Samsung Galaxy S4 ACTİVE iyimidir ?

frodobaggins34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar . Aveadan tarifeye ek 19 tl ye Samsung galaxy s4 active alıcam. Sizce Samsung galaxy s4 active iyimidir ? Özellik , donanım , görünüm , vb . Kullanan veya alanlar varmı acaba ? Tavsiye edermisiniz acaba :)

Bide birazcık oyun seven biriyimdir , arada sırada oyun oynarım . yani son çıkan oyunları kasmadan rahatlıkla oynatırmı ? Ekran kartı işlemcisi yeterlimidir. Yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim :)

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Ya suya dayanıklılık bakımından Xperia Z daha hoş duruyor oyuna gelince iki telefonda aşağı yukarı aynı performanstalar ama kamera bakımından Xperia Z daha üstün duruyor suda çekimleride Active den daha iyiymiş . Birde görünüş açısından S4 active tuşlarını beğenmedim kardeş ya :S bide arkasında çiviyle çakılmış hissi veren üst ve alt köşeleri hoş gelmiyor bana biraz kaba gibi dış görünüş sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz ama belirtmek istedim Xperia Z tercih etsen daha iyi gibi hatta Xperia Z one çıkacak 20.7 mp kameralı suya dayanıklı fiyatlar aşağı yukarı benzer onlar tercih etsen daha iyi gibi

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya suya dayanıklılık bakımından Xperia Z daha hoş duruyor oyuna gelince iki telefonda aşağı yukarı aynı performanstalar ama kamera bakımından Xperia Z daha üstün duruyor suda çekimleride Active den daha iyiymiş . Birde görünüş açısından S4 active tuşlarını beğenmedim kardeş ya :S bide arkasında çiviyle çakılmış hissi veren üst ve alt köşeleri hoş gelmiyor bana biraz kaba gibi dış görünüş sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz ama belirtmek istedim Xperia Z tercih etsen daha iyi gibi hatta Xperia Z one çıkacak 20.7 mp kameralı suya dayanıklı fiyatlar aşağı yukarı benzer onlar tercih etsen daha iyi gibi
arkadaşa katılıyorum

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
İyidir. Donanımsal olarak da üst yuzey tel.larla karşılaştırılabilir. S4 active daha spor görünümlü telefon. Görünümünü beyendiysen al bence.

frodobaggins34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
açıkçası ben fiziksel tuşlu telefonları daha çok severim :) bilmiyorum tabi zevk meselesi benim çok hoşuma gitti ama onun haricinde başka önerceğiniz cihaz varsa oda olabilir .

onun haricinde donanımsal olarak s4 active z ye göre daha iyi ama . xperia z bi kamerada daha iyi. :)

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Vala bekleyebilirsen şimdide Xperia Z1 çıktı bu telefon Active in tüm özelliklerinden üstün ama dediğim gibi Z de çok hoş telefondur

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Z1' e bakmanızı öneririm. Bu arada Active'de amoled ekran kullanılmıyor onun yerine TFT kullanılıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben kullanıyorum içinde en vayi çeşit oyun var müthiş çalıştırıyor günde 4 5. Kere suya sokuyorum yine sıkıntı yok ben xperia z

mobile kayra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence çok iyi bende s4 var aynı özellikte diyorlar bence baya kullanışlı ben onu babama vercem active almayı düşünüyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hee bide o su olayı filan insan korkar ilk almışsın nasıl denicen osu olayını :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

activele normal s4 aynı öelikte fakt ben suda vidyo çekicem eğer merakınız varsa ve benim gibi bisikletle filan dolaşıp çok telefonu düşürüyorsanız active iyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gün itibari ile S4 active dive blue telefonumu aldım... kesinlikle tasarım olarak çok şık. ben s4 ile bu telefon arasında kalmıştım. henüz bir çok özelliğini incelemedim ancak eline aldığın an ve suya v.s düşürdüğümde bir sorun yaşayamayacağım güveni gibi bir çok sebep beni pişman etmeyecekmiş gibi duruyor.

D

djilllkaiehhd

SDN Okuru
S4 actıv iyidir bende vardı çık güzeldi şimdi onu sattım yenisini alacam

Son mesajlar