Samsung Galaxy S3 ve iPhone 4S ve Yeni iPad fotoğraf karşılaştırması

Bu konuyu okuyanlar

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
1 hafta sonra alıyorum kısmetse kredi kartım dolu :D şimdi de alabilirim ama hesap kesim tarihi çok kötü bir zamana denk geldi parayı yatırsam olmayacak :D

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
S3'ün çektiği fotoğrafta 4S'e göre bence çok daha fazla gürültü oranı var.Orjinal çözünürlüğüne getirip masadaki "ETİ Litalif" kutusunun üzerindeki logoya ve yazılara bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.4S'in kamerası çok soluk, renkler cansız.S3'ünde çok canlı ve net.Renkler tam yerinde.Ama dediğim gibi gürültü oranıyla ilgili sıkıntı var S3'ün kamerasında bence...

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Ben bugün kü video incelemelerinden sonra amiral gemisi almaya karar verdim. :)

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
4S piksel çevresi olarak daha net ama kontrast düşük olduğu için soluk görünüyor. S3'de de kontrast çok fazla iyi ama pikselleri dağıtmış..

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
iPhone 4S ile Samsung Galaxy S3'de kullanılan kameranın aynı olduğu ortaya çıktı !

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Eğer hakikaten öyleyse yazılım ve codeclerin yüzünden bu kadar fark vardır...

Bende haberde okudum. Bir araştırmacı şirket Samsung GS3 ile iPhone 4S'i parçalıyor ve kameralara bakıyor :) Sonuç, kameralar aynı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:mad:Troy galaxy s3 alacağım ama korkuyorum çünkü birisi seni aradıgında telefon çalmıyormuş ve kimin aradığını göstermiyormuş bi yardım edermisin ?

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tabiyki s3 ün daha iyi çekmesi lazım çünkü s3 yeni çıkan bir telefon. 4s ise geçen senenin telefonu. ama s3 gerçekten harika fotoğraf çekiyor.