Samsung Galaxy S3 Video İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
fotoğrafları orijinal boyutlarında görme imkanımız var mı?

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
46
Galeriye fotoğraflar yüklenecek. O zaman orjinallerini görebileceksiniz.

Galerici arkadaşları bekliyoruz :) Sabaha en geç yüklenmiş olması gerekiyor.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
pil baya iyi gibi dediğiniz gibi 20 -25 dk de %8 çok iyi zira one x de 20 dk %14 civarı tüketim oluyor.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
HTC One X'den daha düşük mü performansı şimdi?

Ağlarım ama :D

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Beklentileri karışıladı diyebiliriz genel olarak.Fakat hala eksik kalınmış yönleri var ve geliştirilmesi gerek.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Özellikle Çakıl mavisi rengi beni büyüledi...

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Hi Galaxy'i anlamıyorsa bu telefon, S-Voice'i telefonun artılarından saymamak lazım, gayet düzgün bir şekilde telaffuz ettiniz. Etrafta başka sesler vardı da bu nedenden dolayı mı anlamadı ne demek istediğinizi.Onun dışında Galaxy s2 ile Galaxy s3 arasında büyüklük oranı ile Galaxy s3 ile Galaxy note arasındaki oranla aynı gibi. s3 için s2 ile kıyaslayarak çok büyük değil diyoruz ama normal bir akıllı telefona göre baya büyük.

Bunların dışında gayet güzel telefon ama 2000 TL fazla olmuş, 1300-1400 TL civarı olsaymış iyiymiş :D

RapLex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
note almayı düşünüyordum yine note alıcam ama bu s3 ucuzlayınca takas falan bi şekilde telefonu ufaltırım :)

hi galaxy kısmını sorunsuz anladı zaten. gmail demeden önce türkçe açıklama yaptı. haliyle karıştırır alet.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
note almayı düşünüyordum yine note alıcam ama bu s3 ucuzlayınca takas falan bi şekilde telefonu ufaltırım :)

hi galaxy kısmını sorunsuz anladı zaten. gmail demeden önce türkçe açıklama yaptı. haliyle karıştırır alet.

Selamlaşmayı öğretmemişler o zaman Galaxy S3'e :)

Editör: Selam galaxy
Galaxy: Hangi uygulamayı çalıştırmak istiyorsun? (Editör biraz şaşırdı, beklemiyordu bu cevabı o yüzden uygulama adı bulmakta zorlandı. Muhtemelen gmail uygulaması yoktur o yüzden bulamamıştır :D)
E: Gmail
G:Müzik aç uygulamasını bulamadım

RapLex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
türkçe açıklama yapıyordu o sırada dikkat ettin mi bence ondan :)

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
46
Testleri tum yazilimlari kapatarak iki kere denedim. Bana da skor sacma geldi.

Nenamark haric One X'e karsi bir sorun var.

Dedigim gibi inceleme telefonunu beklemek daha dogru olacak. o zaman guncelleyecegiz

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
performans konusunu merakla bekliyorum. ayrıca fiyatıda biraz yüksek geldi umarım zamanla düşer

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Açıkcası çokta iyi bir telefon değil.Özellikle şu siri'ye rakip olarak çıkan özellik daha çok Brezilya-San marino eşleşmesi gibi olmuş. Siri Brezilya , Samsung voice san marino .

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Arayüz desen berbat
Tasarım desen berbat
Svoice mudur nedir desen vasat
Ekran boyutundan dolayı sıkıntı yaratıdır bu yöndende berbat
Donanım iyi
Şu ön kamerasının göz merceklerini okuması olayı iyi
Pil performansı iyi
Android desen sonucu ortada(güvenilir olmayan,stabil olmuyan bir işletim sistemi)

Samsung Galaxy SIII 1999 TL fiyat olarakda bi iPhone 4S'in şuanki halinden pahalı.

Sonuç VASAT bir telefon kimse kusura bakmasın. Şayet 1000 TLde olsa almam. S2 alır bu telefonu almam.

Oseyto

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hay ben bu akknın videoyu 10 kere durdurdum heralde :(

kingahmet365

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
neden s-voice bu kadar elestirildi ki youtube a siri vs s-voice yazin ikiside birbirine cok yakin bi de turkce konusuldugu icin s-voice yanlis anladi

Oseyto

Asistan
Reaksiyon puanı
1
neden s-voice bu kadar elestirildi ki youtube a siri vs s-voice yazin ikiside birbirine cok yakin bi de turkce konusuldugu icin s-voice yanlis anladi

Aynı olurmu be hacı siri anlıyo cevap veriyo s voice'un jeton köşeli kaç sn sonra anlıyoda cevap veriyo

[video=youtube_share;X9YbwtVN8Sk]http://youtu.be/X9YbwtVN8Sk[/video]

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Klasik samsung işte önce tasarımı kopyaladı galaxy ilk modellerinde şimdide Siri'yi kopyaladılar svoice ile sonuç ortada. Siri hemen anlarken svoice bekliyoda bekliyor. Anlarsa cevap veriyor oda. S3 bir 4s etmez.

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Test sonuçlarında gariplik var. Başka bir inceleme videosunda Quadrant'ta 5200, Antutu'da ise 11000 civarı bir puan alıyordu bu cihaz. Hatta forumda da o videoyu paylaşmıştım.

Selamlaşmayı öğretmemişler o zaman Galaxy S3'e :)

Editör: Selam galaxy
Galaxy: Hangi uygulamayı çalıştırmak istiyorsun? (Editör biraz şaşırdı, beklemiyordu bu cevabı o yüzden uygulama adı bulmakta zorlandı. Muhtemelen gmail uygulaması yoktur o yüzden bulamamıştır :D)
E: Gmail
G:Müzik aç uygulamasını bulamadım

Normalde "Hi Galaxy" komutu S-Voice'i aktive etmek için kullanılıyor. Videoyu çeken kişi program zaten aktive iken ve komut dinliyorken bunu söylediği için karışıklık olmuş. Ardından program soru sorduğunda da yine program komut beklerken türkçe açıklama yapması yüzünden başka bir karışıklık daha olmuş. Açıkçası bu ön incelemeyi beğenmedim. Telefonun en önemli özellikleri ya yanlış kullanılmış ya da diğer inceleme yapanlardan düşük sonuçlar elde edilmiş. Umarım normal incelemesi daha başarılı olur.

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Arayüz desen berbat
Tasarım desen berbat
Svoice mudur nedir desen vasat
Ekran boyutundan dolayı sıkıntı yaratıdır bu yöndende berbat
Donanım iyi
Şu ön kamerasının göz merceklerini okuması olayı iyi
Pil performansı iyi
Android desen sonucu ortada(güvenilir olmayan,stabil olmuyan bir işletim sistemi)

Samsung Galaxy SIII 1999 TL fiyat olarakda bi iPhone 4S'in şuanki halinden pahalı.

Sonuç VASAT bir telefon kimse kusura bakmasın. Şayet 1000 TLde olsa almam. S2 alır bu telefonu almam.

Arayüz orta karar,
Tasarım harika,
S-Voice'in Siri'den farkı olmadığını dün yayınlanan haberde gördük. Sadece daha yavaş çalışıyor,
Ekran boyutu telefon boyutuna etki etmediği için sorun olmaz. Asıl berbat olan 3.5 inçlik övdüğünüz minik ekran.
Donanımı şu an en iyisi
Ön kamerası ile SmartStay ve ekran görüntüsü alma olayı muhteşem
Android'i sevgili iOS'iniz gibi sadece marketten uygulama kurarak kullanırsanız güvenlik konusunda sıkıntı olmaz. Önüne gelen uygulamayı kurup her root erişimi isteyen uygulamaya da bu erişimi verirseniz kullanıcı olarak hatalı olursunuz. Bütün sistemler için geçerlidir bu. Stabilite dediğiniz nedir anlamadım. Android kendi kendine çöken ya da zamanla hızını kaybeden bir sistem olmadığına göre problem yok. Önceki Android sürümlerinin yaptığı etkiyi kafanızdan silin ve Android 4.0'a odaklanın. Eğer eskisi sizin için önemli ise ilk çıkan iOS'te App Store bile yoktu. Bunu da hatırlayın.

Fiyatı bana göre de pahalı ama 2100 TL'ye satılan 3.5 inçlik tuğla gibi çöp telefonlar varken bence normal. Bu mesaja da ama 4S daha ucuz diye de karşılık vermeyin. 4S çıkalı 9 ay olmuş ve hala fiyatı haketmediği yerlerde geziyor. Ön siparişleri 3500 TL'den açılan ve aylarca en düşük sürümü bile 2100 TL'den satılan şişirme telefonu mu övüyorsunuz? 9 ay sonra bu cihazın fiyatı ile 4S'in şu anki fiyatını karşılaştırıp cevap verebilirsiniz. Ya da ilk çıktığında 1800 TL'ye satılan Galaxy S2'ye bakabilirsiniz.

Sonuç olarak bu fiyata alınabilecek en iyi cihazdır. İsteyenler 1450 TL civarına da bulabileceklerdir. Ne de olsa diğer şişirme markanın telefonları gibi yurtdışı ürünleri bile katlanarak satılmıyor.

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
46
Arkadaşlar.

Fotoğrafların yüksek çözünürlüklü halleri konuya eklendi.

Ayrıca direk fotoğraflara buradaki galeriden de ulaşabilrsiniz.

http://fotogaleri.shiftdelete.net/v/Samsung+Galaxy+S3+ile+Cekilmis+Fotograflar/

Test sonuçlarında gariplik var. Başka bir inceleme videosunda Quadrant'ta 5200, Antutu'da ise 11000 civarı bir puan alıyordu bu cihaz. Hatta forumda da o videoyu paylaşmıştım.

Normalde "Hi Galaxy" komutu S-Voice'i aktive etmek için kullanılıyor. Videoyu çeken kişi program zaten aktive iken ve komut dinliyorken bunu söylediği için karışıklık olmuş. Ardından program soru sorduğunda da yine program komut beklerken türkçe açıklama yapması yüzünden başka bir karışıklık daha olmuş. Açıkçası bu ön incelemeyi beğenmedim. Telefonun en önemli özellikleri ya yanlış kullanılmış ya da diğer inceleme yapanlardan düşük sonuçlar elde edilmiş. Umarım normal incelemesi daha başarılı olur.

Galaxy S3'ü merak eden pek çok kişi vardı ve çekim bir çok defa bu s3 mü diye kesildi. Ayrıca mikrofon yakamda olduğu için sesler alınmıyor ama ortamda fazla bir gürültü vardı. Test sonuçları bölümüne ekleme yaptım. Çalışan tüm uygulamaları kapatıp, hatta senkronizasyon bile kapalı bir biçimde test sonuçları alındı. Sonuçlara inanamadım ve bazılarını 3 4 kere tekrarladım ama sonuç değişmedi.

Ya genel yazılımsal bir sorun var ya da kullandığımız telefonda bir sıkıntı var.

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Arayüz orta karar,
Tasarım harika,
S-Voice'in Siri'den farkı olmadığını dün yayınlanan haberde gördük. Sadece daha yavaş çalışıyor,
Ekran boyutu telefon boyutuna etki etmediği için sorun olmaz. Asıl berbat olan 3.5 inçlik övdüğünüz minik ekran.
Donanımı şu an en iyisi
Ön kamerası ile SmartStay ve ekran görüntüsü alma olayı muhteşem
Android'i sevgili iOS'iniz gibi sadece marketten uygulama kurarak kullanırsanız güvenlik konusunda sıkıntı olmaz. Önüne gelen uygulamayı kurup her root erişimi isteyen uygulamaya da bu erişimi verirseniz kullanıcı olarak hatalı olursunuz. Bütün sistemler için geçerlidir bu. Stabilite dediğiniz nedir anlamadım. Android kendi kendine çöken ya da zamanla hızını kaybeden bir sistem olmadığına göre problem yok. Önceki Android sürümlerinin yaptığı etkiyi kafanızdan silin ve Android 4.0'a odaklanın. Eğer eskisi sizin için önemli ise ilk çıkan iOS'te App Store bile yoktu. Bunu da hatırlayın.

Fiyatı bana göre de pahalı ama 2100 TL'ye satılan 3.5 inçlik tuğla gibi çöp telefonlar varken bence normal. Bu mesaja da ama 4S daha ucuz diye de karşılık vermeyin. 4S çıkalı 9 ay olmuş ve hala fiyatı haketmediği yerlerde geziyor. Ön siparişleri 3500 TL'den açılan ve aylarca en düşük sürümü bile 2100 TL'den satılan şişirme telefonu mu övüyorsunuz? 9 ay sonra bu cihazın fiyatı ile 4S'in şu anki fiyatını karşılaştırıp cevap verebilirsiniz. Ya da ilk çıktığında 1800 TL'ye satılan Galaxy S2'ye bakabilirsiniz.

Sonuç olarak bu fiyata alınabilecek en iyi cihazdır. İsteyenler 1450 TL civarına da bulabileceklerdir. Ne de olsa diğer şişirme markanın telefonları gibi yurtdışı ürünleri bile katlanarak satılmıyor.

Tasarımı cidden berbat sizin gibi fandroidler icin harikaysa bilemem. İnternette haber siteleri/sözlükleri araştırırsan sende bu kanıya kolayca varabilirsin. Çakma iPhone tasarımından kurtulmasına sevindim ama Samsung'un bu modelde. Bu yönden iyi :) Arayüz ciddiyim kötü bunu kötülemek için söylemiyorum. Ha normal alt seviye bi telefon olsa S3 iyi yada orta karar diyebiliriz. Üst seviye olunca haliyle kötü demek abest kaçmaz. Siri ile svoice u bir tutman çok yanlış. Yukarda video paylaşılmış ve youtube'da bir çok video var aç izle. Svoice geç cevap verip yada hiç anlamıyor. Bunu google'da arayayım mı diyor. Yani puanlarsak Siri 9 svoice 3 hatta 4u puanı zor alır. Andorid 4.0 olsun halen iOS kadar stabil değil bunu herkes çok iyi biliyor. Eski sürümlerine göre iyi olabilir ama iOS ile karşılaştırdığımızda sonuç ortada.
3.5 ekran ama cebede sığıyor gayette güzel bir görüntüsü var. 4.8 ne ya. Eminim senin cebindede çok güzel durur :)

Aslında ne güzel. 3.5 inclik çöp tuğla dediğiniz telefon Samsung'u alt etmeye yetiyor da artıyor. Bu tablet pazarında da böyle telefon pazarında da. İyi olan Apple. Samsung değil. İster beğenin Apple'ı ister kötüleyin. Gerçekler değişmiyor

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
4S dururken bu alete daha fazla para verip sahip olursam eğer , bilinki bu dünya çok anlamsız.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
android 4.0'ın stabilite veya başka bir konu açısından ios'dan bir eksiği yok. android 4.0'ı aylardır kullanıyorum tablette gayet performanslı ve akıcı bir arayüz sunuyor. çevremde iphone kullananlarda var. bir ekstrasını görmedim ios'un.

3.5" ekran artık geçmişte kaldı. daha büyük ekran mecburiyete dönüşmeye başladı. fakat tasarım açısından apple hala önde. galaxy s3'ü yakından görme fırsatım olmadı ama ekrandan görüldüğü kadarıyla çok güzel sayılmaz.

3pio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ya feci komik yorumlar gelmiş, hala sidik yarışı yapıyorlar..

ios da android de gerçekten üst seviye ve büyük emek verilen işletim sistemleri, kullanım ve işleyiş farkları var buna göre de isteyen istediğini kullanır..

ama özellikle ios fanboylarına gülüyorum cihazlarını mükemmel sanıyorlar fakat çıkan güncellemelerin cihazların pil ömrüne etkisini gördük hepimiz.. düzeltiliyor tabi ki ama ios mükemmel falan değil.