Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Kardes fabrika ayarlarına döndüm harici uygulama yüklemedim su gereksiz uygulamaları devre dısı bıraktım bildirimleri ayarladım senk kapalı bıraktım. telefon gece %15 kadar şarj gitmiş. millet diyor gece %1-2 sorun nerde acaba merak ediyorum cidden ? :D
Deep Sleep'e geçmiyor telefonun sıkıntı var.

B

bartinli

SDN Okuru
Selamin aleykum,
ben sony z5 den not5 e kararimi degistiriyordum tam ama burda bi kac sayfa sonlardan mesaj okuyunca root rom falan biseyler konusuyorsunuz hic anlamam o islerden ve garanti disi kalmiyor mu ayarla oynayinca? Ben aldigim gibi kullanmak istiyorum sony forumlarda hic boyle bahsedilmiyor, samsung duz calismiyor mu ? Sikinti mi var ozellikle batarya konusunda ? Rom yapinca ne oluyor ve telefon zaten en iyi anroid cihazsa neden boyle seyler yapiyosunuz ?tesekkurler.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Günaydın, karamsarlık demeyelim biz ona deneyim desek daha doğru olacak :)

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Noktalama da sorun ne ki .
Doğru noktalama işaretleri koymuyor ayırma işareti v.s. bunları ios cihazlarda çok rahat biçimde otomatik koyuyor. Ben doğrusunu yazıyorum ama telefon doğruyu yanlışı algılıyor ve saçma sapan birşey yazıyor.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Doğru noktalama işaretleri koymuyor ayırma işareti v.s. bunları ios cihazlarda çok rahat biçimde otomatik koyuyor. Ben doğrusunu yazıyorum ama telefon doğruyu yanlışı algılıyor ve saçma sapan birşey yazıyor.
Lazzz bence hadi gidelim bugun sana iphone 6s plus 64 gb liktan muazzam iostan bir telefon alalim:) huzur icinde kullan:))

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
İphone da çok tuhaf yazım yanlış ları var yalnız, mesela canım yerine Can`ım yazması. Orda da hata var burda da . Kusursuz bir ekosistem henüz yok.

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar selamlar

Yarin samsung bayisinden 2379 TL ye note5 alicam hayirlisiyla

Konuda yazilanlarin buyuk bir kismini okudum. Note5 in profesörü olmus baya arkadas var burda :)
Telefonu alirken kutusundan cilarttigim gibi kontrol etmem test etmem gereken notktalari vs. leri alirken surasini kontrol et sunu yap falan diyeceginiz tavsiye edeceginiz bir seylr varsa sizlerden ogrenmek isterim. Birde note5i wifi direct uzerinden sony televizyona ekran aktarma yapabilirmiyim?
Kardeşim s7 geliyor alma sakın .

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Pil sorunu olmasa klavyeyide çozerler iyi telefon aslında.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Gerçekler bunlar ben ne yapayım 3 saat ekran süresi veren telefonu ? :D
Bence 6.0 ile daha iyi ekran alirsin.
Bende 3 ile 6 saat arazi aliyorum genelde:)
Klavyede de bende problem yok cok hizli yaziyorum ama belkide senin kadar dikkatli degilim:) klavyede 6.0da çözülür cunkur touchwiz daha hafifletilmesinden :)

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bence 6.0 ile daha iyi ekran alirsin.
Bende 3 ile 6 saat arazi aliyorum genelde:)
Klavyede de bende problem yok cok hizli yaziyorum ama belkide senin kadar dikkatli degilim:) klavyede 6.0da çözülür cunkur touchwiz daha hafifletilmesinden :)
6.0 kullanıyorum şuan bakalım akşam ekran süresi ne olacak klavye 5.1.1'e göre çok çok daha iyi.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Note 5 guney kore guncelleme verilmis 6.0.1 kambocyadan sonra 2. Yer:)
Bu arada s6 edge plus icinde guncelleme baslamis
S6 da avrupa da bir cok ulkeye verilmeye baslanmis

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Note 5 guney kore guncelleme verilmis 6.0.1 kambocyadan sonra 2. Yer:)
Bu arada s6 edge plus icinde guncelleme baslamis
S6 da avrupa da bir cok ulkeye verilmeye baslanmis
Sammobile'de takip ertiğin sayfanın linkini paylaşır mısın bulamadım ben :)

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Sammobile ana sayfayasında paylaşılıyor :) geçmiş güncelleme haberlerini yazılım kısmından bulabiliyorsunuz.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
%4 teyken birden telefon kapandı...

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Sammobile ana sayfayasında paylaşılıyor :) geçmiş güncelleme haberlerini yazılım kısmından bulabiliyorsunuz.
Haberlerini değil hangi ülkelere yayınlanıp yayınlanmadığını takip edebileceğimiz tek bir sayfa yokmu ? Nokiada vardı tek sayfadan bütün dünyayı görebiliyorduk hangi ülkede hangi modele, hangi operatör çıkışlı modele güncelleme geldiğini takip ediyorduk.