Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

sinan0

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende note 4'ten note5'e geçtim memnunum

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Irak romu kullananlar 13 martta guvenlik guncellemeniz dagitilacak :)

Crebros

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Irak gibi bir ulke 6.0 i aldi bide ustune 2. Guncellemeyi aliyo vay arkadaş...

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Keşke birde arkadaşlar türkiye güncellemesi geldi diye haber versen :) hatta bunu ilk haber verene konuyu takip eden herkesin lise vermesi lazım :))
Maalesef :) 6.0.1 ile guvenlik guncellemesi verirler turkiyeye. 13 marttan itibaren basliyor. Tekrar guncellemeler guvenlik +6.0.1 guncellemeleri dagitiliyor.
Ben buraya guvenlik guncellemesi yazdim cunku 6.0.1 kullanan arkadaslar var:)

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Animasyonları hızlandırmak iyimidir ? Sonuçta uygulamanın açılması için animasyondan sonra tekrar bekliyoruz :) pencere , geçiş , animatör hangilerini hangi ayarda kullanıyorsunuz ? :)

emre7

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar silinen fotoğrafı geri alabilme imkanımız var mı? Çok acil lütfen

TheWitchPayne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ırak'a verdiği için adamlara kızmayın bence rom'u orada deniyor stabil olunca dünya ya yayacaklar gibi bir hissiyata kapıldım yoksa adamlar neden 2. gün. versin ki ? :D

TheWitchPayne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ama genede tanini tr ye gelecegi tarihi bilen varmı :) ben not3 e rus rom kurmuştum türkçe kılavyede hep sorun yaşadım qarty yapıyorum tekrar q ya dönüyordu falan türkiyeye geçmekte korktum imei gider falan dediler ama bişey olmadı genede not5 i tehlikeye atmak istemiyorum :D

emre7

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bişey daha soracaktım. Mesela fotoğraf çekerken otomatik modda parlak görünüyor ama çektikten sonra kararıyor bunun nedeni nedir ve nasıl düzeltebilirim?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
ama genede tanini tr ye gelecegi tarihi bilen varmı :) ben not3 e rus rom kurmuştum türkçe kılavyede hep sorun yaşadım qarty yapıyorum tekrar q ya dönüyordu falan türkiyeye geçmekte korktum imei gider falan dediler ama bişey olmadı genede not5 i tehlikeye atmak istemiyorum :D
Biz irak romundayiz problem yok:)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bişey daha soracaktım. Mesela fotoğraf çekerken otomatik modda parlak görünüyor ama çektikten sonra kararıyor bunun nedeni nedir ve nasıl düzeltebilirim?
Çekerken ekran parlaklığını en sona alınıyor, ve kamera kapatıldıktan sonra parlaklığı normal moda geri alıyor. Senin problemin bundan kaynaklanıyor. Normal bir durum.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Bakicam pil suresine:)
Umarım faydası olur. Dün gece ekran resmi koydum gördün mü bilmiyorum %60 şarjım vardı 3 saat ekran aldım yarım saat okey oynamışlığım var yarım saat netten video izledim açıköğretim derslerini çok başarılı bir süre aldım.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Umarım faydası olur. Dün gece ekran resmi koydum gördün mü bilmiyorum %60 şarjım vardı 3 saat ekran aldım yarım saat okey oynamışlığım var yarım saat netten video izledim açıköğretim derslerini çok başarılı bir süre aldım.
Neler yapiyorsun ki:) birde şu siyah 6.0 temasinin adi neydi

Son mesajlar