Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bilgisayar_4051870.jpg

Frisby FHP-54E Mikrofonlu Kulakiçi Beyaz Kulaklık Fiyatı
bunu aldım ama hala kargoda bornova turu atıyor...
Telefon_4273321.jpg

Case 4U Apple iPhone 5/6/6Plus/iPad/iPod Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı
bunu alsaydım keşke ama çok dikkat çeker...
Kargo şirketi hangisi?

MasterStar21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[video=youtube;O2MPEYfqh0I]https://www.youtube.com/watch?v=O2MPEYfqh0I[/video]

Bence şık ve kullanışlı bir kılıf ayrıca arkada yine cam hissiyatını verir gibi durruyor standart note ve s serisi kılıflardan kurtulmuşa benziyor sizin düşünceleriniz neler bu kılıf hakkında ?

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34

Bence şık ve kullanışlı bir kılıf ayrıca arkada yine cam hissiyatını verir gibi durruyor standart note ve s serisi kılıflardan kurtulmuşa benziyor sizin düşünceleriniz neler bu kılıf hakkında ?
Telefonun alt ve üst kenarlatını kapatmıyor. Bundan sebep bence verus yada spigen yarzı komple bumper yada çerçeveli kılıflar kullanılmalı. Kullandığınız ılıf işe yaramalı. Soşgen neo hybrid crystal siparişim kargoda gelsin paylaşırım.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498

Note serisinin bu kılıfları çok hoşuma gidiyor. Note serisi de çok hoşuma gidiyor ama alamıyorum aslında almıyorum. Android yüzünden.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=390518]Lazzz[/MENTION]

Ön kamera yine pastel boya tarzindami cekiyor?

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
[MENTION=391475]celalettinaktas[/MENTION]
Ayarı falan yok mu?

Reaksiyon puanı
16,118

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Ön kamera insan yüzündeki kusurlarla ilgili ciddi manada düzeltmw yapıyor. Buda pastel bir tonlamaya sebep oluyor. Resimdeki doğallığı ve netliği cilt dokusu için kaldırıyor. Olay bu. Güzel mi aynayla küs olan için şahane. Bana göre lüzumsuz.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Kardesim S6 aldi onda ön kamera daha güzel cekiyor nedense.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
yarında gelmezse şubeye gidecem pazar günü kargo kapanır mı? salaklar hristiyan gibi çalışıyorlar sen dağıt kargonu...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

tasarımcı ağır kezban hemde suratsız çirkin ondan öyle yapmıştır güzel görünmek için...

Tasarımcı hakkındaki yorumunuza kaliteli güldüm.

Reaksiyon puanı
16,118
note 5 hedef kitlesi çirkin kezbanlar ondan cadıyı pamuk prensese çeviren kamera hilesi var...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Telefon her wifi veya mobil veri ağını kapatıp açınca rapor gönderiyor. Çok dikkatimi çekti sizde de var mı böyle bir şey? Bu nedir?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Çok geniş ve kalın. İnce bir slikon kılıf ile kullanıyorum. Hatta şu arka kısım için kırılmaz bir jelatin bulabilrisem onu taktırıp kılıfsız kullanacağım.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
valla lazz inşaat mühendisiyim. şantiyede başka türlü kullanılmıyor :) silikon kılıfda var.ama genel olarak kullanılamayacak kadar kötü mü?

valla lazz inşaat mühendisiyim. şantiyede başka türlü kullanılmıyor :) silikon kılıfda var.ama genel olarak kullanılamayacak kadar kötü mü?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278

İyi ve ya kötü kişiye göre değişir. Ben kılıf kullanmayı pek sevmediğimden bana hoş gelmiyor. Bana hoş gelmeyen başkasına çok güzel gelebilir bu kişiden kişiye değişen birşey. Kullanılır.

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Konu kılıfa mı kaldı arkadaşlar telefonun yazılımsal sorunlarına odaklanın lütfen

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Tamam hocam da sorun neydi ? O sorunu başkası yaşarsa çözümünü bilsin en azından. Yazarsanız sorunu da iyi olur bence.

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Ana ekrana dönüşta hafif takılma . Arada bir reset atması vs gibi problemler mevcut genel olarak . Nova launcher ile çakışma probleminden reset atma sorunu doğuyor . Araştırmalarım devam ediyor .

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Google Play de bazı programlarda 403 hatası alıyorum. Google play önbelleği filan sildim, ağ değiştirdim işe yaramadı. Zedge ve yandex maps yandex navigasyon programlarında 403 kodu alıyorum.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Konu kılıfa mı kaldı arkadaşlar telefonun yazılımsal sorunlarına odaklanın lütfen

sert ve maksadını aşan bir yorum olmuş, wipre yapmanızıda size ben tavsiye etmiştim halbuki. Neyse...
Bu arada ben telefonda yazılımsal bir sorun göremiyorum. Sadece home tuşuna basınca ana ekrana dönme sırasındaki efekti kapatacak bir ayar bulamadım buna ciddi sinir oluyorum.