Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Peki eğer kafaya takıpta 4 sene sonra da kullanmak istersem ki,pili artık o zamana bulunmaz fakat ebay ve ya amazon giib sitelerde buluna bilir mi pili?Sipariş edipde değiştirtiyim?
Herzaman bulursun pilini şimdi s3 pilini ara heryerde var
Bende senin gibi dusunuyorum sanırım 2 sene daha kullanacagim bu gidisle :D

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Benim ekran beyazlarda A8 ve On7 cihazdan daha sarımsı gözüküyor . Dışardan beyaz ekranda son ışıkta cihazı çekme şansınız var mı ? Acaba bizdeki paneldenmi alakalı yoksa cihazın ekranı mı sararıyor anlamadım.
d6075bc7bcf8370e206650d7b196ef7b.jpg

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
S7 yi ilk gordugumde çok grimsi gibi geliyodu bana yeni paneller öyle galiba note5 den sonra uretilen
Orta segment cihazda daha beyazımsı ekran görmek beni üzdü . Birdaha samsung asla almıyacagım . Koskoca a8 bile Hd ekran sayesinde bizim cihazdan daha performanslı . Samsungun hangi akla hizmet ettigini çözemedim. Ya ver en stabil yazılımı amiral gemisine ya orta segment ile arana bi fark koy ki verdigimiz 2500 liraya değsin.

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Note 7 Always On özelliklerinin Android 7.0 ile S7 ve S7 Edge modellerine gelip Note 5 modeline gelmemesi olayını kafaya takmış durumdayım. Moral bozucu bir durum. 2500 TL verdiğimiz cihazda daha özel hissetmemiz gerekiyordu.

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Note 7 Always On özelliklerinin Android 7.0 ile S7 ve S7 Edge modellerine gelip Note 5 modeline gelmemesi olayını kafaya takmış durumdayım. Moral bozucu bir durum. 2500 TL verdiğimiz cihazda daha özel hissetmemiz gerekiyordu.
Adamlar amiral gemisine çöp yazılım koyuyor bence fazla birşey beklememek lazım . A8 2016 nın kaynak kodları paylaşıldı . Geliştiriciler kısa sürede A8 deki AOD olayını alıp N5 kernellerinden birine entegre ediceklerdir .

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Adamlar amiral gemisine çöp yazılım koyuyor bence fazla birşey beklememek lazım . A8 2016 nın kaynak kodları paylaşıldı . Geliştiriciler kısa sürede A8 deki AOD olayını alıp N5 kernellerinden birine entegre ediceklerdir .

Bunu Samsung'dan beklerim açıkcası, güncelleme ile vermesini.

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Benim ekran beyazlarda A8 ve On7 cihazdan daha sarımsı gözüküyor . Dışardan beyaz ekranda son ışıkta cihazı çekme şansınız var mı ? Acaba bizdeki paneldenmi alakalı yoksa cihazın ekranı mı sararıyor anlamadım.
Cihazın ekranı git gide sararıyor amoled ekranın kötü tarafı kadeş

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Aod hiç bi zaman note 5 gelmez geliştiriciler yaparmı bilmem gelirse note 5 in S7 edge den yada note 7 den veya a8 den ne farkı kalır kişi gider note 5 alır nasil olsa aynı ozellikler note 5 te de var hesabiyla Samsung zaten note 5i satacağı kadar satmış şimdi yeni özelliklerle yeni telefonlar yapmak zorunda ki pisayada kalsın yoksa

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Xda da Türk geliştirici evrenin bi yazısını okudum aod note 5 entegre etmenin imkansız olduğunu söylüyordu bu zamana kadar note 7 nin kaynak kodları paylaşılma dımı zaten kaç tane kernel yapan var ki note 5 için arter skyhigh var benim bildiğim en sağlam ve hala geliştiren googy max da bıraktı sanırım

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Orta segment cihazda daha beyazımsı ekran görmek beni üzdü . Birdaha samsung asla almıyacagım . Koskoca a8 bile Hd ekran sayesinde bizim cihazdan daha performanslı . Samsungun hangi akla hizmet ettigini çözemedim. Ya ver en stabil yazılımı amiral gemisine ya orta segment ile arana bi fark koy ki verdigimiz 2500 liraya değsin.
A8 2016 benchmark sonuclarini paylasirmisin bana hocam?
Elinde varsa tabi ne bileyim note 5 den performanslı dediğin için ispatlayabilirmisin onu diyorum kamerasına kadar aynı nasıl performanslı olabilir ilginç n7 romlarında kısma zaten var aynı sey degilmi

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Hocam maalesef şuan cihaz yanımda değil. Ayrıca Nemesis romunda Aod çalışıyor fakat şuan sadece şarjdayken çalışıyor . Kısa sürede bunuda hallederler.
Allah allah ben neden farketmedim 2 haftadır kullaniyorum :D :D

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Durdugu yerde çok şarj yer o ya sensörle çalışması lazım cebe falan koydunmu kapancak

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Ârkadaslar ben telefonu rootlu kullanıyorum package disabler pro acilirken hafiften anlik göz kirpmasi gibi bisey oluyo bu programi kullanan diger arkadaslarda da ayni mi acaba.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Ârkadaslar ben telefonu rootlu kullanıyorum package disabler pro acilirken hafiften anlik göz kirpmasi gibi bisey oluyo bu programi kullanan diger arkadaslarda da ayni mi acaba.
Normal rootsuzdada oyle o program programdan yani

ahmetkoca58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Screenshot_20161018-154308.png
Note 7 port kullanıyoz diye niye boyle bisi geliyo anlamadım [emoji23][emoji23]

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Sistemde note 7 olarak görünüyorda ondan :D bana gelmedi
Hocam ne yapayım çok kararsızım N7 port romamı geçeyim yoksa Stockta kalayım mı :D Stock performansı toparladı kendini ama şu parmakizi okuma hızı beni cezbediyor :D Birde şu uygulama açılış efekti :D

Son mesajlar