Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

yunus koçaslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi günler herkese. Ben cihazı lolipopa döndürmek istiyorum garanti servisi bunu yapiyo delta servis ithalat garantili. Bunların yapacağı geri dönmeden sıkıntı olur mu hani cihaz kutudan aldığım ilk halini istiyorum mesela kendi güncelleme mevcut yazısı bildirimi falan gelir mi hani WiFi üzerinden güncelleme falan gelir mi. Bide wipe mipe yaziyosunuz onları da yaparlar mı?

yunus koçaslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ayrıca bu arada artık hickimseye ithalatci garantili telefon servisine laf ettirmem diğerlerini bilmem ama delta service süper bi hizmet sunuyo. Şarj kablomla bozuk ve kulaklığın sol yanından ses gelmiyodu kulaklık kullanıcı hatası olduğu halde bile bire bir değişim yaptılar. Bu da demek oluyo ki bi telefona boşu boşuna kvk Samsung garantisi olsun diye 700 800 lira fazla vermenin hiç bir anlami yok

RK7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
aa8da8140fa1904b46f9322ec2e69b0c.jpg

Bu ekran süresi wi-fi kullanımında. Eğer 4g kullanıyor olsaydım en fazla 4 saat alıyorum. Şarjı kesinlikle 0% a kadar kullanmıyorum. 15-20% seviyelerinin altına düşürmüyorum.

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Benim mobil veride bir sıkıntı var. Bizim okul şehirden uzak biraz, mobil veriyi açınca E çekiyor, LTE'yi seçmeme rağmen. Operatörüm Turkcell, diğer arkadaşlarda Türk Telekom olmasına rağmen H+ filan çekiyor. Cihazla mı alakalı, operatörle mi alakalı ?

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Selam millet uzun zaman oldu foruma girmeyeli. Yeni a3 2016 aldım ara sıra google play mağazaya girince yazılar ingilizce gözüküyor bu sorun tek bende mi var acaba ?

ahmetkoca58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Screenshot_20161012-093645.png
beyler şarjı gece fulledim wifi mobil veri acik degildi sabah kalktim saat 6.20 de %1duşmustu daha sonra 3 saatte ss deki gibi batarya kullanimi olmuş normal mi sizce bana hic iyi gelmiyo da

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Dostum kullandığın port rom ve bir çok hataları olan rom zaten bu romların genel olarak kullandığı kernel şu an için beta aşamasında olan kernel çok fazla bi batarya performansı bekleme stock rom olsaydı belki diyecek bi kaç sözümüz olurdu ama port romlarda durum böyle değil

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
iPhone a geçeyim diyorum ama cihazın piyasası bildigin leş.

emre7

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar merhaba. Benim galeride sildiğim eski fotoğraflar ara sıra geri geliyor ve bu durum tekrarlanıyor. Bu durumu yaşayan var mı ? Ne yapmam gerekiyor?

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar merhaba. Benim galeride sildiğim eski fotoğraflar ara sıra geri geliyor ve bu durum tekrarlanıyor. Bu durumu yaşayan var mı ? Ne yapmam gerekiyor?
Tahminim senkronizasyon acik o yuzden hesabindaki eski resimler geliyor olabilir.

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Benim mobil veride bir sıkıntı var. Bizim okul şehirden uzak biraz, mobil veriyi açınca E çekiyor, LTE'yi seçmeme rağmen. Operatörüm Turkcell, diğer arkadaşlarda Türk Telekom olmasına rağmen H+ filan çekiyor. Cihazla mı alakalı, operatörle mi alakalı ?
Yardımcı olacak yok mu ? Bu sorun ciddi anlamda canımı sıkmaya başladı. Okuldayken interneti kullanamıyorum.