Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

yakup912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok kardeş genelhiyerarşik diye bi dosya falan da bi navigasyon programı yüklemiştim IGO diye ne olduysa ondan sonra oldu zaten. sildim fakat hala aynı devam ediyo hata. ayrıca duyarlılığın için sağol.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Yok kardeş genelhiyerarşik diye bi dosya falan da bi navigasyon programı yüklemiştim IGO diye ne olduysa ondan sonra oldu zaten. sildim fakat hala aynı devam ediyo hata. ayrıca duyarlılığın için sağol.
Önemli değil. Yalnız navigasyon programıyla alakası olduğunu sanmıyorum :) Değişik bir sorun yani ben hiç duymadım dediğim gibi inşaAllah en kısa zamanda çözersin.

Bu arada Dark Evopad R7940 tablet aldım. :) Tablet genel anlamda güzel yalnız bazı tarafları pek güzel değil. Arka kamerası rezalet. Ön kamerası ile rahat bir şekilde Skype ile konuşulabilir. Asphalt 8 gibi oyunları Samsung Galaxy S III düzeyinde oynayabiliyorum. Antutu'dan 18 bin küsür puan aldı. Ve F/P oranı gayet yüksek. Alacaklara önerebilirim. Stabilitesi ortalamanın üzerinde. Bir CyanogenMod olaydı dadından yenmezdi :D Bir çok şekilde Root'lamaya çalıştım bir türlü sonuç alamadım ne yazık ki :( Derken UnlockRoot karşıma çıktı. Tek tık tablet Root'lu :) Mükemmel programmış tavsiye ederim :)

yakup912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam kardeş anladım saol. Güle güle kullan hayırlı olsun

hknbayrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun "ekran pin kilidini" unuttum arkadaşlar. Bunun geri dönüşü var mı? Yani kurtarabilir miyim telefondaki dosyaları kaybetmeden?

A.SametSahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.3 güncellemesini yapan var mı ? Benim telefonda güncelle butonuna basılmıyor.
dy8abaju.jpg

El Padrino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Beyler 4.3 güncellemesi yapıpta Instagram'a video yükleyebilen var mı ? Arkadaşlarımın telefonlarında da denedik 4.3 yüklü olan hiçbi S3 ve Note 2'de instagrama video yüklenmiyor.Bütün aşamalar geçiyor tam videoyu upload etme kısmına geldiğinizde "instagram durduruldu" hatası veriyor.Videoda çöp oluyor.Çok sinir bozucu bir olay.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Beyler 4.3 güncellemesi yapıpta Instagram'a video yükleyebilen var mı ? Arkadaşlarımın telefonlarında da denedik 4.3 yüklü olan hiçbi S3 ve Note 2'de instagrama video yüklenmiyor.Bütün aşamalar geçiyor tam videoyu upload etme kısmına geldiğinizde "instagram durduruldu" hatası veriyor.Videoda çöp oluyor.Çok sinir bozucu bir olay.

Bu genel bir sorun cozumu baska romlar

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonun "ekran pin kilidini" unuttum arkadaşlar. Bunun geri dönüşü var mı? Yani kurtarabilir miyim telefondaki dosyaları kaybetmeden?
dosyalarınızı kurtaramazsınız fakat iistersin fabrika ayarlarına döndürerek cihazı açabilirsiniz

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
zutuvuse.jpg

Bazen menu gecisleri resimdeki gibi bozuluyor ancak yeniden baslatinca duzeliyor bunun nedenini yada çözümünü bilen var mı

El Padrino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Bende hiç olmadı böyle bişey ama bence kesinlikle yeni bi güncelleme gerekiyor.Özellikle şu Instagram sorunu çok sinirimi bozdu.Alışmış olmasam 4.3'e, 4.1.2'ye geri dönücem ama birçok özellik geldi 4.3 ile birlikte.Onlardan mahrum kalmakda istemiyorum.Acil yeni bi güncelleme lazım.Şarj süreside 4.1.2 ye oranla daha kısa gidiyor.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bende hiç olmadı böyle bişey ama bence kesinlikle yeni bi güncelleme gerekiyor.Özellikle şu Instagram sorunu çok sinirimi bozdu.Alışmış olmasam 4.3'e, 4.1.2'ye geri dönücem ama birçok özellik geldi 4.3 ile birlikte.Onlardan mahrum kalmakda istemiyorum.Acil yeni bi güncelleme lazım.Şarj süreside 4.1.2 ye oranla daha kısa gidiyor.

Valla su s3 e sinir olmaya basladim ama el mahkum istanbul garantili gondersem telefonsuz kalcam gelmezde uzun sure

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Şimdi baktım da bende de ayni sorun var neden acaba merak ettim suan

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bende hic olmadı acaba ekranda buyuk bir widgrt oldugundan mi yoksa her sayfada bu oluyormu?

Her sayfada oluyor birde sarj yuzde 5 in altina indiginde ekran yanip yanip sonuyor iyice telefonun olmesini bekliyorum garantiye gondercem kesin 1 aya gelmez para iadesi alirim :D

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Her sayfada oluyor birde sarj yuzde 5 in altina indiginde ekran yanip yanip sonuyor iyice telefonun olmesini bekliyorum garantiye gondercem kesin 1 aya gelmez para iadesi alirim :D

Hahaha şeytan seni o degilde bu telefondan neden bukadar nefret ediyorsun? :D

breko52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar güncelleme yaptıktan bir kaç gün sonra
fakettim ki navgasyon programı gitmiş hazır üzerinde gelen program
siz de duruyor mu?
sadece haritalar kadlı rehber ve ok şeklinde navigasyon gitti
Sygic kurdum gerçi ama o nere gitti anlamadım

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
arkadaşlar güncelleme yaptıktan bir kaç gün sonra
fakettim ki navgasyon programı gitmiş hazır üzerinde gelen program
siz de duruyor mu?
sadece haritalar kadlı rehber ve ok şeklinde navigasyon gitti
Sygic kurdum gerçi ama o nere gitti anlamadım

Bende onu merak etmistim artık haritanin icinde gömülü navigasyon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar meraba... s3 kullaniyorum...cogu kisi gibi bnde guncelledim 4.3'e cihazimi ama sarj % 30 un altina inince ekranda cizgi cizgi biseyler oluyo sonra ekran donup kaliyo pili cikartiyorum ekranda hala görüntü var.... acaba 4.2.2 yi odin ile yuklemistim simdi bunu da normal guncelleme yaparak kabul etmedi sammobile den indirip odin ile attim ondan dolayi olabilir mi??? Yoksa yakin zamanda garantiye gondericem cihazi....

El Padrino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Arkadaslar meraba... s3 kullaniyorum...cogu kisi gibi bnde guncelledim 4.3'e cihazimi ama sarj % 30 un altina inince ekranda cizgi cizgi biseyler oluyo sonra ekran donup kaliyo pili cikartiyorum ekranda hala görüntü var.... acaba 4.2.2 yi odin ile yuklemistim simdi bunu da normal guncelleme yaparak kabul etmedi sammobile den indirip odin ile attim ondan dolayi olabilir mi??? Yoksa yakin zamanda garantiye gondericem cihazi....

Wipe ları yaptın mı yüklerken.Eğer yapmadıysan en baştan wipe yap.Sonra 4.3 ü yükle bakalım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Wipe islemini yapmadim maalesef rom'u attiktan sonra yaptim ama oncesinde de oluyordu bu ekran olaylari...

El Padrino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Beyler 4.3'e güncellediğimden beri "E-Posta" uygulaması email geldiğinde bildirim vermiyor.Önceden mail geldiği anda bildirim çalardı.Şimdi e-posta ugulamasına girip manuel olarak "güncelle" dediğim zaman yeni mail gelmiş mi gösteriyor.Güncellemeyi sadece manuel olarak ben yapınca yapıyor.Halbuki ayarlarda otomatikte.Bu soruna çözüm bulan ya da bu sorunu yaşayan başka biri var mı ?