Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Ditto note 7 rom nasıl arkadaşlar ? Note 2 kullanirken cok kullanirdim ditto romlarini deneyen varsa ona geceyim ben guzelse
Sakın kurma o romu telefon açılmıyor lamlazy v2 veya İnfinity p6 pure stock kura bilirsin bunlar güzel romlar

Just4Justice_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba. uzun zamandır Note5 almayı düşünüyorum ama yorumlardan okudugum kadarıyla biçok kişi özellikle konuşurken sesin boğuk gelmesinden ve aşırı ısınmasından şikayetçi . Acaba bu sıkıntılar genel mi ? ısınma pek sorun olmayabilir.Şuan Lg G4 kullanıyorum o da ısınıyo. Ama Ses ?
Teşekkürler :)))

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar merhaba. uzun zamandır Note5 almayı düşünüyorum ama yorumlardan okudugum kadarıyla biçok kişi özellikle konuşurken sesin boğuk gelmesinden ve aşırı ısınmasından şikayetçi . Acaba bu sıkıntılar genel mi ? ısınma pek sorun olmayabilir.Şuan Lg G4 kullanıyorum o da ısınıyo. Ama Ses ?
Teşekkürler :)))
Seste hiçbir sorun yok arkadaşım hemde buzamana kadar aldığım en soğuk telefon;)

Asparagus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
dostlar note 5 şarj yerinin fotosunu atabilir misiniz detaylı olarak? sevabına

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
dostlar note 5 şarj yerinin fotosunu atabilir misiniz detaylı olarak? sevabına
1e752fe4dabc4e3fe31604f7622eeefa.jpg

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Sakın kurma o romu telefon açılmıyor lamlazy v2 veya İnfinity p6 pure stock kura bilirsin bunlar güzel romlar
Lamlazzy yi kuracağımda kardeş bunun yanında kurabileceğim kernel varmı yoksa stock kerneli iyimi ? direk romu indirip flashlıyorum

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Stock rom ile hangi kerneli kurmami onerirsiniz ?

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Lamlazzy yi kuracağımda kardeş bunun yanında kurabileceğim kernel varmı yoksa stock kerneli iyimi ? direk romu indirip flashlıyorum
Arter 97 v22.0 olması lazım bu kernel in note 7 port romlar için uyarlanmış bi versiyonu var ama mavi ışık filtresi ve flashlight çalışmıyor deniliyor artı stock kernel de batarya çok hızlı tükeniyor sky-high 5.8.1 var başkada bildiğim kernel yok bunları bi dene ama yine en güzeli Stock

Son düzenleme:

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Stock rom ile hangi kerneli kurmami onerirsiniz ?
Stock rom da kernel kurma kendi kernel ini kullan bence Lspeed adında bi uygulama var markette onu kur geliştirici lerin de kullandığı ve içerisinde bir çok tweak lerin olduğu güzel bi uygulama ve ayrıyeten arya mod premium sound control modunu da kur memnun kalırsın özellikle telefonda müzik dinliyor ve film izliyorsan dolby atmos ses deneyimini yaşamını isterim tabi iyi bir kulaklık varsa daha iyi olur

Just4Justice_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Seste hiçbir sorun yok arkadaşım hemde buzamana kadar aldığım en soğuk telefon;)
Valla buradaki daha eski yorumlarda biçok kişi özellikle sesin değişik gelmesinden ve karşı tarafın bazen duymamasından yakınıyor. Şimdilik bunlar sıkıntı.Bi de tel.i almak için tavsiye edeceginiz güvenilir bi site ? ☺☺
En soğuk telefon

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Arter 97 v22.0 olması lazım bu kernel in note 7 port romlar için uyarlanmış bi versiyonu var ama mavi ışık filtresi ve flashlight çalışmıyor deniliyor artı stock kernel de batarya çok hızlı tükeniyor sky-high 5.8.1 var başkada bildiğim kernel yok bunları bi dene ama yine en güzeli Stock
eyvallah yardımların için hocam son bir sorum olacak senin tavsiye ettiğin lamlazzy romunu indirdim şimdi kurucam cihaza efs modem falan yedeğimi aldım sorun çıkmaz inşallah ama birde şey diyeceğim bu arter 97 yi kurabilirmiyim bu lamlazzy nin üstüne ? romu kurup cihaza res atmadan direk kuruyorduk değilmi kerneli ?

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
eyvallah yardımların için hocam son bir sorum olacak senin tavsiye ettiğin lamlazzy romunu indirdim şimdi kurucam cihaza efs modem falan yedeğimi aldım sorun çıkmaz inşallah ama birde şey diyeceğim bu arter 97 yi kurabilirmiyim bu lamlazzy nin üstüne ? romu kurup cihaza res atmadan direk kuruyorduk değilmi kerneli ?
Arter 97 kernelin note 7 Portlar için olanı var onu kur kurulumdan önce ve sonra wipe data ve cache yap temiz kurulum olsun ama mavi ışık filtresi ve flashlight çalışmıyor deniliyor du

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Gencler infinity p6 kurun isteyen mod da kurabilir link hemen.altinda. port romlarda sarj pwk iyi degil arter de denedim mavi filtre calismadi el feneri flan.ayrica port romlarda video arama calismiyor.ayrica always on display da zaten calismiyordu kernelle ilgili bi durum oldugu icin daha çözümü yok. Lamlazy de p6 ya gore sadece edge feeds calismiyor. tl68 v14 de guzel ve modlu bir rom ama 3.parti uygulamalarda menu lerde lag var.takilma oluyor.v 15 de tr desteği yok.criss ve arnie ve hybrid de denedim ondada guc tasrrudunfa wqhd mod yok yani coznurluk hd hd fhd seklinde bundan dolayi kamera butonlari kayiho5ve kamera kullanilmiyor.ayrica note 7 port romlarsa kamera da panaroma ve bi kac mod calismiyor on flash ozelligi calismiyor basinca durduruldu hatasi alirsiniz kullanmak icin kamera verilerini temizlemek gerekir.simdilik bu kadar

Asparagus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
muzik ile ilgili bir sey var ama . stand by modda bile arka planda duruyor calan sarkilar & renk tema vs de degismis siyah olmus ,mavi idi .s

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Bende program üzerinden baktım Taylanda gelmiş her halde bize de gelmek üzere ama baya bi değişiklik var gibi

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Rom yaptiktan sonra stocka donsek guncelleme geliyormu ki yine ?

Son mesajlar