Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Hoparlörlerden çıkan ses artmış mı yoksa banamı öyle geldi ? Eskisine göre biraz daha fazla çıkıyor ses sanırım

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
c4e01bf707d7a9f12818bee9d56b377c.jpg
2 hafta oldu sipariş vereli. Bu kargo gelmişti oluyor şimdi. Translate programı çeviride pek işe yaramıyor. Tam anlaşılmıyor ne yazdığı.

Burak9292

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Note 5 için kilif onerirmisiniz arkadaslar spigen ultra hybrid var benim aklımda.

bilycan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
değerli note 5 kullanıcısı dostlar dafoni marka tempered glass premium ekran koruma camı almayı düşünüyorum. Daha önce edinmiş arkadaşlar var ise telefonun üzerinde nasıl durduğunu gösteren bir fotoğraf gönderebilirlermi. İnternette tüm aramalarıma rağmen bulamadım

oğuzhan.cbn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
always on özelliği note 5 gelirmi bence gelir çünkü yeni çıkaracagı galaxy a8 2016 da grace UX kullanılmış ve always on özelliğine yer verilmiş sizin düsüncelriniz ne cevaplarsanız sevinirim

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
always on özelliği note 5 gelirmi bence gelir çünkü yeni çıkaracagı galaxy a8 2016 da grace UX kullanılmış ve always on özelliğine yer verilmiş sizin düsüncelriniz ne cevaplarsanız sevinirim
Always on özelliği hiç bi zaman note 5 e gelmez a8 de olması sadece bi satış tekniği nasıl ki note 5 in tema desteği note 4 e gelmedi ise note 5 e de always on özelliği gelmez sadece ux arayüzü ve bi kaç değişiklik başka bişey yok

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Gelmez arkadaşım pinti çakal uyanık samsung vermez:)

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Always on özelliği hiç bi zaman note 5 e gelmez a8 de olması sadece bi satış tekniği nasıl ki note 5 in tema desteği note 4 e gelmedi ise note 5 e de always on özelliği gelmez sadece ux arayüzü ve bi kaç değişiklik başka bişey yok
Hocam stock romdan devam mı ?

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Aynen bi kaçtane port rom kurdum çok hoşuma gitti klavye takıntısı yoksa mutlaka kur ve dene lamlazy v2 infinity p6 ama klavye tahmini berbat onu söyleyim

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Aynen bi kaçtane port rom kurdum çok hoşuma gitti klavye takıntısı yoksa mutlaka kur ve dene lamlazy v2 infinity p6 ama klavye tahmini berbat onu söyleyim
Valla hocam şu animasyonun gecikme olayı devam ediyor bende . Mesela bi uygulamadayım home tuşuna basıp ana ekrana geliyorum ordan bi uygulamaya basıyorum animasyon gecikiyor dolayısıyla geç açıyor uygulama . Sürekli olmuyor gerçi . Ne yapsam bilemedim.

bilycan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok mu kullanan arkadaşlar. dafoni marka tempered glass premium ekran koruma camı almayı düşünüyorum. Daha önce edinmiş arkadaşlar var ise telefonun üzerinde nasıl durduğunu gösteren bir fotoğraf gönderebilirlermi. İnternette tüm aramalarıma rağmen bulamadım

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Valla hocam şu animasyonun gecikme olayı devam ediyor bende . Mesela bi uygulamadayım home tuşuna basıp ana ekrana geliyorum ordan bi uygulamaya basıyorum animasyon gecikiyor dolayısıyla geç açıyor uygulama . Sürekli olmuyor gerçi . Ne yapsam bilemedim.
Animasyon ayarını hangi seviyede kullanıyorsun hızlandır biraz