Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

erdembattal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben düşürdüm birşey olmadı kasası sağlam ama ısınması doğru 4 çekirdekli bir telefonun ısınmasını beklemiyordum java desteğinin olmaması da hayal kırıklığı mynet oyunları oynanmıyor

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Aslında herkeste varsa bence seninki amoled olmayabilir hocam. Bi baktır sen yine.. :D

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Bende diyorum siyah ekranda siyah leke nasil gozukur diye. Ben de denedim aynisini, bende ekran gri gibi gorunuyor. O sekilde leker yada noktalar belli oluyor. Yaklasik 3 haftadir kullaniyorum telefonu, ekrani zaten bekledigim gibi cikmadi. Diger konuyada yazmistim gerci ama yine yazabilirim. Gun isiginda performans iyi degil. Bu genel bir sorun aslinda ama S3te daha iyi olabilirdi. Mesela internette iken beyaz bir sayfada kaybolup gozuken cizgimsi sekiller fark ettim. Hani eskiden televizyonlarda olurdu asagidan yukari dogru hareket ederdi. Bu tam onun gibi degil ama anlatmak icin ornek verdim. Her zaman degil ama arada oluyor. Pahali telefon alipta boyle seylerle karsilasmak hos degil.

Bir de internette iken (Android'in tarayicisi ile) tarayici kapanip telefonun ana sayfasina geciyor. Bazen ekran gecisleri kotu. Batarya tatminkar degil. Belki servise gonderirim.

Ben aylarca takip etmistim ne zaman cikacak diye. Ve cok heveslenerek aldim ama malesef tam bekledigim gibi olmadi. Neyse cihaz yinede guzel. Hakkini da yememek lazim. Karaliyormusum gibi anlasilmasin sakin. Tercubelerimi aktardim.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
[MENTION=77488]Nordkapp[/MENTION] seninki süper amoled hocam sorun yok tamam. :D

Bu arada ekran dışında genel kullanımda da sıkıntılar olduğu doğru. Daha önce de söylemiştim, Android'in daha alacak yolu var, ekran geçişlerindeki ani fps düşüşünü S3 donanımına sahip bir telde dahi gideremiyorlarsa o işletim sisteminin açık şekilde sorunları var demektir. Yalnız değilsin hocam, ben de çok bekledim ve hala tatmin olmuş değilim. Jelly Bean en çok bize yarayacak. :)

zekiklnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 haftadir alicam hep bi akilik oluyo alamiyorum delirmek uzereyim :D Ben alana kadar konuya ara versek olur mu arkadaslar kiskanmaya basladim artik :p

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION] ben de siyah bir resmi hiç ışıksız bir ortamda açtım fazla bişey anlamadım siyah tam simsiyah olmuyo tabi ama siyahlığı yeter arkadan ışık verdiği için tamamen siyah olamıyo ama sorun olmuyo

benim en büyük problemim kulaklık. kulaklığın sağ tarafı(mikrofon olan kısım) ara sıra çalışmıyor ses açma-kısma kanal değiştirme tuşu çalışıyor ama kulaklıktan gelen ses kesiliyor kablosunu biraz çekince tekrar düzeliyor sizce garanti bunu sorunsuz düzeltir mi? kablonun ikiye ayrıldığı kısımda sağ kablo biraz ayrılmış teller görünüyo içine sokmaya çalıştım sonra daha da kötü olmasın diye orasını bantladım

son olarak bu telefonu kaybettiğimde çaldırdığımda nasıl bulabilirim bu uydu kullanarak falan var mıdır bunun sitesi

erdoganguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar dün gece de yazdım ama pek fazla cevap alamadım. http://www.case-mate.com/Samsung-Galaxy-S-III-Cases/Case-Mate-Samsung-Galaxy-S3-Phantom-Cases.asp bu kılıf hakkında ne düşünüyorsunuz. biraz sakar biri sayılırım. telefonu iyi bir şekilde korur mu? yada bildiğiniz bir kılıf varmı düşmelere karşı dayanıklılık sağlayan.
yada bu kılıfı gören kullanan var mı yorumlarınız nelerdir?

adamlar mil-std 810 f standartını almışlar ki bilen bilir. askeri sistemlerin güvenlik uygulamaları için tasarlanmış testlerin normal araçlara uyarlanmış şeklidir. işe yarar di mi ?

Reaksiyon puanı
2,146

GO Power Master

@__kadıköyRAP__ ben de siyah bir resmi hiç ışıksız bir ortamda açtım fazla bişey anlamadım siyah tam simsiyah olmuyo tabi ama siyahlığı yeter arkadan ışık verdiği için tamamen siyah olamıyo ama sorun olmuyo

Evet tam simsiyah değil ama dediğim o değil bi kaç küçük mürekkep lekesi gibi şeyler oluyor ekrandan daha siyah ama çok belli değil. Görmediysen ya sende yoktur ya da yeterince iyi bakamamışsındır boşver :)

Reaksiyon puanı
2,146
Bu benimkinden daha betermiş :D

img0659d.jpg

http://forums.androidcentral.com/verizon-galaxy-s-iii/187995-galaxy-s3-dirty-black-screen.html

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet tam simsiyah değil ama dediğim o değil bi kaç küçük mürekkep lekesi gibi şeyler oluyor ekrandan daha siyah ama çok belli değil. Görmediysen ya sende yoktur ya da yeterince iyi bakamamışsındır boşver :)

:D vayy ben onu ekranın üstündeki film yüzünden sanmıştım hatta güzel yapıştıramamış diye sövmüştüm telefoncuya günahını almışız :D ama sorun değil sadece 1 yerde var

telefon kaybolduğunda uydu kullanarak telefonu nasıl buluyoruz bilen var mı

bide çin orjinali ne demek gitti gidiyorda bir satıcı söyledi bizimki çin orjinali diye 70 liralık flip coveri 38.90 a satıyo

ufuk256

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar. Benim belki önemsiz ama benim canımı sıkan bir sorunum var. Dün kuzenimdeki S3 ile bendeki S3ü kıyaslarken bir takım şeyler dikkatimi çekti. İlk olarak telefon kilit halindeyken açma tuşuna bastığımda kuzenimin telefonu benimkinden daha hızlı açılıyor. İkincisi de menülerde dolaşırken 'home' tuşuna bastığımda kuzenimin telefonu yine benimkinden hızlı anasayfaya dönüyor ve bende dönüş anında ekran kayarak inmiyor, donuk donuk iniyor. Bu sayfalar arası dolaşmada da aynı şekil oluyor. Kuzenimin telefonunda I9300XXLF2 varken bende I9300XXLFB anabant sürümü mevcut. Kuzenimin telefonunda kullanılan ram de benimkinden fazla. Dediğim gibi belki önemsiz bir sorun ama benim canımı sıkıyor. Bunu giderebilir miyim, giderebilirsem nasıl giderebilirim?

dostum geçenlerde kurcaladım animasyon ayarları bulmuştum sende bi araştır bakalım 10.0x yaptığımda çok yavaş geliyordu ekran 1.0x de normal animasyon yok seçeneğinde çok hızlı geçiyordu bi kurcala bakalım bulabilecekmisin ben şimdi yardımcı olayım diye baktım bulamadım :D :D

arkadaşlar dün gece de yazdım ama pek fazla cevap alamadım. http://www.case-mate.com/Samsung-Galaxy-S-III-Cases/Case-Mate-Samsung-Galaxy-S3-Phantom-Cases.asp bu kılıf hakkında ne düşünüyorsunuz. biraz sakar biri sayılırım. telefonu iyi bir şekilde korur mu? yada bildiğiniz bir kılıf varmı düşmelere karşı dayanıklılık sağlayan.
yada bu kılıfı gören kullanan var mı yorumlarınız nelerdir?

adamlar mil-std 810 f standartını almışlar ki bilen bilir. askeri sistemlerin güvenlik uygulamaları için tasarlanmış testlerin normal araçlara uyarlanmış şeklidir. işe yarar di mi ?

Dostum bu paylaştığın kılıfa baktım pek hoşuma gitmedi ekranla parmağın arasındaki cam belki nadirende olsa temassızlığa geç algılamaya falan yol açar buda çok can sıkar. Ben Vodafone bayisinden aldım 40 lira verdim. daha basit sistem kapaklı memnunumda. Dilersen bi bak herhangi bi vodafone bayisine.

Racon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O dediğiniz leke gibi olay bendede var Hatta Pixel Sorunu diye bir konu açmıştım garantiye götürdüm ordaki s3 tede vardı genel bir sorun bende yok demeyin !

erdoganguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostum bu paylaştığın kılıfa baktım pek hoşuma gitmedi ekranla parmağın arasındaki cam belki nadirende olsa temassızlığa geç algılamaya falan yol açar buda çok can sıkar. Ben Vodafone bayisinden aldım 40 lira verdim. daha basit sistem kapaklı memnunumda. Dilersen bi bak herhangi bi vodafone bayisine.

yorum için teşekkürler bende sabah adamlara mail atmıştım ürün bilgisi hakkında şöyle bir cevap geldi

Our Phantom case offer protection to your device. Please see description below:

Product Description:
Two-piece, tough iPhone case formed from DuoFlex and PolyCore materials
Form fit feature covers back and corners
Available in black/white with other color combinations coming soon
Access to all ports and functions
Screen protector included. It does not effect lights, screen usage or device performance
adamlar ekran kullanışını etkilemeyeceğini söylediler. neyse telefonu alınca bir vodafone bayisine bakarım hoşuma giderse onu alırım.

raid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon iyide uygulamalar dandik ötesi bu yuzden hen aldim pismanim almadan once uygulama destegi isteyenler yeniden dusunsun derim...

ufuk256

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
istediğin her uygulama bu telefonla elinin altında zaten. Hangimiz telefon alıp kendi uygulamalarıyla yetiniyoruzki :)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Sakarya'dayım zor buldum int cafe çok az zaman var yazamıyorum cumartesi pazar yazarım inşallah kusura bakmayın.

Kısaca yazayım: Telefon çok hoş duruyor tam elime oturdu oyun oynamak çok zevkli. Yalnız real racing 2 ve NFS Shift'i bir türlü yükleyemedim. N.O.V.A 3'te arada bir azcık kasıyor başka oyunlarda kasma yok. Kamerası hoş. Şarjı iyi gidiyor 1 günü çıkarıyor ( 5 saat oyun 2 saat İnternet ). Güç tasarrufu modunda 2 gün gidiyor. 5-6 saatte şarj oluyor. Bu kadar yazabildim kusura bakmayın biraz aceleye geldi. Hayırlı günler.

zekiklnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kamerasi dusuk isikta iyi degil diyorlar, bende trabzonda yasiyorum dogru duzgun gunes yok hava hep kapali karanlik, o konuda sikinti yasarmiyim nasil performansi kameranin?

ufuk256

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kamerasi dusuk isikta iyi degil diyorlar, bende trabzonda yasiyorum dogru duzgun gunes yok hava hep kapali karanlik, o konuda sikinti yasarmiyim nasil performansi kameranin?

Aksine dusuk isikta cok yuksek performansi var kameranin video cekimleri bile karanlkta gayet kaliteli dostum kamera yonunden seni memnun brakicaktir

ByMakroad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonum kies ile güncellenemiyor normal telefondan yapıyorum indiriyor baştan açılıyor diyor açılıncada güncellenemedi diyor needeni ne olabilir acil yardım

zekiklnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aksine dusuk isikta cok yuksek performansi var kameranin video cekimleri bile karanlkta gayet kaliteli dostum kamera yonunden seni memnun brakicaktir

arastirdigim kadariyla gunduz ve gece flashli iyi, ancak yapay isik ve dusuk isikta cok kotu diyor incelemelerde..hatta S2 den de kotuymus o konuda?

brk134

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefon görünüş ve kullanış açısından çok iyi ama sanki hiç 4 çekirdekli değilmiş gibi menü geçişlerinde bazen takılmalar oluyor.Birde telefonu şarja koyuyorum daha şarjdan çıkarır çıkarmaz %99 a düşüyor 5 dk içinde % 95 oluyor açaba sorun bende mi?

zekiklnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar S3 u kablosuz olarak TV ye baglamak nasil oluyor? iMedia Share die bir programla falan ypiliyormus sanirim, ama bunun icin televizyonda herhangi bir ozellik olmasi gereiyor mu? sadece samsunglara mi oluyor? mesela bende Vestel 32" Full HD Led TV var, uyar mi ona?

Lizard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acaba bordo rengi türkiyede satışa cıkacakmı ?