Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Reaksiyon puanı
35
NOTE 5 in de arka taraf ısıtılmış cam :D sonuçta edge ekranıyla aynı mantıkta eğim var . Bu yüzden ısıtılmış camın(ne demekse artık) arkada olması tercihimdir .
Sana katılıyorum haklısın çoğunlukla s6 edge düştüğünde arkası kiriliyormus zaten.

Reaksiyon puanı
35
Telefonun yüzde 90 lik kısmı camdan oluşuyor sadece kenar kısımları metal.Metal telefondan kastettiğiniz telefon HTC nin alüminyum telefonları gibi olur.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Metalde ne oluyor plastik gibi [emoji23] [emoji23]

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Ya ben Edge ile Note 5 'in farklı kısmından bahsettim bu farklı kısım neresi oluyor tahmin et ?

Yan tarafı Note 5 te Aliminyum 7000 , Edge de Ekran olduğu için daha az dayanıklıdır ...

Biraz düzgün okuyun .
Tamam dostum ne atar yapıyosun sende düzgün cevap ver bana

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
5.1.1 e geri donus yaptim bakalim sarj farkedecek mi

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
”bu cihaz sıfırlandı devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir google hesabı ile oturum açın” bu sorunu karşılaşan çözen var mı

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Arkadaslar note5 de kirilabilir s6 edge plusta kirilabilir insanlık hali bu her sey olabilir.
Bu kadar yok onun arkasi yok onun onu demeyin. Hangisini almak istiyorsaniz alın ve guzel guzel kullanin.
Ayrintilarda bogulmayin (ki bu konustugunuz devasa bir ayrinti)

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
JAbO0J.jpg

MpAaN1.jpg

Arkadaşlar sizde de ekran süresi bu düzeyleri görüyor mu? Son güncellemeden beri hiç 7 saatin altına inmediğini fark ettim. Şu an i6s Plus kullanan bazı arkadaşlarımdan sürekli daha iyi süre alıyorum. Hatta şarjın bitmesini bekleseydim 8 saati görecektim:D

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
JAbO0J.jpg

MpAaN1.jpg

Arkadaşlar sizde de ekran süresi bu düzeyleri görüyor mu? Son güncellemeden beri hiç 7 saatin altına inmediğini fark ettim. Şu an i6s Plus kullanan bazı arkadaşlarımdan sürekli daha iyi süre alıyorum. Hatta şarjın bitmesini bekleseydim 8 saati görecektim:D
Ben 4 saati geciyorum en fazla 5 saat

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
”bu cihaz sıfırlandı devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir google hesabı ile oturum açın” bu sorunu karşılaşan çözen var mı
Google hesabina giris sifresini istiyo ben sifirladigimda bende de cikmisti girince gecti ekrani.ama bilmiyorsan cok zor çözümü. Tekefoncu bile çözemedi 40 gun garantide kalmis birisinin bu yuzden

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Google hesabina giris sifresini istiyo ben sifirladigimda bende de cikmisti girince gecti ekrani.ama bilmiyorsan cok zor çözümü. Tekefoncu bile çözemedi 40 gun garantide kalmis birisinin bu yuzden

yandım o zaman.ilk google hesabını silmiştim.internetten araştırdım 72 saat sonra açılıyor galiba.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaslar note5 de kirilabilir s6 edge plusta kirilabilir insanlık hali bu her sey olabilir.
Bu kadar yok onun arkasi yok onun onu demeyin. Hangisini almak istiyorsaniz alın ve guzel guzel kullanin.
Ayrintilarda bogulmayin (ki bu konustugunuz devasa bir ayrinti)
Arkadas sadece dayanıklılıgı sordu aralarinda fark olmadigi icin ayrintiyi kattm .

Reaksiyon puanı
14
Sayın dostlar normal klavye ıle snote kısmında nasıl nor alabılırım spen sayesin de yazıyorum,ama ben normal bir şekil de yazı yazmak ıstıyorum,hıc arastırmaya da girmedim,bilen yardımcı olursa sevinirim.

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Sayın dostlar normal klavye ıle snote kısmında nasıl nor alabılırım spen sayesin de yazıyorum,ama ben normal bir şekil de yazı yazmak ıstıyorum,hıc arastırmaya da girmedim,bilen yardımcı olursa sevinirim.
Görev notuna değil de notlar kısmına gir ordan yeni not aç, üstte seçeneklerde metin var. Ona tıklaman yeterli olur.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Selam arkadaşlar. Uzun zamandır eski kemik kadronun pek sesi çıkmıyor. Yeri olmasada kısaca nasılsınız iyimisiniz ? Note 5 uzun kullanım tecrübeleri ne durumda, herkes memnun mu ?

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Selam arkadaşlar. Uzun zamandır eski kemik kadronun pek sesi çıkmıyor. Yeri olmasada kısaca nasılsınız iyimisiniz ? Note 5 uzun kullanım tecrübeleri ne durumda, herkes memnun mu ?
Telefonun bir sıkıntısı yok şükür ama guncelleme gelmiyor bana [emoji23]

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Telefonun bir sıkıntısı yok şükür ama guncelleme gelmiyor bana [emoji23]
Sen o işi nasıl başardın bir ara takip ettim csc kodları farklı muhabbeti vardı sanırım. Sen şu an samsung için yok hükmündesin [emoji1]

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Sen o işi nasıl başardın bir ara takip ettim csc kodları farklı muhabbeti vardı sanırım. Sen şu an samsung için yok hükmündesin [emoji1]
Hahahaha [emoji23] [emoji23] biraz karisik zaman bulamadim 4 parcali kurmaya tek parcaliya gelir dediler gelmedi

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Iraq romuna gectim sonra united arab emirates e gectim ondan sonrada kaldi oyle

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Tek çözüm 4 parçalı sanırım eve gidince ilk işim o olacak gibi oncedende hic guncelleme almazdim onceki telefonlarda full root rom isleriyle ugrastigimdan [emoji23]

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Tek çözüm 4 parçalı sanırım eve gidince ilk işim o olacak gibi oncedende hic guncelleme almazdim onceki telefonlarda full root rom isleriyle ugrastigimdan [emoji23]
Çok uğraşmışsın farklı boyuta geçmişsin sen [emoji1]