Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

TheIceStorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Site ufaktan bir hareketlenmiş. Bundan önceki telefonum LG g2 idi. G2 kullanıcı kulübü çok hareketleydi . Devamlı. Degisik konular vardı. Bizim kulüp ölü. Sırf bu yüzden note 5 satıp yeniden g2 almayı düşünüyorum. Saygılar.
iphone 7 konularıda çeşitli forumlarda bayaa canlı onuda düşünün derim :D

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Ilk zamanlar bizimde oyleydi kardes [emoji24] [emoji24]

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Napalim şimdi kulübü canlandırdım diye kalkıp halay mı çekelim yani yok bizim kulüp böyle herkesin işi var gücü var senin lg g2 kulübün dekilerin çoğu ergen işi yok gücü yok benim yaşım 37 durmadan burda takılamam yapcak bişey yok yani

TheIceStorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar 6.0.1 son sürümden 5.1.1in son sürümüne geçemedim. 4parçalı romdada tek parça romdada odin hata veriyor. Sebebi nedir biliyor musunuz ? Çözümü var mıdır ?

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Bizim cihazlar sorunsuz o yüzden canlı gözükmüyo sorun yok ki

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar 6.0.1 son sürümden 5.1.1in son sürümüne geçemedim. 4parçalı romdada tek parça romdada odin hata veriyor. Sebebi nedir biliyor musunuz ? Çözümü var mıdır ?
Çok uzun mesele var öyle bişey ama uğraşmaya değmez hem 6.0 çok çok daha stabil

TheIceStorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Çok uzun mesele var öyle bişey ama uğraşmaya değmez hem 6.0 çok çok daha stabil
Şarjı için geçecektim fakat şubatı beklemeye karar verdim. Bazı açıklayamayacağım kaynaklardan haber geldi. En geç şubata kadar note7nin donanımsal hariç bütün özelliklerini updatelerle getireceklerini söylediler. İnanın haberin kaynağı Türkiyede alabilecemiz en sağlam yerden geldi. Hepimize hayırlı olsun

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Şarjı için geçecektim fakat şubatı beklemeye karar verdim. Bazı açıklayamayacağım kaynaklardan haber geldi. En geç şubata kadar note7nin donanımsal hariç bütün özelliklerini updatelerle getireceklerini söylediler. İnanın haberin kaynağı Türkiyede alabilecemiz en sağlam yerden geldi. Hepimize hayırlı olsun
S modeli aldı zaten
50adfd43904ee0a10ab13d6b67785202.jpg

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bilgim yoktu bundan hocam. Dh deki konuda görmüşsünüzdür belki. Ordada aynı nickleyim. Bir yöneticiyle konuşmamı paylaşmıştım. O kişisel numarasından dün geri dönüş yapıp söylemişti.
Evet hocam tanıyorum orda sizi ordada aynı kullanıcı adıyla takip ediyorum. Son postunuzu görmedim bir göz atayım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben note 5 e gelecek note 7 yazılımindan çok umutluyum s7 iphone 7 ile aynı hızda hatta bazı yerlerde daha hızlı ama note 5in suanki yazılımı yavaş kalıyor yarım saniye bazı yerlerde 1 saniye o da çok nadir note 7 yazılımı gelsin çok iyi olucak bu telefon için batarya optimizasyonuda bekliyorum

TheIceStorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Oraya yazmadım hocam. Dhden uzaklaştırma aldım 5gün. Note7 nin satışı ve üretimi durdurulduğunda kullanıcılar olarak isteklerimizi belirtmiştim twitterdan. Dün tekrar mesaj attım numara verdi aramamı söyledi. Aradığımda en geç şubata kadar donanımsal olanlar hariç note7de bulunan bütün özelliklerin updatelerle geleceğini söyledi.

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Oraya yazmadım hocam. Dhden uzaklaştırma aldım 5gün. Note7 nin satışı ve üretimi durdurulduğunda kullanıcılar olarak isteklerimizi belirtmiştim twitterdan. Dün tekrar mesaj attım numara verdi aramamı söyledi. Aradığımda en geç şubata kadar donanımsal olanlar hariç note7de bulunan bütün özelliklerin updatelerle geleceğini söyledi.
Anladım hocam umarım en stabil bi şekilde batarya iyileştirilmesi ile birlikte gelir.

TheIceStorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Anladım hocam umarım en stabil bi şekilde batarya iyileştirilmesi ile birlikte gelir.
İnşallah hocam. Batarya şuanda idare ediyor ama cihazın hakkettiği değerler bunlar değil diye düşünüyorum. Stabillik konusunda şuanki durum iyi geliyor bana bunu bozmasınlar yeter.

TheIceStorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar telefondan kalp hızı ölçerken sensöre koyduğunuz parmağın ucunda bişeyler oluyor mu ?

Son mesajlar