Yardım Samsung Galaxy S23 ekran koruyucu tavsiyesi

ekrkss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhabalar. S23 aldım kurulum bile yapmadan ucuz aldığım nano ekran koruyucusunu taktım. Parmak izinde sorun yaşıyorum. Sert basmam gerekiyor, birkaç kere deniyorum sonra açılıyor. Sorun ekran koruyucusundan mıdır tam bilmiyorum ama birkaç kullanıcı ekran koruyucudan olduğunu yazmıştı. Sorun ekran koruyucudan ise kullandığınız ve Sorun yaşamadığınız orta fiyatlı koruyucu önerir misiniz? Öbür durumda iade etmeyi düşünüyorum (OneUI 6.1 sürümünü henüz kurmadım).

Son düzenleyen moderatör:

barisbiyik

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,061
Ekran koruyucudan dolayı olabilir. Sana kaliteli bir nano öneririm. Makinesi var, telefon modeline göre kesiliyor. Onlar sorunsuz oluyor ama bazıları Nano kağıtlarını kalitesiz alıyorlar, 10-20 TL daha kar etmek için. Eğer Akfa marka bir nano görürsen, taktırabilirsin. Net olması için telefoncuya sor, parmak izinde sorun yaşatır mı diye.

ekrkss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ekran koruyucudan dolayı olabilir. Sana kaliteli bir nano öneririm. Makinesi var, telefon modeline göre kesiliyor. Onlar sorunsuz oluyor ama bazıları Nano kağıtlarını kalitesiz alıyorlar, 10-20 TL daha kar etmek için. Eğer Akfa marka bir nano görürsen, taktırabilirsin. Net olması için telefoncuya sor, parmak izinde sorun yaşatır mı diye.
İnternet üzerinde bulunmuyor galiba. Bende çalışıyorum ve 1 hafta boyunca iznim yok merkeze de uzağım. Kısacası çıkıp araştırmam zor. Sipariş verebileceğim bir koruyucu var mı? Hemen deneyip test etmek istiyorum. Sorun var ise iade talebi açacağım

EMRE YONAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,350
Merhabalar. S23 aldım kurulum bile yapmadan ucuz aldığım nano ekran koruyucusunu taktım. Parmak izinde sorun yaşıyorum. Sert basmam gerekiyor, birkaç kere deniyorum sonra açılıyor. Sorun ekran koruyucusundan mıdır tam bilmiyorum ama birkaç kullanıcı ekran koruyucudan olduğunu yazmıştı. Sorun ekran koruyucudan ise kullandığınız ve Sorun yaşamadığınız orta fiyatlı koruyucu önerir misiniz ? Öbür durumda iade etmeyi düşünüyorum. (ONE UI 6.1 sürümünü henüz kurmadım.)
Hocam dokunmatik hassasiyetini de artırabilirsiniz. Aşağıdaki ekran koruyucuya göz atamanızı öneririm.
Pahalı ama cihazınızı iyi koruyacaktır.

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,451
Ben de aynı şekilde Spigen öneririm. Telefon aksesuarlarında birinci markadır. Linkteki ürün sizi memnun eder.

ekrkss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Hocam dokunmatik hassasiyetini de artırabilirsiniz. Aşağıdaki ekran koruyucuya göz atamanızı öneririm.
Pahalı ama cihazınızı iyi koruyacaktır.
Bunu gördüm. Şu anlık idareten yeni bir jelatin aldım öbür ay Bunu alırım teşekkür ederim.

Son düzenleyen moderatör:

EMRE YONAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,350
Bunu gördüm. Şu anlık idareten yeni bir jelatin aldım öbür ay Bunu alırım teşekkür ederim.
Ne demek, rica ederim. Cihaz fiyatları oldukça uçuk olduğundan olabildiğince sağlam aksesuarlar ile korunmalı diye düşünüyorum.