Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Hayır bendede oluyordu ekrani kilitleyince wifiden kopuyor acinca tekrar baglaniyordu

OttO-Tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6.01 e geçeli 4 gün oldu hiç bir sıkıntı yok telefon yağ gibi akıyor. az kalsın satıyordum cihazı o derece bunalmıştım artık. sıkıntı yaşayanlar hiç uğraşmayın dönün aga 6.01 kurtulun donmalardan problemlerden.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
6.01 e geçeli 4 gün oldu hiç bir sıkıntı yok telefon yağ gibi akıyor. az kalsın satıyordum cihazı o derece bunalmıştım artık. sıkıntı yaşayanlar hiç uğraşmayın dönün aga 6.01 kurtulun donmalardan problemlerden.
Güvenlikten yoksun kalırsınız

OttO-Tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güvenlik Kendinle alakalı bence. Sen dikkatli ve titiz oldukdan sonra pek sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum.

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Hayır bendede oluyordu ekrani kilitleyince wifiden kopuyor acinca tekrar baglaniyordu

Hocam stock mu kullanıyorsunuz custom mu ?

Cihazın knox 1 sırf otadan güncelleyeyim diye root atmıyorum. Atsam mı acaba tavsiye edermisiniz ? Kararsız kaldım o_O

Bu son uygulamalar ( recent apps ) kısmı bazen akıcı bazen laglı gibi. Root ile aşabilir miyiz acaba :eek:

Reaksiyon puanı
5,171

Cihazın knox 1 sırf otadan güncelleyeyim diye root atmıyorum. Atsam mı acaba tavsiye edermisiniz ? Kararsız kaldım o_O

Bu son uygulamalar ( recent apps ) kısmı bazen akıcı bazen laglı gibi. Root ile aşabilir miyiz acaba :eek:
Rootla aşamazsımız ama costum iş görür

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135

Önceden oluyordu olmuyor diyene söylemek için dedim. Bi tane rom kurdum kullanıyorum 3 aydır sorunsuz. Kafaniza gore zaten son güncellemeler bunlar [emoji23]

memet7991

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler benim telefonda son güncelleme sonrası baya bir ısınma var. Bu son güncelleme ile ilgili olabilir mi. Bir de telefonun arka kapak camı kırıldi bunu yetkili serviste ne kadara değiştirirler, değistikten sonra garanti devam eder mi

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Beyler benim telefonda son güncelleme sonrası baya bir ısınma var. Bu son güncelleme ile ilgili olabilir mi. Bir de telefonun arka kapak camı kırıldi bunu yetkili serviste ne kadara değiştirirler, değistikten sonra garanti devam eder mi
Yetkili serviste yaptirirsaniz garantiniz devam eder .

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Note 5 devri bitti gayri güncelleme almaz boşuna beklemeyin.

MooN_Diablo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Iide bu sadece format hard formatta 4 parcali flashlanir
Slmlar
4 parcali romlarin hepsi o kisima ozel romlarmi?yani firmware sitelerinde sadece tek rom var.diger kisimlar icin odinde yine ayni romumu gosteriyoruz yoksa diger kisimlar icin o kisima ozel romlarida bulup idirmekmi gerekiyor?

Reaksiyon puanı
5,171
Slmlar
4 parcali romlarin hepsi o kisima ozel romlarmi?yani firmware sitelerinde sadece tek rom var.diger kisimlar icin odinde yine ayni romumu gosteriyoruz yoksa diger kisimlar icin o kisima ozel romlarida bulup idirmekmi gerekiyor?
Anlayamadım ama tek dosya olan tek parça 4 parçalı olmalı

MooN_Diablo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Csc vs den ziyade bl yani bootloader çok önemli yani 5 parçalı mutlaka atılnalı
ok , peki bunlarin hepsini cekebilecegimiz bir site varmi ? stock romlar icin yani . ben custom rom yada root olayini sevmiyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
bu BL, CP ve CSC dosylari custom rom ve root icin gerekli galiba . stock rom kullanmak icin sadece tek parca olan ana rom u kurmak yeterli sanirim

Reaksiyon puanı
5,171
ok , peki bunlarin hepsini cekebilecegimiz bir site varmi ? stock romlar icin yani . ben custom rom yada root olayini sevmiyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
bu BL, CP ve CSC dosylari custom rom ve root icin gerekli galiba . stock rom kullanmak icin sadece tek parca olan ana rom u kurmak yeterli sanirim
Samfirm vat

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
4 parçalı artı pit dosyası fabrika sürümüdür ve full format atar telefona tek parçalı stock Rom telefona format atmaz

MooN_Diablo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
okey samfirm ile kurcaldim ve buldum , tesekkurler . samfirm programinda binary nature kismini isaretleyince 4 lu rom olarak cekiyo ama pit yok icinde . bu sekilde 4 romlu odin kurulumu ile sanirim yeterli derecede temiz bir kurulum saglamis olurum sanirim , degilmi ?

Reaksiyon puanı
5,171
okey samfirm ile kurcaldim ve buldum , tesekkurler . samfirm programinda binary nature kismini isaretleyince 4 lu rom olarak cekiyo ama pit yok icinde . bu sekilde 4 romlu odin kurulumu ile sanirim yeterli derecede temiz bir kurulum saglamis olurum sanirim , degilmi ?
Pit dosyasını kendi istemediği müddetce ve doğru 4 parçayı indirdiğin müddetçe sorun olmaz. Ve gayette temiz olur:)

Aykutok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler note 5 e 6.0 yazılımı yükledim ama imeil değişti bu normal mi bilgisi olan var mı

Son mesajlar