis ile dediklerine gore suana kadar boyle bir sorun ile ilgili kendilerine bilgi gelmemis tabii henuz telefon yeni, s4'u getirmemi istediler test yapacaklarmis garantiyi etkileyecek bir mudahale yapmayacagiz dediler. Acikcasi etrafimda s4 kullananlarin telefonlarini da inceledigimde onlarda da asiri isinma oldu. Servise goturmek pek bir ise yarayamacak sanirim :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bense aldım s4 bendede ısınma oluyor aynı arkadaşların dediği gibi ve artı şu hafıza sorunu 16 gb aldım 8.82 gösteriyor kullanılabilir alanda 6.62 diyor baya moralim bozuldu bu problemler için acil güncelleme yapmalılar gerekir çok canım sıkıldı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung bence s4 leri geri toplasın aşırı ısınyor bunlar bunun testini yapmamışlar mı ne biçim iş bu

Son mesajlar