Samsung Galaxy S10e alınır mı?

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Hala daha s10e alınır mı kasim ayı gibi

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Hala alınabilecek en iyi cihazlardan biri her açıdan sizi mutlu eder. Burda tek sıkıntı pil olabilir o da uzun saatler oyun oynamadığınız sürece bir gün rahat bir biçimde götürecektir.
Ben S10 kullanıyorum sorularırınız varsa seve seve cevaplarım.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Alınır. Bir arkadaş s10e nin ön kamerasına vasat demiş ? ama s10e nin ön kamerası çok iyi. Bataryası dışında mükemmel bir cihaz s10e. Oyun oynamazsanız 1 günü rahat çıkarır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MI 9T Veya MI Note 10 alın daha iyi
S10e bu iki cihazdan batarya dışında hertürlü çok daha iyi bir cihaz.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
inanır mısınız ben telefonda hiç oyun oynamıyorum pugb filan hiç oynamiyorum sadece tek istediğim 3 özellik var
1.gece çekimi en iyi olan birde ön kamerası iyi olan
2. De batarya konusu diyince yani sabahtan aksama kadar elinde telefon olan birisi zaten gitsin tuşlu telefon kullansın çünkü akilli telefon hepsi sarji hızlı bitiriyor akşam 40 gelsem eve amenna
3. İse 128 GB olan bir telefon çünkü Facebook yüklemesek bile 193 mb kaplıyor
dedigim oyunla hiç aram yok gece çekimi iyi olan telefon arıyorum işlemci filan diyorlar yani şöyle gece dolasirken yada sabah dolaşırken foto çekerken eğer bu işlemci yardımcı olucaksa oda iyi olsun ama gerek yoksa ortalama olsa kafi

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
inanır mısınız ben telefonda hiç oyun oynamıyorum pugb filan hiç oynamiyorum sadece tek istediğim 3 özellik var
1.gece çekimi en iyi olan birde ön kamerası iyi olan
2. De batarya konusu diyince yani sabahtan aksama kadar elinde telefon olan birisi zaten gitsin tuşlu telefon kullansın çünkü akilli telefon hepsi sarji hızlı bitiriyor akşam 40 gelsem eve amenna
3. İse 128 GB olan bir telefon çünkü Facebook yüklemesek bile 193 mb kaplıyor
dedigim oyunla hiç aram yok gece çekimi iyi olan telefon arıyorum işlemci filan diyorlar yani şöyle gece dolasirken yada sabah dolaşırken foto çekerken eğer bu işlemci yardımcı olucaksa oda iyi olsun ama gerek yoksa ortalama olsa kafi
Hocam S10 e ön kamera da abileri S10,S10 plus performansı vermiyor.Samsung bu cihazda ön kamera dahil bazì noktaları kìsmìş.Arka kameraya gelince gündüz çekimleri kalite olarak çok başarìlı,Samsung kameralarìnì renk doğruluğu konusunda sevmiyorum.Kamerada renk doğruluğu takìntìn varsa kamera hoşuna gitmeyebilir.Gece çekimlerinde ışık yeterliyse güzel kareler çekebilirsin.Ama ışìk yetersizse sensörde ufak olduğu için otomatik modda yaptìğìn çekimler memnun etmeyecektir.S10 e ile gece düşük ışıkta iyi çekmenin tek yolu gece modunu aktif edip 5 saniyelik uzun pozlama yapmaktan geçer.S10 e batarya tarafında beklentileri karşìlayan bi cihaz değil.Wifi de maksimum 6saat ekran süresi verirken mobil veride (4,5g) 5saat ekran süresi veriyor.S10 e cihazınì günde 1-1,5 saat kullanırsan günü çìkartìrsın ama 3saat ve üzeri kullanìmlarda günü çıkarmìyo.S10 e de stereo hoparlör var,bu hoparlör ses kalitesinde çok başarılı iken ses seviyesinde beklentilerin altında kalıyor.Mesela S10 plusta bi video açtın,ses seviyesi orta ayarda rahat duyuyorsun ama S10 ede duyman için son ses vermen lazìm. S10 e abileri S10,S10 plus gibi üst düzey bi amiral gemisi değil,S10 e Samsungun uygun fiyattan satmak için bazı özelliklerini kıstığì kırpılmış bir amiral gemisidir.

Son düzenleme:

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Hocam S10 e ön kamera da abileri S10,S10 plus performansı vermiyor.Samsung bu cihazda ön kamera dahil bazì noktaları kìsmìş.Arka kameraya gelince gündüz çekimleri kalite olarak çok başarìlı,Samsung kameralarìnì renk doğruluğu konusunda sevmiyorum.Kamerada renk doğruluğu takìntìn varsa kamera hoşuna gitmeyebilir.Gece çekimlerinde ışık yeterliyse güzel kareler çekebilirsin.Ama ışìk yetersizse sensörde ufak olduğu için otomatik modda yaptìğìn çekimler memnun etmeyecektir.S10 e ile gece düşük ışıkta iyi çekmenin tek yolu gece modunu aktif edip 5 saniyelik uzun pozlama yapmaktan geçer.S10 e batarya tarafında beklentileri karşìlayan bi cihaz değil.Wifi de maksimum 6saat ekran süresi verirken mobil veride (4,5g) 5saat ekran süresi veriyor.S10 e cihazınì günde 1-1,5 saat kullanırsan günü çìkartìrsın ama 3saat ve üzeri kullanìmlarda günü çıkarmìyo.S10 e de stereo hoparlör var,bu hoparlör ses kalitesinde çok başarılı iken ses seviyesinde beklentilerin altında kalıyor.Mesela S10 plusta bi video açtın,ses seviyesi orta ayarda rahat duyuyorsun ama S10 ede duyman için son ses vermen lazìm. S10 e abileri S10,S10 plus gibi üst düzey bi amiral gemisi değil,S10 e Samsungun uygun fiyattan satmak için bazı özelliklerini kıstığì kırpılmış bir amiral gemisidir.
S10e,S10,S10 Plus aynı ön kamerayı kullanıyor. Arka kameralarıda aynı s10 nin sadece telephotosu yok. Sadece tek sorunu bataryası ama arkadaş oyun oynamadığı için 1 günü çıkarır. Ses seviyesi diğer s10 lar ile aynı. S10e nin s10 ve s10 plus dan tek farkı 2k+ ekran çözünürlüğü,telephoto lensi ve ultrasonic parmak izi olmaması. Arkadaşımda s10e var ön ve arka kamerası benim s10 ile aynı çekiyor.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Hocam S10e ile ilgili yazdığım yazı batarya dışında Samsung mağazasındaki kullanıcı deneyimimle ilgilidir.Batarya konusunda yazdığım yorum Donanım haber Forum daki S10e kullanıcı yorumlarıdır.Samsung firmasını göklere çıkarmak yada yerin dibine sokmak gibi bı düşüncem kesinlikle yoktur.Yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Önce ve Sonra---> Bunlar birinin kullanıcı deneyimi
HWP İncelemesi -->Kanalın kendi incelemesi(10 Ay kullanımdan sonra)

Kullanıcı deneyimi ve kanalın kendi deneyimini izlemekte fayda var.(Bu kanal gerçekten inceliyor.Sürekli övgü yapmıyorlar.)