Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

barney

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Kız arkadaşıma aldık, ekrana takılan kırılmaz cam kısa süre sonra hava aldı. Yenisini aldık bakalım buda alacak mı?

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Drk yani device root key olayını çözdüm sizlere tavsiyem mutlaka efs yediğiniz olsun
:) eski note 2 kullananlardan kim kalmış rom yukleyecegin zaman efs hep bi kosede olurdu :D ben ne olur ne olmaz diye nandroid backup efs yedeği medeği full aldım rom atmadan evvel

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
beyler stock roma dondum root attim hersey normal fakat snapchat de oturum acamiyorum internette rootdan olur yazmislar sizde de ayni sorun varmi cozumunj bilen varmi?
6.0.1 ilk çıktığında bendede öyleydi hocam root felanda yoktu sebebini bilmiyorum ama şimdi açabiliyorum

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Telefonda rootu gizleyen bi uygulama vardı yine chainfire in yaptığı bi uygulama özellikle root sorunu yaşayan uygulamalar için yapılmış bir uygulama snapchat vs

M

Murat Burç

SDN Okuru
Selamünaleyküm arkadaşlar 2 haftalığına bende note 5 kullanıcısıyım

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Eski canlılığını kaybetti bizim kulüp eski tayfadanda kimse kalmadı nerdeyse
Yeni modeller çıktı onlar aktif suan

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Eski canlılığını kaybetti bizim kulüp eski tayfadanda kimse kalmadı nerdeyse
Yeni modeller çıktı onlar aktif suan
Dh dede anca kılıf ıvır zıvır muhabbeti dönüyo . Adam akıllı yazılım muhabbeti döndügü yok . Herkese sorunsuz geliyo cihaz . Diger cihazların kullanıcı kulüplerinde yazılım hakkında ilerlenirken orda sürekli ya aksesuar ya note 5 almalımıyım diyen elemanlar . Burdada muhabbet yok . Issız ada gibi olmuş burası . Vay ben nerelere gidem :D

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Dh dede anca kılıf ıvır zıvır muhabbeti dönüyo . Adam akıllı yazılım muhabbeti döndügü yok . Herkese sorunsuz geliyo cihaz . Diger cihazların kullanıcı kulüplerinde yazılım hakkında ilerlenirken orda sürekli ya aksesuar ya note 5 almalımıyım diyen elemanlar . Burdada muhabbet yok . Issız ada gibi olmuş burası . Vay ben nerelere gidem :D

Hahah bende başka forumda takılıyordum bilen arkadaş cok sayida bilmeyende bi okadar tek tuk yardimci oluyorum arkadaslara muhabbet falan oluyor ama sitenin can sıkıcı yönü ufak bi imla hatasında hesabı engelliyorlar acayip sinir bozucu

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Hahah bende başka forumda takılıyordum bilen arkadaş cok sayida bilmeyende bi okadar tek tuk yardimci oluyorum arkadaslara muhabbet falan oluyor ama sitenin can sıkıcı yönü ufak bi imla hatasında hesabı engelliyorlar acayip sinir bozucu
Varsa isim özelden alabilir miyim bende sıkıldım

M.Fatih06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben de isim alabilirim. Çok yazmıyorum ama burayı sessizden takip ediyorum

TheIceStorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar şuanda stock rom kullanıyorum. Şarj ömrü önemli benim için. 12 saat kullanımda 2.30 3saat ekran alıyorum. Eskiden 6buçuk saate çıkardı. Hangi romu veya kerneli önerirsiniz ? Bunun için root atmaya değer mi ?

Arda Ardıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En ufak bir çiziği dahi olmayan ancak ithalatçı garantili Note 5 i 2.000 TL ye satabilir miyim?

favbekcisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Note 5 için Android 7 sürümü ne zaman çıkacak kesin bilgisi olan var mı ?

TheIceStorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar 5.1.1 stock romda 6.0.1 son sürümünden daha fazla şarj süresi alabilir miyim ? Stabilite olarak çok farkı var mı ? Hiç 5.1.1de kullanmadım.

yunus koçaslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Son güncel de galeri böyle olmuş
Screenshot_20161109-171923.png
Ayrıca performans olarak daha iyi geliştirmeler olmuş mesela s notu tıkladığında girmesi bir olmuş bi önceki güncel de neredeyse bi kaç saniye bekliyordu.

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Site ufaktan bir hareketlenmiş. Bundan önceki telefonum LG g2 idi. G2 kullanıcı kulübü çok hareketleydi . Devamlı. Degisik konular vardı. Bizim kulüp ölü. Sırf bu yüzden note 5 satıp yeniden g2 almayı düşünüyorum. Saygılar.

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Site ufaktan bir hareketlenmiş. Bundan önceki telefonum LG g2 idi. G2 kullanıcı kulübü çok hareketleydi . Devamlı. Degisik konular vardı. Bizim kulüp ölü. Sırf bu yüzden note 5 satıp yeniden g2 almayı düşünüyorum. Saygılar.
Sat lg g2 al kardeş saygılar

Son mesajlar