Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Bu bir ara bende ve yakın çevremdeki insanlarda da oluyordu. Kendi kendine olan ve kendi kendine geçen bir durum. Hatta bir ara halk arasında dinleniyoruz söylentilerine sebep olmuştu bu durum :)
Çok sinir bozucu cidden . Nasıl geçiyorsa geçsin de kurtulsam :)

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Aşırı yüksek ses ile mi görünüyorsunuz ahize sesi olarak ?
Lazzz full sesle görüştüğüm de oldu en kısık sesle konuştuğum da oldu. Ciddi anlamda neden olduğunu anlamak zor. Bende genelde karşı taraf kulaklıkla konuşurken oluyordu. Telefondaki mikrofonlardan da kaynaklanabilir diye düşünüyorum.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben böyle birşeyler hiç karşılaşmadım enteresan.

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Maşallah keyfim yerine geldi Android 5te alamadığım süreyi bunda alıyorum :D
c7655a624592f7dfcb83d86c55587b79.jpg

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Bu arada kendi sesini duyma olayi bende de oluyor baata duyuyorum sonra duymuyorum

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Lazzz full sesle görüştüğüm de oldu en kısık sesle konuştuğum da oldu. Ciddi anlamda neden olduğunu anlamak zor. Bende genelde karşı taraf kulaklıkla konuşurken oluyordu. Telefondaki mikrofonlardan da kaynaklanabilir diye düşünüyorum.
Ben bu sorunu Jabra bluetooth kulaklıklar ile yaşamıştım. Mikrofon ile ses çıkışı birbirine çok yakın olduğundan tüm sesler birbirine giriyordu. Belki de 3 4 mikrofon olduğu için arada hepsi aktif oluyodur note 5 te konuşurken ☺

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Touchwiz 6.0 dark teması çok hoş olmuş tavsiye ederim.

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Telefonuma tema indirip uyguladığım da telefon birden aşırı ısınıyor. Sizde de oluyor mu? Çok şaşırtıcı bir şekilde tema uygulanınca hemen ısınmış oluyor. Birde kasılma başlıyor ,bu yüzden temalar kabusum oldu:)

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Hocam Kamboçya romu mu ? Irak mı ? Root yapınca deep sleep olmuyorsa yardımcı olunda bende o ekran sürelerini göreyim :D
Ya sorunun Rootla alakası yok Rom attığında oluyor bu deep sleep. Kullandığım Rom Kamboçya Romu. Deep sleep fix yapabilirsin TWRP'den.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaş Irak'a bile verilmiş 6.0.1.....

Irak sürümünü yükleyen var mı?

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Samsung Türkiye ölmüş ama suç bizde yeteri kadar sesimizi çıkartmıyoruz. İngilizcesi iyi olan bir arkadaş samsung türkiye ile ilgili bir şikayet yazısı hazırlasa ve samsung'un kendisine hepimiz mail atsak nasıl olur ? Ülkedeki teknoloji sitelerine de bu konuda mail atılabilir hatta samsung türkiye'ye şikayet maili atmaktan daha faydalı olur ülkede haber olursa. Abartmış olabilirim belki ama samsung türkiye cidden kendine gelmeli.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Telefonuma tema indirip uyguladığım da telefon birden aşırı ısınıyor. Sizde de oluyor mu? Çok şaşırtıcı bir şekilde tema uygulanınca hemen ısınmış oluyor. Birde kasılma başlıyor ,bu yüzden temalar kabusum oldu:)
İlk uyguladığınız anda tüm görsel değişmiş oluyor ve uygulama esnasında işlemci yoğun kullanıldığından ısınabiliyor ( bende ısınma olayı olmadı ) ve kasılıyor ancak anlık bir durum.

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Samsung Türkiye ölmüş ama suç bizde yeteri kadar sesimizi çıkartmıyoruz. İngilizcesi iyi olan bir arkadaş samsung türkiye ile ilgili bir şikayet yazısı hazırlasa ve samsung'un kendisine hepimiz mail atsak nasıl olur ? Ülkedeki teknoloji sitelerine de bu konuda mail atılabilir hatta samsung türkiye'ye şikayet maili atmaktan daha faydalı olur ülkede haber olursa. Abartmış olabilirim belki ama samsung türkiye cidden kendine gelmeli.
İngilizce zorunlu değil ki ,koca firma yoğun şekilde türkçe mesaj alırsa illa ki çevirir acaba ne yazmışlar diye . Bence türkçe de dile getirebiliriz durumu

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
bence forumda kampanya gibi bir şeyler yapılabılır.Türkiyedekiler çok gevşekler...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Lazz kardeş vaktin varsa şu ırag romunu bir denesen bizim için
Bu ara telefona rom atmaya pek vaktim yok yoğun geçiyor, ama vakit olsa mutlaka indirip yüklerdim, ama onda da Türkçe yok yanılmıyorsam. Kamboçya ile aynı ama sadece birkaç dil farkı olduğu söyleniyor.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Onu bilşyorumda bu saydığınız hatalatın bir kısmı wipe kaynaklı. Wipe sız kesinlikle tel kullanmam. O yüzden adb ilede uğraşmak istemiyorum. Avrupadan bir rom neden vermedi ki bunlar