Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Olmadı denerim de acaba ikisi aynı rom mu dibine kadar detayşıda bakmadım sürün isimlerinw

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Sürün numaraları faklı acab hangi dilleri kapsıyor. Türkçe olmadığı net bilgimi arkadaşlar. Ya bana bir deneyen lazım. Ya deneyen deneyen lazım

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
İşte bu romda neden gelmiyor direk onu diyiorum ya. Maden bu dosyalar romun içinde yüklü neden deaktif bir üçkağıtmı var acaba.

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
İşte bu romda neden gelmiyor direk onu diyiorum ya. Maden bu dosyalar romun içinde yüklü neden deaktif bir üçkağıtmı var acaba.
Kamboçyada kaç tane Türk var Irakta kaç tane Türk var. Almanya romunda Türkçe var. Rusya romunda da. Ama bunlarda yok neden acaba bir düşün cevabını bulacaksın.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Ya rom dosyasını yapmışsın, bir defa 4.5 gb dosya olmuş. Ülkese Türk olaun olmasın kapatmak nedir ya. Yani telefona zaten bu dosyayı yüklüyoraun ama kapalı. Yükleme ozaman haksızmıyım

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Laz bu arada ben baya konudan ayrı idim. Fiballerin bitince ekran koruyucu almaya gidecektin ne oldu o iş, sen alıp denedin mi. Şu tam kapşayan vardı.

shaber

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Bende sabırsızlanıyorum telefonu arabistandan aldım bir türlü gelmedi neyse yükleyinde bizde bekliyoruz sonucu

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Laz bu arada ben baya konudan ayrı idim. Fiballerin bitince ekran koruyucu almaya gidecektin ne oldu o iş, sen alıp denedin mi. Şu tam kapşayan vardı.
Normal jelatin aldım çok daha güzel oldu, kırılmaz olayından daha iyi oldu. Bunu tavsiye ediyorum. Kırılmaz diye iddiaları yok ama sağlam birkaç kez düşürdüm ama sıkıntı olmadı.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Jelatinlerde cam hissi olmuyor ta o yüzden sevmiyorum. Geatbestten nilkin amazing h pro +istedim. Yolda şuan. Gelsin takıp yazarım buradan. Yurt dılı videolarda bazem tam oturmuş görünüyor

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Mat ekran filmi gelmiş nihayet aldım kullanıyorum. İsterse eliniz terli olsun hiçbir şekilde el izi bırakmıyor. Dokunma hissiyatı bir iki gün alışık olmadığınızdan tuhaf gelebiliyor ancak üçüncü gün iyiki aldım diyorsunuz. Görüntü kalitesini hafif bozuyor ancak ben ve eline alıp gören arkadaşlarım el izi bırakmayışını görüntü kalitesine tercih ediyorlar. Ben camlara 80 lira verdim memnun kalmadım mat cam aldım 60 liraya takarken beceremedim yalan oldu şeffaf jelatin kullandım el izi dışında sıkıntısı yoktu ama şeffaf mat başka birşey gerçekten. 8 tl fiyatıyla kusursuz memnuniyet. Bu kadar uzatmamın sebebi bazı arkadaşlar bilirler çok çektim jelatin konusundan ve mattan aldığım hazzı bu yüzden ballandıra ballandıra anlatıyorum :)

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Tempere cam diye alıyprum. Kırdığımda cam vari tuz buz oluyor hacım. Plaatik değil malzem

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Telefon ful çektiği halde mobil veri de açık ama internet gitti yukarıdaki internrt simgeside gitti. Uçuş modunu alıp sonra normal moda alınca düzeldi enteresan bir hata ile karşılaştım.