Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

krdnzburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Samsung tr facebook sayfasında note 7 nin fiyatini soranlara 3299 diyor. ben 22 ağustosta 3599 a aldım ne alaka anlayamadım kazık mı yedik mediamarkttan ?

denizparlak1980

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Edge ekranin oldugu yer aciklik benim tozlanmaya basladi dikat toz girdimmi gozle goruluyor ve temizlenmesi imkansiz gibi
Samsung babamiz sagolsun herseye ragmen guzel telefon

Abi suya tut toz moz kalmıyor. Bende de ufak tefek toz olmuş. İçeri girmiyor zaten. Camla metal kasa arasında kağıt bile geçmeyecek kadar bir aralık var. Camla metali daha da birleştirebilirlermiydi bilmiyorum. Tasarımdan kaynaklı. Bende hata denebilecek bir açıklık yok. Başka cihazları bilemem. O ara zamanla kirlenebikir. Kemikleşmeden arada bir suya tutulutsa hiçbir sıkıntı olmaz inşaallah.

krdnzburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
saçmalık lansmanda bile 3600 dediler shiftdeletenin haberi var şikayet etsek alınabilir eğer öyle bir şey varsa

krdnzburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arka cam sizde de çok kolay ciziliyor mu ben de hemen kılcal cizikler olustu 4 günde masada ve cebimde dururken nasil ciziliyor anlamadim iyiki çok belli olmuyor

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Orta tuşu az daha koyu bir tonda yapılmışlar bence çok kötü olmuş.

stinghardyzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Abi suya tut toz moz kalmıyor. Bende de ufak tefek toz olmuş. İçeri girmiyor zaten. Camla metal kasa arasında kağıt bile geçmeyecek kadar bir aralık var. Camla metali daha da birleştirebilirlermiydi bilmiyorum. Tasarımdan kaynaklı. Bende hata denebilecek bir açıklık yok. Başka cihazları bilemem. O ara zamanla kirlenebikir. Kemikleşmeden arada bir suya tutulutsa hiçbir sıkıntı olmaz inşaallah.
Hergun telefonu yikuyorum sikinti yok su gecirmez ozelligi olmasa tam sovulurdu tozladimmi suya sokuyorum guzel telefon

uğurözbayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Note 7 im geldi arkadaşlar en kısa sürede izlenim ve yardımlarımı aktarırım inş

keremakan22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 7 almaya gidiyorum arkadaslar :) inşallah sorun çıkmaz bazılarında kendi kendine kapanış oluyormuş.. samsung mağazasan alıcam. sizce gold mu siyah mı ? şimdiden teşekkürler

kartalll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Cihazi bugun gidip inceledim tasarim olarak pek hosuma gitmedi sanki note 5 gibi diil biraz kavisli olmasi hos diil ekranda ufak pek hoslanmadim nedense

bthndmrc

Asistan
Reaksiyon puanı
111
Sizde de telefonu suya soktuktan sonra nem algılandı diyor mu

bthndmrc

Asistan
Reaksiyon puanı
111
usb bağlantısının kuru olduğundan emin olun diyo telefon şarj da oluyor ama o bildirim paneline silsem de geri geliyor bilen arkadaşlar yardım

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Telefon düşünce hemen zarar görüyor . Onun dışında 4-4 lük telefon :)

bthndmrc

Asistan
Reaksiyon puanı
111
Yani bi sıkıntı yok demi hani yukardaki bildirim panelinde kaydırınca gidiyor ya kaydırıyorum 2 dakka sonra bidaha uyarıyor ama şarj olmasında falan hiç bi sıkıntı yok

uğurözbayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Vr kanpanyasına başvurup hala mesaj almayan var mı ben 25 inde başvurdum hala ses seda çıkmadı

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bugün inceleme şansım oldu. Çok güzel be. Benim s7 nin kıvrımından daha hoş ve tam uyumlu görünüyor. Ve bana daha sağlam his verdi.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Note 7 alacaklara 2 ay beklemelerini tavsiye ederim.
Her cihazın sorunu olur illaki, alacağınız zaman bu sorunları da göz önünde bulundurma şansınız olur ve 7.0 güncellemesini verecekler mi görmüş olursunuz.

uğurözbayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Note 7 alacaklara 2 ay beklemelerini tavsiye ederim.
Her cihazın sorunu olur illaki, alacağınız zaman bu sorunları da göz önünde bulundurma şansınız olur ve 7.0 güncellemesini verecekler mi görmüş olursunuz.
Bu kadar da karamsar olma . Bizde dört dört lük tel demiyoruz .