Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
görecegiz ama şu kesin bu telefon v20 den daha çok satacak kardeşim...
V20 den cogu kisinin haberi olmaz ben kac telefoncuya V10 dediysem Casper V10 mu dediler sonra LG dedim hatta evkurda adam dediki sizi kandiriyolar hangi siteden baktiniz cinden gelmedir filan dedim kendi elimle baktim zaten hobim teknolojik aletler tanitim tarihlerini bile ezberliyom.

Yani note 7 daha cok satar

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
4 bine telefon almak bence çılgınlık 1 tane bile almayın burunları sürtülsün bu fırsatçıların 'her kimse'Bu telefon fiyatlarını böyle fahiş fiyata sattıran vijdansızların.

KNSLGR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
4 bine telefon almak bence çılgınlık 1 tane bile almayın burunları sürtülsün bu fırsatçıların 'her kimse'Bu telefon fiyatlarını böyle fahiş fiyata sattıran vijdansızların.
Bu fiyat samsung tarafından belirlenen fiyat değil ülkemizde %50 vergi alınıyor telefonun asıl fiyatı 2000 TL civarı aslında ama vergilerle bu fiyata çıkıyor.

MERT REİS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung galaxy note 7 dünya'da fark yaratan bir ilk ve tek olan mobil sektör'de gelişmekte olan bir teknoloji harikası olmuştur.BU telefon dünya'daki rakip firmalara fark atacak ve liderliği daha'da fazla uzun bir süre boyunca kimseye kaptırmıcak arkadaşlar.

Reaksiyon puanı
2
Şimdi arabistanda bulunan bir arkadaşım yakın zamanda gelecek ve oradan alma şansım var fakat kafama takılan bir şey var.!

Orada satılan modeli “dual sim” linkini de aşağıda paylaşacağım. Bu cihazın dual sim olması yada varsa başka bir donanım farkı

Beni daha sonra bir sıkıntıya sokarmı? Türkiyede satın alacağım model ile arasında(kötü anlamda) hissedilir bir fark yaşarmıyım?

Dual simin olumsuz yönleri varmıdır?...

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Şimdi arabistanda bulunan bir arkadaşım yakın zamanda gelecek ve oradan alma şansım var fakat kafama takılan bir şey var.!

Orada satılan modeli “dual sim” linkini de aşağıda paylaşacağım. Bu cihazın dual sim olması yada varsa başka bir donanım farkı

Beni daha sonra bir sıkıntıya sokarmı? Türkiyede satın alacağım model ile arasında(kötü anlamda) hissedilir bir fark yaşarmıyım?

Eğer çift sim olarak kullanmayacaksanız hiçbir sıkıntı yaşamamazsınız. Sadece alırken sd kart desteği çift simli olan cihazda var mı diye bir gelen cihazın desteklediği ağ bantlarının Türkiye'deki bantlarla uyumlu olup olmadığına dikkat edin. Eğer çift sim kullanırsanız sadece biraz daha batarya kullanımı ve ısınma nedeniyle cihazın günlük kullanım süresi daha kısa olur.

Reaksiyon puanı
2
kullanırsanız sadece biraz
Bir foto görmüştüm internette, mikro sd yuvasını isteğe bağlı olarak sim 2 olarak kullanılıyor sanırım. yani çift hat kullanıyorsan mikro sd desteği yok. bir konu daha var, iki sim kartında internetini kullanabiliyormuyum o bende biraz muallak, daha önce hiç dual sim telefon kullanmadım...

KNSLGR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Daha 3-4 ay önce abu dhabi den note 5 aldırmıştım. Herhangi bir donanım farkı yoktu.

DarkCat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Selam arkadaşlar,note 7 türkiyede nezaman satışa sunulucak bi bilginiz veya tahmininiz varmı.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Selam arkadaşlar,note 7 türkiyede nezaman satışa sunulucak bi bilginiz veya tahmininiz varmı.

Ağustos 19'da Amerikada, Eylül ayı başında da Avrupa satışı başlayacakmış.
Sağlam olarak sanırım en geç 10 Eylül günü bütün raflarda yerini almış olacaktır diye düşünüyorum.

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Bir foto görmüştüm internette, mikro sd yuvasını isteğe bağlı olarak sim 2 olarak kullanılıyor sanırım. yani çift hat kullanıyorsan mikro sd desteği yok. bir konu daha var, iki sim kartında internetini kullanabiliyormuyum o bende biraz muallak, daha önce hiç dual sim telefon kullanmadım...
Sim kart yerine sd kart kullanma kısmı hakkında bir bilgim yok ancak internet konusu ise eğer çift hat kullanıyorsanız bu iki hattın da interneti kullanabilirsiniz ancak aynı anda kullanamazsınız.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Düz ekranlı modeli yoksa salla gitsin. Keyfinize göre telefon satın alacak değiliz.

KNSLGR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Düz ekranlı modeli yoksa salla gitsin. Keyfinize göre telefon satın alacak değiliz.
Kusura bakma fakat benim anladığım şekilde ise yazmak istediğin şey onlar da seni zorlamıyor al diye. Fakat s7 edge kıvrımı kadar kıvrımlı mı onu bilmiyorum. Yani eğimi s7 edge kadar değil herhalde.

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Edge ekran s7 kadar eğimli değil ama note serisine edge ekranı ya bulaştırmayacaktı ya da ikinci seçenek olarak sunacaktı samsung. Yanlış yaptı. Note 5 kadar satılmayacak.

KNSLGR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Haklısınız fakat benim düşünceme göre Samsung diğer markalardan farklı olmak için bunu yaptı. Açıkçası bana da pek ergonomik gelmiyor ekranı kaygan olduğu için tutmakta güçlük çekiyorum.

Reaksiyon puanı
2
Edge ekranı sanırım ekran kasa oranını düşük tutmak için yapıyorlar, ama ekran koruma camı için hiç kullanışlı olmuyor. Ben şahsen ekrana koruma camı koymadan kullanmakta pek istemem adam gibi çözümde yoksa ortada bir yanlış var demektir :))

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Edge ekran s7 kadar eğimli değil ama note serisine edge ekranı ya bulaştırmayacaktı ya da ikinci seçenek olarak sunacaktı samsung. Yanlış yaptı. Note 5 kadar satılmayacak.
Ekranı edge yapma konusundaki fikrinize katılıyorum ancak satılma konusunda bu konu hakkında bilgisi az olan insanlar için o ekran çok albenisi olan bir tasarım detayı oluyor. Ben Note 5'den saha çok satılacağını düşünüyorum ön siparişte yaşanan rekor ile birlikte.

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Ekranı edge yapma konusundaki fikrinize katılıyorum ancak satılma konusunda bu konu hakkında bilgisi az olan insanlar için o ekran çok albenisi olan bir tasarım detayı oluyor. Ben Note 5'den saha çok satılacağını düşünüyorum ön siparişte yaşanan rekor ile birlikte.
Belki en çok satan note serisi bile olabilir edge ekran yüzünden ama bu trend geçici birgün sonu olacak.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Fiyat çok pahalı o paraya en kıralından bilgisayar toplanır.Belki 3 4 ay sınra ithalatçi garanti+sıfıra yakın kullanılmış cihaz bulabilirsem(ki bulurum) 2300 civarına aşabilirim

fomoco96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
image.jpeg image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Fiyat 3600 olacakmış

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Note 7'yi ön siparişle alan insanları ölene kadar anlayamam herhalde..

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Şu Samsung'un S6'dan beri telefonlarını beğeniyorum hele Note serisi ayrı güzel ama çok pahalı bea. 3600 nedir arkadaş pc toplanır o fiyata yazık ya.

fomoco96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende samsung lansmanına katilan bi adamdan aldim , adam suan eskisehirde bitek sende var dedi İnceledik beraber telefonu ama s7 edge den daha oturakli bi telefon olmuş bence

fomoco96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabi turkiye sartlarinda o parayı edermi , tabikide hayır...

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Yeni touchwiz cok tatli geldi gözüme.
Bu arada edge ekran cok daha ergonomik olmuş gibi duruyor. Ben beğendim. Note 5 den fazla satar.

fomoco96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen note 5 e göre biraz daha oturaklı ve ergonomik yapisi var eline alınca sırıtmıyor

Son mesajlar