Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

mehmet364

Öğrenci
22 Ocak 2013
5
0
0
benim de bi sorum olacak klavye ile ilgili... s3 ün sözlüğü yazımımıza göre kelimeler öğreniyo malum ... ben telefonu aldığımda kurcalarken o kısmı bulmuştum ve kendi maillerimi oraya sözlüğe eklemiştim.. iki harfini yazınca çıkıyodu ve her seferinde yazmak zorunda kalmıyodum ..fakat şimdi o bölümü telefonda bulamıyorum.. öğrenilen kelimeler kısmı nerededir ? metin girişi yaparken orda çıkan tahminin üzerine basıp beklediğimizde de "öğrenilen kelimelerden kaldırılsın mı ? " uyarısı vermektedir ..bu öğrenilen kelimeler kısmını kastediyorum... bilmem kullanan varmı bu kısmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şarjdan çektikten sonra (internet edge olarak açık) 1 saat boyunca poweramp açık, şarj seviyesi %83 oldu. Arka planda çalışan bir program yoktu. Pil tüketim ekranına baktığımda %65 ini ekran geri kalanlar ise sistem olarak gözüküyor. Pil tüketen başka bir program gözükmüyor. Telefon 7 aylık S3. Yardımcı olabilecek var mı ?

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Şarjdan çektikten sonra (internet edge olarak açık) 1 saat boyunca poweramp açık, şarj seviyesi %83 oldu. Arka planda çalışan bir program yoktu. Pil tüketim ekranına baktığımda %65 ini ekran geri kalanlar ise sistem olarak gözüküyor. Pil tüketen başka bir program gözükmüyor. Telefon 7 aylık S3. Yardımcı olabilecek var mı ?
Ekran şarjı sömürüyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende dün gittim siparişimi verdim 2 yıl 83 tl galaxy s3 İnşallah memnun kalırım bir sorun olmaz. :)

vasooo

Doçent
24 Mart 2013
694
1
18
dün evkura gittim s3 için sipariş verdim 2 yıl 83 TL dediler kendileri eve teslim edeceklermiş İnşallah bir sorun çıkmaz ondan korkuyorum :)

Kadir Sekme

Profesör
27 Mayıs 2012
1,234
2
0
dün evkura gittim s3 için sipariş verdim 2 yıl 83 TL dediler kendileri eve teslim edeceklermiş İnşallah bir sorun çıkmaz ondan korkuyorum :)

2 yıl boyunca 83 lira ödeyeceksen tahmini fiyat olarak 24x83 dersek telefon sana 1992 liraya geliyor. Ve bu şu an s3 için çok uçuk rakam. İptal edebiliyorsan etmelisin bence.

vasooo

Doçent
24 Mart 2013
694
1
18
başka nerede ucuz olarak var söylermisiniz :)
saçma sapan istanbulbilisim gibi sitelerde 1.200 falan diyeceksiniz fakat oradakiler kredi kartı ile yapılıyor.
ben ise nakit vereceğim her ay.hem s3 için değer diyorum.

BİLGE ADAM

Asistan
8 Ocak 2013
131
0
16
ucuz olarak dartyi önerebilirm 1300tl

- - - Mesaj Güncellendi - - -

merhaba arkadaşlar bir sorum olacak s3 de ımeı kodunda üretim yeri 05 çıkıyor telefonumun kalitesini ve nerde üretildiğini öğrenebilirmiyim ayrıca sizin s3 nerede üretilmiş

caka

Öğrenci
25 Mart 2013
1
0
0
Merhaba

Galaxy S3'te sadece sim kartta kayıtlı numaraların bir kısmına çoklu mesaj atmak istiyorum ancak önceden gmail ve facebook hesabımın senkronizasyonu yapıldığı için rehberi tıkladığımda bütün hesaplarımdaki kişileri listeliyor.Düzeltmek için rehberde görüntülenecek kişiler ayarını sim card olarak değiştirmeme ve uygulama senkronizasyonunu iptal etmeme rağmen çoklu mesaj için seçim yapacağım zaman yine bütün hesaplarımdaki kişileri listeliyor.nasıl düzeltebileceğimi bilen biri yardımcı olabilir mi?

muhammetkoc

Öğrenci
28 Aralık 2012
7
0
0
arkadaşlar ben galaxy note 2 kullanıyorum , telefonu aldıktan çok kısa bir süre sonra kapanıp açılma problemleri başladı. 1 ay gibi bir süredir telefon sürekli kendini yeniden başlatıyor. Başlarda acaba yanlışlıkla ben mi basıp yeniden başlatıyorum diye düşündüm ama sonradan anladım benle alakası yok. pek fazla uygulama kullanan biri değilim , antivirüs de kurup tarattım bişey bulmadı. artık çok fazla canımı sıkmaya başladı bu yeniden başlatmalar garantiye de vermek istemiyorum. başka yazacak yer bulamadım kusura bakmayın s3 konusu içine yazmış bulundum yardımcı olabilecek varmı acaba??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar telefondan google play store acılmıyor ve durduruldu diyor nedeni nedir ?

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
arkadaşlar ben galaxy note 2 kullanıyorum , telefonu aldıktan çok kısa bir süre sonra kapanıp açılma problemleri başladı. 1 ay gibi bir süredir telefon sürekli kendini yeniden başlatıyor. Başlarda acaba yanlışlıkla ben mi basıp yeniden başlatıyorum diye düşündüm ama sonradan anladım benle alakası yok. pek fazla uygulama kullanan biri değilim , antivirüs de kurup tarattım bişey bulmadı. artık çok fazla canımı sıkmaya başladı bu yeniden başlatmalar garantiye de vermek istemiyorum. başka yazacak yer bulamadım kusura bakmayın s3 konusu içine yazmış bulundum yardımcı olabilecek varmı acaba??
Pek bilgim yok ama yeniden firmware yüklersen çözülür gibime geliyor :) Odin ilen. Çok az bir araştırmayla bulabilirsin :) Sammobile'dan indiriceksin Odin ile kuracaksın.

vasooo

Doçent
24 Mart 2013
694
1
18
salı günü s3 elime geçti gerçekten harika telefon çok memnunum.flip cover kılıfıda aldım deyme keyfime :)
telefon için ne tür uygulamalar önerebilirsiniz ?

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
salı günü s3 elime geçti gerçekten harika telefon çok memnunum.flip cover kılıfıda aldım deyme keyfime :)
telefon için ne tür uygulamalar önerebilirsiniz ?
Advanced Mobile Care (Telefonu korumakla kalmaz kasan bir oyun varsa düzeltir ) :)
IP Webcam :D Çok iyi bir uygulama indiriyosun sonra istediğin yeri izliyorsun telefonun kamerasından :)
Kim Arıyor (Çoğu kişi var yaz numarasını adını veriyor)
WinAt9 (Para kazanıyorsun PayPal hesabına yatıyor)
Blackmart Alpha (Ücretsiz oyun yüklemek :D Bir nevi Crackli uygulama yüklemek[Root'suz çalışıyor])
SoundHound (Şarkı bulma programı)
Yandex.Disk (Bedava 10 GB bulut depolama)
Royal Revolt (Çok iyi oyun)
Minecraft Pocket Edition (Blackmart Alpha'dan edinebilirsin :D)
Fake You (İstediğin kişiden sana mesaj gelmiş gibi gösterebilir, kalan TL [Kontörlüyse]'ni 550 TL hatta 10000 TL bile yapabilirsin :) Ve başka bir sürü şey)

Benim aklıma gelenler bunlar :)

adsra

Asistan
11 Ekim 2009
135
3
0
sakın almayın camı kırılıyo ve 460 ile 600 arası hesap çıkıyor. sakın almayın ! abimde bende kırdık ve benimki öyle kibar düştü ki.. berbat bir cam kalitesi var

vasooo

Doçent
24 Mart 2013
694
1
18
Advanced Mobile Care (Telefonu korumakla kalmaz kasan bir oyun varsa düzeltir ) :)
IP Webcam :D Çok iyi bir uygulama indiriyosun sonra istediğin yeri izliyorsun telefonun kamerasından :)
Kim Arıyor (Çoğu kişi var yaz numarasını adını veriyor)
WinAt9 (Para kazanıyorsun PayPal hesabına yatıyor)
Blackmart Alpha (Ücretsiz oyun yüklemek :D Bir nevi Crackli uygulama yüklemek[Root'suz çalışıyor])
SoundHound (Şarkı bulma programı)
Yandex.Disk (Bedava 10 GB bulut depolama)
Royal Revolt (Çok iyi oyun)
Minecraft Pocket Edition (Blackmart Alpha'dan edinebilirsin :D)
Fake You (İstediğin kişiden sana mesaj gelmiş gibi gösterebilir, kalan TL [Kontörlüyse]'ni 550 TL hatta 10000 TL bile yapabilirsin :) Ve başka bir sürü şey)

Benim aklıma gelenler bunlar :)

teşekkürler bakacam..

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
sakın almayın camı kırılıyo ve 460 ile 600 arası hesap çıkıyor. sakın almayın ! abimde bende kırdık ve benimki öyle kibar düştü ki.. berbat bir cam kalitesi var
Galiba seninkiyle abininkinde sorun var. Benimkini 4 kere düşürdüm 1 i 70-80 cm arasında 3 ü de cep hizasından düştü direk yere ekran üstü hiçbir şey olmadı. Kardeşiminki de düştü tam çaprazlama en çok kırılan tarafa oda 70-80 cm yükseklikteydi ve hızlı düştü hiç bir çizik yok. Kapsız ve ekran koruyucusuz du. Şimdi kap aldım yerden yere vuruyorum tık yok.

adsra

Asistan
11 Ekim 2009
135
3
0
sendeki şans bende olsa keşke.. abim sert düşürdü üst camı kırıldı. benimki çok kibar bi şekilde düştü içi gitti yani içteki ekranı üstünde bişi yok.. sen genede dikkatli mol hayattan soğuttu valla. telefoncuya dedim böyle böyle dedi 5 cm dedi onun kırılma yüksekliği dedi. abarttı tabide siz genede dikkat edin derim ben tık diye gidiverir..

HYuksel

Profesör
14 Mart 2008
1,016
22
218
45
Galiba seninkiyle abininkinde sorun var. Benimkini 4 kere düşürdüm 1 i 70-80 cm arasında 3 ü de cep hizasından düştü direk yere ekran üstü hiçbir şey olmadı. Kardeşiminki de düştü tam çaprazlama en çok kırılan tarafa oda 70-80 cm yükseklikteydi ve hızlı düştü hiç bir çizik yok. Kapsız ve ekran koruyucusuz du. Şimdi kap aldım yerden yere vuruyorum tık yok.
kardeşim kap aldın anladım da niye yerden yere vuruyorsun :)

grcngnc

Asistan
15 Ocak 2012
293
1
0
Arkadaşlar galaxy s3 çerçevenin alt kısmında boşluk var ve oraya toz giriyor çok sinir bozucu bir durum aynı sorunla karşılaşanlar bana akıl verebilirmi ?

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
kardeşim kap aldın anladım da niye yerden yere vuruyorsun :)
:D Napalım denemek lazım yani sağlam kap mı diye :) Sağlammış ama :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar galaxy s3 çerçevenin alt kısmında boşluk var ve oraya toz giriyor çok sinir bozucu bir durum aynı sorunla karşılaşanlar bana akıl verebilirmi ?
Bendede giriyorda pek takmadım. Ama bantı alıp oraya yapıştırıp biraz tırnağınla ittirip içine doğru geri çekersen bandı çıkar diye düşünüyorum :) İnşaAllah işe yarar :)

vasooo

Doçent
24 Mart 2013
694
1
18
bende bugün gittim 10 tl ye jelatin takdırdım iyi oldu ekranda parmak izleri kalıyordu ve çizilmesin diye takdırdım.

lcymore

Öğrenci
26 Aralık 2012
11
0
0
Arkadaşlar bugün s3 u telefon kilifindan cikarirken güç tuşu da çıktı.sonrasinda guc tuşunu geri soktum(hicbir zorlama olmadan anında girdi.suan gayet normal çalışıyor)ama icim rahat etmedi size sormak istedim bisey yapmama gerek var mi

sinco333

Öğrenci
28 Şubat 2013
7
0
0
arkadaşlar samsung galaxy s3 i9300 telefonumda real racing 3 oynuyorum ve arasıra fps düşüşlerine rastlıyorum 4.1.2 ingiltere romu yüklü orj. sizdede oluyormu kullananlar cevaplsın lütfen