Samsung Galaxy S3 Video İnceleme

tolgacem

Profesör
Galeriye fotoğraflar yüklenecek. O zaman orjinallerini görebileceksiniz.

Galerici arkadaşları bekliyoruz :) Sabaha en geç yüklenmiş olması gerekiyor.

oslun

Dekan
Hi Galaxy'i anlamıyorsa bu telefon, S-Voice'i telefonun artılarından saymamak lazım, gayet düzgün bir şekilde telaffuz ettiniz. Etrafta başka sesler vardı da bu nedenden dolayı mı anlamadı ne demek istediğinizi.Onun dışında Galaxy s2 ile Galaxy s3 arasında büyüklük oranı ile Galaxy s3 ile Galaxy note arasındaki oranla aynı gibi. s3 için s2 ile kıyaslayarak çok büyük değil diyoruz ama normal bir akıllı telefona göre baya büyük.

Bunların dışında gayet güzel telefon ama 2000 TL fazla olmuş, 1300-1400 TL civarı olsaymış iyiymiş :D

RapLex

Asistan
note almayı düşünüyordum yine note alıcam ama bu s3 ucuzlayınca takas falan bi şekilde telefonu ufaltırım :)

hi galaxy kısmını sorunsuz anladı zaten. gmail demeden önce türkçe açıklama yaptı. haliyle karıştırır alet.

oslun

Dekan
note almayı düşünüyordum yine note alıcam ama bu s3 ucuzlayınca takas falan bi şekilde telefonu ufaltırım :)

hi galaxy kısmını sorunsuz anladı zaten. gmail demeden önce türkçe açıklama yaptı. haliyle karıştırır alet.

Selamlaşmayı öğretmemişler o zaman Galaxy S3'e :)

Editör: Selam galaxy
Galaxy: Hangi uygulamayı çalıştırmak istiyorsun? (Editör biraz şaşırdı, beklemiyordu bu cevabı o yüzden uygulama adı bulmakta zorlandı. Muhtemelen gmail uygulaması yoktur o yüzden bulamamıştır :D)
E: Gmail
G:Müzik aç uygulamasını bulamadım

tolgacem

Profesör
Testleri tum yazilimlari kapatarak iki kere denedim. Bana da skor sacma geldi.

Nenamark haric One X'e karsi bir sorun var.

Dedigim gibi inceleme telefonunu beklemek daha dogru olacak. o zaman guncelleyecegiz

orcnd

Dekan
performans konusunu merakla bekliyorum. ayrıca fiyatıda biraz yüksek geldi umarım zamanla düşer

buroodriver

Asistan
Açıkcası çokta iyi bir telefon değil.Özellikle şu siri'ye rakip olarak çıkan özellik daha çok Brezilya-San marino eşleşmesi gibi olmuş. Siri Brezilya , Samsung voice san marino .

What The Hell

Profesör
Arayüz desen berbat
Tasarım desen berbat
Svoice mudur nedir desen vasat
Ekran boyutundan dolayı sıkıntı yaratıdır bu yöndende berbat
Donanım iyi
Şu ön kamerasının göz merceklerini okuması olayı iyi
Pil performansı iyi
Android desen sonucu ortada(güvenilir olmayan,stabil olmuyan bir işletim sistemi)

Samsung Galaxy SIII 1999 TL fiyat olarakda bi iPhone 4S'in şuanki halinden pahalı.

Sonuç VASAT bir telefon kimse kusura bakmasın. Şayet 1000 TLde olsa almam. S2 alır bu telefonu almam.