Samsung galaxy s2 mi galaxy note mu?

Bu konuyu okuyanlar

burak_altintas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba. ben bir telefoncuyum ve bugüne kadar birçok telefon kullandım. bada hariç hemen hemen her telefonu birebir kullanma şansım oldu. şu anda blackberry kullanıyorum amcak telefonumu değiştiricem. telefonumdan interneti daha aktif şekilde kullanmak, internete daha hızlı bağlanabilmek ve oyun oynamak istiyorum. araştırmalar ve karşılarştırmalar sonunda en son galaxy s2 ve note arasında kaldım. aslında beni cezbeden galaxy note. ekran çözünürlüğü daha iyi. işlemcisi daha hızlı. pili biraz daha büyük. ama tedirgin olduğum taraf boyutu. s2 deki özelliklerde beni çok cezbetti ama ne biliyim kararsız kaldım açıkçası. sizce hangi telefonu almalıyım? sizin tavsiyeleriniz neler olur ve varsa tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız? şimdiden hepinize teşekkür ediyorum...

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bana göre Note zaten Note serisi S serisinin bi üstü gibi S2 nin tasarımı Note tasarımına benziyor S3 ünde Note 2 ye benziyor zaten

berklann

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben galaxy s2 kullanicisi olarak note kullanmadim ancak s2nin boyutlari harika ilk ismarladigimda bi endise vardi icimde ama elime aldim telefonu hepsi gecti s2yi boyut olarak sıkıntı etme.

tosturan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
taşıma konusunda sıkıntı olmuyacağını düşünüyorsan note ama. cok buyuk nasıl taşıcam endişesi varsa SII cebe rahatlıkla sığıyor ekran küçüklüğünü hissetmiyorsun tabiki note kadar güzel bir web veya oynuyorsan oyun deneyimi, tadı sağlamaz ama bunları yapamıyacağın kadarda küçük bir ekranı yok. Ben SII kullanıyorum her halinden memmnunum.

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ben de s2 kullanıyorum ama tek sorunu batarya taşıması sana kolay gelirse note öneririm

sese5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dedikleri gibi boyut sorun değilse note. sorunsa s2. aralarındaki işlemciymiş felanmış takma boyuta bak.ikiside her şeye yetiyor şu anda ve bi kaç sene daha yeticektir. bende s2 kullanıyorum. cebe sığıyor. her yönden performansı iyi. daha ne istiyim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eğer 1.0 inç bile seni mahvedecek kadar büyükse s2 al ama 1.0 inç bile seni cezbedecek kadar büyükse tabii ki de note al ayrıca her yönden s2 den daha iyi

çokrenkli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
........ telefonumdan interneti daha aktif şekilde kullanmak, internete daha hızlı bağlanabilmek ve oyun oynamak istiyorum. ....

Amaç buysa tartışmasız Galaxy Note.Sahip olduktan sonra büyüklüğünün "avantaj" olduğunu daha iyi anlayacaksın.Pantolon cebine de ceketin iç cebine de rahatlıkla giriyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabii ki de ayrıca Youtube'da çok rahat sığlığını gösteren onlarca video var tek sıkıntısı otururken biraz rahatsızlık vermesi oda inceliği sayesinde biraz azalıyor :thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy note ile samsung galaxy n7000 aynı telefonmu lütfen cevapp :(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy note ile samsung galaxy n7000 aynı telefonmu lütfen cevapp :(:( .!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:drool:hayır değil note daha ideal ve kullanışlı s serisiin camı patlıo:hammer:

joker3232

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran boyutunu kafana takmıosan note al derım bende ekran boyutu(fılm ızleme,oyun oynamak) gıbı avantajı var ,ben bır s2 kullanıcısı olarak s2 nın boyutu ıdeal bı boyut , s 2 yle de bı cogu seyı yapabılıosun zaten , tercıh senın...

thepope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşım sana Note alamanı kesinlikle tavsiye ediyorum.2 cihazıda kullandım.
Galaxy S2 nin ekran çözünürlüğü gerçekten iy değil + bataryası note a göre daha zayıf.
Note un ekranı mükemmel görüntü veriyor ekran koruyucu kullanmayın tam deneyim için ben kullanmadım zaten çizilmiyor ekranı.Bataryası benim orta kullanımda 1 günü çıkarıyordu.Büyüklüğüne gelince ilk gördüm telefonu dedim bune böyle ama 1 gün sonra diğer telefonlar sana oyuncak gibi geliyor boyutuna alışıyorsun ve bunun bir Avantaj olduğunu anlıyorsun.En son takılacağın boyutu olsun yani boyutu avantaj ayrıca NOTE un rakibi bence S3 olmalı S2 Değil.

samsung galaxy note ile samsung galaxy n7000 aynı telefonmu lütfen cevapp :(:(
Galaxy Note zaten N7000 dir.Kodadı N7000 :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung note 2 mi samsung glaxy s2 mi sizce hangisi tercih edilmeli..:rolleyes:

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Note sana blackberryden sonra baya büyük gelicek :D ama alıştıktan sonra yadırgamıyosun. S2de çok iyi telefon j.b alıcak s3 ten yazılımsal olarak hemen hmen pek bi farkı kalmıyacak. yani seçim gene sana kalıyo aslında ama ben ne seçerdim diye sorarsan ben s2 yi seçerim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar galaxy s2 de 1.2 ghz olmasına rağmen notedan daha hızlı abimde note var bende s2 var ikiside jellybean note subway surfda kasarken s2de sıfır kasma oynayabiliyorsun bence s2 al

Son mesajlar