Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşarlar Selamun Aleyküm. Bugün hepsiburada'dan Note5 sipariş ettim. Eskişehirde oturuyorum. Tahmini olarak ne zaman gelir? Bir de hesaplı kırılmaz cam ve kılıf öneriniz var mı acaba?

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Arkadaşarlar Selamun Aleyküm. Bugün hepsiburada'dan Note5 sipariş ettim. Eskişehirde oturuyorum. Tahmini olarak ne zaman gelir? Bir de hesaplı kırılmaz cam ve kılıf öneriniz var mı acaba?

HB.com dan aldığın ürünlerde tahmini kargoya verilme süresi yazıyor, oradan takip edebilirsin. Gecikme yaşayabilirsin. Kargo takibi için yurt içi kargo sitesinden Gönderi detayı takibini yap.
Note 5 kullanıcısı olarak cam koruyucu veya kılıf kullanmıyorum. Kılıf düşünüyorsan samsung orjinal kılıflarını almayı düşünebilirsin.

Hayırlı olsun.

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
HB.com dan aldığın ürünlerde tahmini kargoya verilme süresi yazıyor, oradan takip edebilirsin. Gecikme yaşayabilirsin. Kargo takibi için yurt içi kargo sitesinden Gönderi detayı takibini yap.
Note 5 kullanıcısı olarak cam koruyucu veya kılıf kullanmıyorum. Kılıf düşünüyorsan samsung orjinal kılıflarını almayı düşünebilirsin.

Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
S.a beyler önerebileceğiniz güzel rom ve kernel varmı root atmayi dusunuyorum telefonuma

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Hayırdır sıkıldın mı note 7 port romları var ama klavye tahmini berbat
Yok sıkılmadımda telefoncuya gidip telefonumun fiyatını sorunca fikrim değişti belki satarken sorun olur diye root atmiyordum simdi atmaya karar verdim cok bile durdum rootsuz romsuz

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Beyler size android telefonlarin WhatsApp'ini cokerten mesaj atayimmi şaka amacli arkadaslariniza yollayin :)

ahmetkoca58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bende isterim ama bize nasil atican wp den atarsan bizimki çokmesin ahaha :)

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Nasıl bi çökertme yapıyor çalışma mantığı ne yani atınca ne olcak karşı tarafa

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Mesaji silince duzeliyor :) silmedigi her zaman donar whatsapp

ahmetkoca58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
sen nediyon benim telefon kafayi yedi kopyaladim mesaja s note den bakiyodum dondu bi ara [emoji23][emoji23][emoji28]

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Ditto note 7 rom nasıl arkadaşlar ? Note 2 kullanirken cok kullanirdim ditto romlarini deneyen varsa ona geceyim ben guzelse

Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sizde de telefonun arka tarafında ince çizikler var mı? Hayır sadece evde kılıfsız kullanıyorum telefonu alalı da fazla olmadı 1-2 küçük çizik görüyorum.