Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Saat zaten widget ler içinde var Google uygulaması da nova launcher ayarları içinde masa üstü kısmında bi kaç şekil var renk değiştirme VS

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Saat zaten widget ler içinde var Google uygulaması da nova launcher ayarları içinde masa üstü kısmında bi kaç şekil var renk değiştirme VS
Eyvallah
--- Gönderi Güncellendi ---
Galaxy S7 Edge S8 Launcher Nasıl Yüklenir - App not installed. Hatasından Kurtulma - TeknoSeyir
Çok zor ama

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Samsung servisleri çok (!) anlayışlı.

Bundan 3 hafta önce online destek ile aldığım cevap aynen şöyle idi eğer cihazınızdaki sorun yazılımsal değilse güncelleme istememe hakkınız vardır ama gerekli bir durum mevcut ise yapılır diye.

Bugün şarj kablomdaki sıkıntı için servise götürdüğümde bana aksini iddia eden cevaplar sıraladı. Keşke elimde kanıt diye alsaymışım kağıt ile vs çıkartsaydım yeterdi aslında. Hani cihazın sıfırlanması sorun değildi benim için. Tek sorun buydu. Ve şu an Note5 yerine Note2 kullanıyorum. O kadar kötü durumda cihaz. Felakete döndü beklediğimin bir tık üstü daha kötü geldi elime. Keşke ben demiştim demeseydim foruma yanılmışım diyerek gelseydim ama yok yine olmadı. Sağ ol Sam Note4 e attığın kazığın daha sertini attın Note5 tayfasına. Note7 de artık bomba gibi patlatacak bir güncelleme yayınlarsan tam olacak. Cidden çok moral bozucu bu güncelleme benim için. Klavye berbat müzik mesajlaşma uygulamaları daha berbat. Galeriyi daha önceden mahvettiler zaten. Tek güzel olan bakım kısmı olmuş.

Mecbur kabloya ihtiyacım olduğu için 7.0 kurmasına göz yumdum. O konuda takıntılı bir insanım kendi kablosu olmasa rahat edemezdim. Telefon pili hariç ölüyor. İlk bir kullanayım dedim yok olmuyor.

Üst üste 2 defa wipe attım sinirden biraz daha toparlayınca kurulumuna Samsung'a lanetler ederek başladım.

Bu benim son Samsung cihazım. Kesin bu sefer. Gidip Note7 yi 1200 liradan verse yine bakmam şu şirketin suratına artık.

Artık tek dileğim iPhone 8 ile Apple'ın Samsung'u bir daha asla ayağa kalkamayacak şekilde tokatlaması.
Note 4ü yerle bir eden! şirketin Note 5i onun gibi bir hale sokacağını düşünmedin mi? Neden o öncelerden bahsettiğin Xperia X'i veya samsunga tokat atmasını istediğin Appleı almadın? Geliyor burda birşeylerden dert yanıyorsun ?

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Note 4ü yerle bir eden! şirketin Note 5i onun gibi bir hale sokacağını düşünmedin mi? Neden o öncelerden bahsettiğin Xperia X'i veya samsunga tokat atmasını istediğin Appleı almadın? Geliyor burda birşeylerden dert yanıyorsun ?
Sebep basit bir şekilde kapitalizm mecburiyeti olmasın acaba?

Apple fiyata basıyor ve güzel hizmet veriyor. Apple şu ana kadar hangi ürününde pişmanlık yarattı 4 serisi haricinde. Ben hatırlamıyorum. Yaptıysa da bir hata üstüne gidip çözüme ulaştırdı. Dediğim gibi 4 leri hariç tutuyorum çünkü orada çekme sorununda apple haksız bunu kabul ederim.

LG gibi (Ghost screen ile bootloop) Samsung (S3-Note2 lerde bootloop Note3 lerde nadir de olsa cihazın ölmesi Note4'ün metal çerçevelerde fire verip kararması ya da kasa açıklığı sorunu çıkarması gibi gibi...) gibi sürekli ama sürekli kullanıcısına yan çizip sıvışma çabasına girmiyor en azından Apple. Cihazını kırarsın malul fiyatla yenisini verir. Samsung servislerinde o iş pek öyle gitmiyor işte.

Sony ikinci el piyasasında tutunamayıp ölüyor. Artı Xperia X her ne kadar hayran olduğum bir cihaz da olsa 2. one A9 fiyaskosu yaşattı sony. Bu kadar kusursuz bir ORTA SEGMENT cihazı 2400 lira ile satışa çıkardı. Evet çok beğenmiş olabilirim ama öyle bir cihaza da 2400 lira bayılacak kadar SAF değilim. Aynı şey A 2017 ve büyük ihtimalle XA1 serisi cihazları için de geçerli.

Ayrıca burası bir forum herkesin görüşünü belirli bir ölçüt ve saygı çerçevesinde belli edebilmesi gerekir diye düşünüyorum. Gönderilerimden neden bu kadar rahatsız olduğunuzu da anlamış değilim ne yazık ki.

Tabi ki haksızsam ya da yanlış bir cümle kullandıysam uyarmakta hakkınız var fakat asıl bu şekilde bir tepki vermeniz komiğime gitti kusuruma bakmayın. Ayrıca forum ortamında bu lakayt senli benli cümle kalıplarınız açıkça gösteriyor ki forum ahlakından uzaklaşmışsınız. Daha cevap bile vermek istemiyorum.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278

Apple fiyata basıyor ve güzel hizmet veriyor. Apple şu ana kadar hangi ürününde pişmanlık yarattı 4 serisi haricinde. Ben hatırlamıyorum. Yaptıysa da bir hata üstüne gidip çözüme ulaştırdı. Dediğim gibi 4 leri hariç tutuyorum çünkü orada çekme sorununda apple haksız bunu kabul ederim.

LG gibi (Ghost screen ile bootloop) Samsung (S3-Note2 lerde bootloop Note3 lerde nadir de olsa cihazın ölmesi Note4'ün metal çerçevelerde fire verip kararması ya da kasa açıklığı sorunu çıkarması gibi gibi...) gibi sürekli ama sürekli kullanıcısına yan çizip sıvışma çabasına girmiyor en azından Apple. Cihazını kırarsın malul fiyatla yenisini verir. Samsung servislerinde o iş pek öyle gitmiyor işte.

Sony ikinci el piyasasında tutunamayıp ölüyor. Artı Xperia X her ne kadar hayran olduğum bir cihaz da olsa 2. one A9 fiyaskosu yaşattı sony. Bu kadar kusursuz bir ORTA SEGMENT cihazı 2400 lira ile satışa çıkardı. Evet çok beğenmiş olabilirim ama öyle bir cihaza da 2400 lira bayılacak kadar SAF değilim. Aynı şey A 2017 ve büyük ihtimalle XA1 serisi cihazları için de geçerli.

Ayrıca burası bir forum herkesin görüşünü belirli bir ölçüt ve saygı çerçevesinde belli edebilmesi gerekir diye düşünüyorum. Gönderilerimden neden bu kadar rahatsız olduğunuzu da anlamış değilim ne yazık ki.

Tabi ki haksızsam ya da yanlış bir cümle kullandıysam uyarmakta hakkınız var fakat asıl bu şekilde bir tepki vermeniz komiğime gitti kusuruma bakmayın. Ayrıca forum ortamında bu lakayt senli benli cümle kalıplarınız açıkça gösteriyor ki forum ahlakından uzaklaşmışsınız. Daha cevap bile vermek istemiyorum.
Şimdi bu yazıyı yazdıni haklısın ama Samsung'a 5000TL verecek enayiler illaki çıkacak boşuna yazdın sayıyorum:D

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Şimdi bu yazıyı yazdıni haklısın ama Samsung'a 5000TL verecek enayiler illaki çıkacak boşuna yazdın sayıyorum:D
Bi telefona 5 Bin veren enayi çıkacaktır elbet çokta şey yapmamak lazım :D

5 Bin nedir arkadaşlar allah rızası için fiyatın ciddiyetinin farkında mısınız ?

Elimizdeki telefonun kıymetini bilmek lazım tasarımdan başka büyük değişklikler olmuyor . S8 den sonra diğer firmalarında tasarımsal olarak nasıl olacagını tahmin ediyorsunuzdur.

S8 ile Note 5 arasında bile 1-2 saniye fark var. Multitask performansı aynı sayılır. Ufak farklardan dolayı geçilir mi bilmem.

Parası olan alır tabi benim burdaki ENAYİ dediğim kısım , alım gücü olmadan taksitle 24 ay telefon alıp daha borcu bitmeden yeniden en üst modeli alanlar .

Herneyse iyi forumlar :D

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
S7 edge ve note 5 ile yapılan hız testinde depolama hızı ve işlemci bazlı bazı işlemler oyun vs. Hariç kafa kafaya 2 cihazda . Custom kernel ler ile daha iyi olacagini umuyorum. Note 5 hala güncel kullanabilinir cihazlardan. Note serisinin son üyesi hala :D

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
S7 edge ve note 5 ile yapılan hız testinde depolama hızı ve işlemci bazlı bazı işlemler oyun vs. Hariç kafa kafaya 2 cihazda . Custom kernel ler ile daha iyi olacagini umuyorum. Note 5 hala güncel kullanabilinir cihazlardan. Note serisinin son üyesi hala :D

Hocam çıkan custom romlar Deodex olduğu için stock gibi olmuyor maalesef . Anca Odex olacak onuda geliştiriciler yapmıyor.

Tıkıyorlar romun için o mod bu mod diye diye. Adam akıllı rom çıkaran yok . Modu tıkıp önümüze sunuyorlar , modlarla doldurdukları için cihaz stockdan daha kötü performans veriyor. Sırf özelleştirebilmek adına performansdan ödün vermek bazı kullanıcıların göz ardı etmesine sebep oluyor ama şahsen performans benim için çok önemlidir.

Varsa bu kriterler içerisinde Odex ve modsuz custom romlar önerilerinizi alabilirim :D

Bana kalırsa Stock roma geçip , Chrome'u kaldırıp (Webview'i Chrome Stable'den alıyor) , Package Disabler ile Android System Webview'i dondurup , Disconnect Pro ile reklamları gizleyip performansı arttırırsak şuanki tüm custom romlarda daha iyi performans veriyor.

Custom romda sabit kalamıyorsun birde. Sürekli göç ediyorsun rom'dan rom'a :D Tabi ki tercih meselesi senelerdir romdan roma koşuşturdum ama Note 5 de zevk vermedi bu rom olayları nedendir bilmiyorum.

Herkese iyi forumlar :)

shaber

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Bu da benim ki beyler. Nova gerisi yalan

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170412-232215.png
    Screenshot_20170412-232215.png
    2.6 MB · Görüntüleme: 450

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
ne alaka? S8 siparisi verdim ve hicte enayi değilim. Almadiginiz veya kullanmadiginiz seyleri insanlara yererek yorum yapma lazzz yakismiyor.
Yapılan tamami ile boş muhabbet :)
kesinlikle katiliyorum

kapitalizm mecburiyeti falan demeyin. buyrun gecin iphone 6s bu kadar cok seviyorsaniz iphone 7 de gecebilirsiniz. Burda hem kullanip hemde o bu demeyin ya. Arkadasim apple seviyorsaniz alın. Forumda note 5 yazıyor. Hem samsung al hem apple de sürekli. Hepinizin gecmedigi baska sebepler varda söylemiyorsunuz. Kapitalizm diyorsunuz sanki samsung aldigini fiyatlara apple alamiyorsunuz birakin yani. Alacaksaniz alin almayacaksaniz almayin gelipte burda su enayi su böyle diyorsaniz o ellerinizdekileri degistirip sonra buraya yazın. Boyle samimi olmuyor

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
Yahu bırakın isteyen istediğini alsın ister 5000 ister 10000 versin kime ne milletin cebindeki para ve zevki kimseyi ilgilendirmez. Boş muhabbet sizinkisi yorum yapma demiyorum ama kimselere hakaret etmeden yapın eleştirilerinizi. 5000 veren enayiymis kimene.

ekselans068

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu giga 4g yi acmaya calisiyorum ama basarisiz diyor nasil yapiyoruz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170413-092943.png
    Screenshot_20170413-092943.png
    110.3 KB · Görüntüleme: 437

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Ben o cihazı sevdiysem gözüme hoş geldiyse fiyatına bakmam şahsen. Fakat s8 ve s8+ beğenmedim açıkçası. Beklentilerimin altında.

.:EmR@H:.

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Turkcell volte de hizmete girmis.fakat destekleyen modellerde s7 ve s6 modelleri var

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
ne alaka? S8 siparisi verdim ve hicte enayi değilim. Almadiginiz veya kullanmadiginiz seyleri insanlara yererek yorum yapma lazzz yakismiyor.
---
1- Alamadığınız derken ? Iyi güldüm buna :D bilen bilir beni. Eskiden tanıyan daha iyi bilir merak etme :D:D Bu forumda en cok telefok degistiren birisiyim :D hala gülüyorum alamadığınız diyor ya :D

2- Ben yıllardır Samsung ve diğer markaların tüm telefonlarını kullandim servis olarak en berbatı samsung. Dolayısıyla 5 bin tl verip serviste, o bu diye sürünüp(samsung servisine Allah kimseyi düşürmesin) 2 yıl sonra telefonun kasıp kasıp kasmasını yaşamak istemiyorum. Bu açıkça enayiliktir.

Varsa sorun sor çekinme :D

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
1- Alamadığınız derken ? Iyi güldüm buna :D bilen bilir beni. Eskiden tanıyan daha iyi bilir merak etme :D:D Bu forumda en cok telefok degistiren birisiyim :D hala gülüyorum alamadığınız diyor ya :D

2- Ben yıllardır Samsung ve diğer markaların tüm telefonlarını kullandim servis olarak en berbatı samsung. Dolayısıyla 5 bin tl verip serviste, o bu diye sürünüp(samsung servisine Allah kimseyi düşürmesin) 2 yıl sonra telefonun kasıp kasıp kasmasını yaşamak istemiyorum. Bu açıkça enayiliktir.

serviste yanlis servisleri gezmissin demek ki s7 edge arkadasimin 2 kez sıfır kutu değişti. Enayilik falan degil 2 senedir note 5 kullanicam ne kasmasi yahu hahahhhaha. 1. side cumleyi guzel oku seni bilen biliyor ama okurken kelimeye bak alamadığınız degil almadığınız yazıyor. 2 senede android de kasan telefon kalmadı hala ayni bık bıklar

bu kadar sevmiyorsan kullanma:) htc sony huawei apple ne gune duruyor. Note 5 de kasip kasip kasma yasayan var mi arkadaslar 2 senelik cihaz olacak note 5 bakalim var mi?
serviste yanlis servisleri gezmissin demek ki s7 edge arkadasimin 2 kez sıfır kutu değişti. Enayilik falan degil 2 senedir note 5 kullanicam ne kasmasi yahu hahahhhaha. 1. side cumleyi guzel oku seni bilen biliyor ama okurken kelimeye bak alamadığınız degil almadığınız yazıyor. 2 senede android de kasan telefon kalmadı hala ayni bık bıklar

bu kadar sevmiyorsan kullanma:) htc sony huawei apple ne gune duruyor. Note 5 de kasip kasip kasma yasayan var mi arkadaslar 2 senelik cihaz note 5 bakalim var mi?
yazmadigim bir kelimeyede 2 kere hala alamadiginiz diyor ya diye gulmen ayri bir komedi hahahahahahahhaah

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278

bu kadar sevmiyorsan kullanma:) htc sony huawei apple ne gune duruyor. Note 5 de kasip kasip kasma yasayan var mi arkadaslar 2 senelik cihaz note 5 bakalim var mi?

yazmadigim bir kelimeyide 2 kere hala alamadiginiz diyor ya diye gulmen ayri bir ironi puahahahahahhah
"2 senede android de kasan telefon kalmadı hala ayni bık bıkla" forumu dikkatli oku.

Note 5 şuan ayvayı yedi, takılmalar, pil durumuna girmiyorum.
Note 5 te kasma yaşayan var ben dahil. İstanbulda ki çoğu samsung servisini gezdim hepsi aynı terane. Sıfır telefon verdim servisten alınca gördüm telefon pert olmuş. Geçmiş olsun.
Buyur;
depositphotos_5846468-stock-photo-full-glass-of-fresh-cool.jpg

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
o zaman sorun sende lazzz arkadasimda memnun kaldim diyor. memnun kalanda var kalmayanda var. Bende ayvayi yiyecek bir durum söz konusu degil. Android 7 geldikten sonra wipe ve fabrika ayari yapmama ragmen telefon yeterince güzel. Bir oyunda fps dusuklugu aliyorum o yani. Yakinda birde temiz kurulum atar anneme veririm telefonu. Anlamadigim sey ya siz cok dikkatlisiniz ya benim telefon kasmiyor. Soguk suyuda sevmem. Olaylardan sonra boyle seylere ihtiyacim hic olmadi kendi kararim kendi sonuclarim suya ona buna hic ihtiyacim yok
iphone 6s de hic kasma gormedik sanki :) sunu anlayamadiniz yahu. Kapitalist sistemde size uzun sure telefon kullandirtmazlar. Kapitalizm hep yeniye almanı tesvik eder. Bir sey hasar alınca onarma onu gel yeni al der. Kapitalizm ayakta kalma mantigi budur. Onun icin tum firmalarin telefonları ayni mantigi korumaktadir. Iphone 8 cikinca 6s bitecek :). 2 guncellem 1 pil sorunu tamamdır. S8 cikti s9 cikinca s6 da bitecek. Alışın bunlara alışmazsaniz da firmalarin umrunda olmaz:)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
o zaman sorun sende lazzz arkadasimda memnun kaldim diyor. memnun kalanda var kalmayanda var. Bende ayvayi yiyecek bir durum söz konusu degil. Android 7 geldikten sonra wipe ve fabrika ayari yapmama ragmen telefon yeterince güzel. Bir oyunda fps dusuklugu aliyorum o yani. Yakinda birde temiz kurulum atar anneme veririm telefonu. Anlamadigim sey ya siz cok dikkatlisiniz ya benim telefon kasmiyor. Soguk suyuda sevmem. Olaylardan sonra boyle seylere ihtiyacim hic olmadi kendi kararim kendi sonuclarim suya ona buna hic ihtiyacim yok
iphone 6s de hic kasma gormedik sanki :) sunu anlayamadiniz yahu. Kapitalist sistemde size uzun sure telefon kullandirtmazlar. Kapitalizm hep yeniye almanı tesvik eder. Bir sey hasar alınca onarma onu gel yeni al der. Kapitalizm ayakta kalma mantigi budur. Onun icin tum firmalarin telefonları ayni mantigi korumaktadir. Iphone 8 cikinca 6s bitecek :). 2 guncellem 1 pil sorunu tamamdır. S8 cikti s9 cikinca s6 da bitecek. Alışın bunlara alışmazsaniz da firmalarin umrunda olmaz:)
Sen olaylara çok yanlış bakmışsın. 6S'te sorun olur ama o sorunu 1 hafta içinde yeni yazılım göndererek çözerler, diğer markalarda bunu yapıyor. Huawei olsun Sony olsun. Bu markalarda sorunlu yazılımı hemen değiştiriyorlar, samsung'ta bu söz konusu değil. Lastiğin patladı mı patlak lastikle yenisi verilene kadar gideceksin. Ayrıca 6s'e o kadar para veriyorsun lakin serviste seni mağdur etmiyorlar, haftalarca telefonu serviste beklemiyorsun, diğer makalardaki gibi direk Apple'ye gidersen 30 dk'da sorunun çözülüyor, premium resellere gidersen maksimum 1 hafta çalışan parçaları içinde bırakıp çalışmayanların yerine yenisini takıp sıfırlandı demiyorlar (samsung gibi) komple yeni telefon veriyorlar.

Nedense bana muhalefet gelmek için geçen sayfada kapitalizm filan değil derken kapitalizmi savunmaya başladın. Anlıyorum ben seni merak etme :D
3.PNG

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Sen olaylara çok yanlış bakmışsın. 6S'te sorun olur ama o sorunu 1 hafta içinde yeni yazılım göndererek çözerler, diğer markalarda bunu yapıyor. Huawei olsun Sony olsun. Bu markalarda sorunlu yazılımı hemen değiştiriyorlar, samsung'ta bu söz konusu değil. Lastiğin patladı mı patlak lastikle yenisi verilene kadar gideceksin. Ayrıca 6s'e o kadar para veriyorsun lakin serviste seni mağdur etmiyorlar, haftalarca telefonu serviste beklemiyorsun, diğer makalardaki gibi direk Apple'ye gidersen 30 dk'da sorunun çözülüyor, premium resellere gidersen maksimum 1 hafta çalışan parçaları içinde bırakıp çalışmayanların yerine yenisini takıp sıfırlandı demiyorlar (samsung gibi) komple yeni telefon veriyorlar.

Nedense bana muhalefet gelmek için geçen sayfada kapitalizm filan değil derken kapitalizmi savunmaya başladın. Anlıyorum ben seni merak etme :D
Ekli dosyayı görüntüle 20894
ordaki arkadas kapitalizm bahane olarak sunuyordu. apple ile samsungun fiyatlari arasunda asiri fark yok. s8 dahil etmesekte yok. s7 edge ucuz muydu? O fiyata iphone 7 alinabilir cok rahat. Ondan onu dedim. 6s te sorun cikinca 1 haftada duzeltecekler mi ? Neden surekli telefonuma hiçbir değişiklik saglamayan yazilimlar gelsin ve bozsun ? Android 7 geldi bu ay guvenlik ile birlikte kararlilik gelecek her sefer ayni sey oluyor. Sonra sorunlar çözülecek. Lazz apple guncellemeyle telefon bozdugunu bilmiyormus gibi konuşma lütfen. 6s in omru en fazla 1 sene daha. Goreceksiniz:)

Sony yazilim konusunda katiliyorum da kullandigi arayuz cok boş. Ayni stock android. Pixel gibi :). Huawei yukselen marka cidden p10 plus almayi dusundum de vazgeçtim. Guncelleme konusunda ozellikle android verme konusunda samsungtanda geç verdiler. Biraz daha piyasada yukselsin deneyecegim onlari. Birde cerceve olayıni bitirmediler diye almadım. Bu sene trend cerceve. Ben ekrana cok onem veren biriyim ondan

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
ordaki arkadas kapitalizm bahane olarak sunuyordu. apple ile samsungun fiyatlari arasunda asiri fark yok. s8 dahil etmesekte yok. s7 edge ucuz muydu? O fiyata iphone 7 alinabilir cok rahat. Ondan onu dedim. 6s te sorun cikinca 1 haftada duzeltecekler mi ? Neden surekli telefonuma hiçbir değişiklik saglamayan yazilimlar gelsin ve bozsun ? Android 7 geldi bu ay guvenlik ile birlikte kararlilik gelecek her sefer ayni sey oluyor. Sonra sorunlar çözülecek. Lazz apple guncellemeyle telefon bozdugunu bilmiyormus gibi konuşma lütfen. 6s in omru en fazla 1 sene daha. Goreceksiniz:)

Sony yazilim konusunda katiliyorum da kullandigi arayuz cok boş. Ayni stock android. Pixel gibi :). Huawei yukselen marka cidden p10 plus almayi dusundum de vazgeçtim. Guncelleme konusunda ozellikle android verme konusunda samsungtanda geç verdiler. Biraz daha piyasada yukselsin deneyecegim onlari. Birde cerceve olayıni bitirmediler diye almadım. Bu sene trend cerceve. Ben ekrana cok onem veren biriyim ondan
Şu yazdıklarını hiç okumama gerek yok okumadım. Tipik bir fanboy savunması var kesim yazının içinde :D

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Şu yazdıklarını hiç okumama gerek yok okumadım. Tipik bir fanboy savunması var kesim yazının içinde :D
Sen bilirsin lazzz sende de tipik ön yargılı insan görüşü var.:)

Seni bilen biliyorsa benide bilir. Gerçekleri görmek sadece olay.

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
"2 senede android de kasan telefon kalmadı hala ayni bık bıkla" forumu dikkatli oku.

Note 5 şuan ayvayı yedi, takılmalar, pil durumuna girmiyorum.
Note 5 te kasma yaşayan var ben dahil. İstanbulda ki çoğu samsung servisini gezdim hepsi aynı terane. Sıfır telefon verdim servisten alınca gördüm telefon pert olmuş. Geçmiş olsun.
Buyur;
depositphotos_5846468-stock-photo-full-glass-of-fresh-cool.jpg
Kendi adına konuş ustam ben android 7 yi kurdum tıkır tıkır çalışıyo hiç bir sorunu yok

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Kendi adına konuş ustam ben android 7 yi kurdum tıkır tıkır çalışıyo hiç bir sorunu yok
Sende kendi adına konuş o vakit. Forumun yarışı buglardan şikayetçi. Geçmiş 100 sayfayı bi oku. Okumazsınız da gözden geçirmeyi dene de yakinanlari gör.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
bizim telefonlar note 7 miymis hahahahah
Telefonlarinda sorun olan arkadaslar. Bu ay ki guncelleme ile düzelir. Sıkinti yapmayin yani. Guvenlikle hersey yoluna girer