Samsung Galaxy S3 Flip Cover

Bu konuyu okuyanlar

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
beyaz telefonuma mavi flip cover alsam nasılsa arka kapak çıkıyor bu sayede telefon maviye dönmüş oluyor istediğim zaman mavi istediğim zaman beyaz kullanabilirim sadece ekranın üstü-altı beyaz kalacak ama nasılsa önü kapalı çok göze batar mı
bide acaba telefonu ne kadar korur bu kılıf arka kapak yerine hiç bir şey gelmiyor aynı kapak takılıyor sadece ön tarafı kapanıyor

siz olsanız ne yapardınız bana önerebileceğiniz şık kılıflar var mı

@isveçli sen ne kullanıyorsun

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=273012]mennes[/MENTION] ürün bayaa güzele benziyor, nereden bulabiliriz acaba ?

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=273012]mennes[/MENTION] ürün bayaa güzele benziyor, nereden bulabiliriz acaba ?

Dur önce ben alayım ya :D internette zaten sınırlı yerde buldum bu günde gidip samsung a sorayım ama yoktur burda

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konuyla alakası olmayacak ama yine de ben bir şey sormak istiyorum bugun sgs 3 alıcam ama konuşma sırasında sesin gidip gelme problemi var mı?

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
beyaz telefonuma mavi flip cover alsam nasılsa arka kapak çıkıyor bu sayede telefon maviye dönmüş oluyor istediğim zaman mavi istediğim zaman beyaz kullanabilirim sadece ekranın üstü-altı beyaz kalacak ama nasılsa önü kapalı çok göze batar mı
bide acaba telefonu ne kadar korur bu kılıf
arka kapak yerine hiç bir şey gelmiyor aynı kapak takılıyor sadece ön tarafı kapanıyor

siz olsanız ne yapardınız bana önerebileceğiniz şık kılıflar var mı

@isveçli sen ne kullanıyorsun
hic alma flip cover falan kaliteli bir ekran filmi ile seffaf bir slikon kilif al en iyisi o ben oyle yapiyorum flip cover slklcl oluyor zamanla

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
telpada orjinal olarak 59 tl gibi bir fiyattaydı. yanlış hatırlıyor da olabilirim

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Konuyla alakası olmayacak ama yine de ben bir şey sormak istiyorum bugun sgs 3 alıcam ama konuşma sırasında sesin gidip gelme problemi var mı?

ben karşılaşmadım herhangi bir sorunla gerçi konuşmak için çok kullanmadım telefonu ama :D gayet iyi yani

ben karşılaşmadım herhangi bir sorunla gerçi konuşmak için çok kullanmadım telefonu ama :D gayet iyi yani

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Bekledigimden iyi cikti dun aldim cihazi