Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

mrthll

Öğrenci
19 Haziran 2016
2
0
1
37
Arkadaşlar paralı temaları nasıl açabilirim yardımcı olursanız sevinirim bütün temalar ücretsiz görünüyor

Fatih Kamaoğlu

Öğrenci
19 Haziran 2016
3
0
1
39
Selamın Aleykum kardeşler öncelikle hayırlı ramazanlar...
Merhaba
Ben daha öncede yaptığım ve başarılı olan format işlemini yinelemek durumunda kaldım lakin gmail hesabımı bir türlü kabul etmedi. aldığım günlerde de aynı gmail hesabını kullanıyordum şimdide ancak "lütfen bu cihazın sahibinin hesaplarından birini kullanarak oturum açın" uyarısı çıkıyor

sorunun çözümü oem kildini açmak farkındayım ve nasıl yapılacağı hakkında fikrim var fakat tuş takımına uılaşamadım bir türlü. bunun için bildiğim tek yöntem dışarıdan başka bir cihazla arama yapıp çağrı ekle kısmından gerekli gizi kodu girip ayarlara ulaşmak...
Dışarıdan yaptığım arama sonrası hat meşgule düşüyor ve benim tlf. çalmıyor.

Daha da yöntem bilmiyorum....

Tuş takımına ulaşma yöntemi varmı, yoksa yeni yazılım mı atmalıyım... ki cihaza erişemiyorken bunu nasıl yapabileceğimi bilmiyorum.

Teşekkür ederim

Saygılar

esasmevzi

Asistan
3 Mart 2016
234
20
18
35
Selamın Aleykum kardeşler öncelikle hayırlı ramazanlar...
Merhaba
Ben daha öncede yaptığım ve başarılı olan format işlemini yinelemek durumunda kaldım lakin gmail hesabımı bir türlü kabul etmedi. aldığım günlerde de aynı gmail hesabını kullanıyordum şimdide ancak "lütfen bu cihazın sahibinin hesaplarından birini kullanarak oturum açın" uyarısı çıkıyor

sorunun çözümü oem kildini açmak farkındayım ve nasıl yapılacağı hakkında fikrim var fakat tuş takımına uılaşamadım bir türlü. bunun için bildiğim tek yöntem dışarıdan başka bir cihazla arama yapıp çağrı ekle kısmından gerekli gizi kodu girip ayarlara ulaşmak...
Dışarıdan yaptığım arama sonrası hat meşgule düşüyor ve benim tlf. çalmıyor.

Daha da yöntem bilmiyorum....

Tuş takımına ulaşma yöntemi varmı, yoksa yeni yazılım mı atmalıyım... ki cihaza erişemiyorken bunu nasıl yapabileceğimi bilmiyorum.

Teşekkür ederim

Saygılar
Dstm tahminimce senin gmail hesabin 3 günlüğüne kilitlendi.
Bi yontem vardi gmail hesabini sorarken usb takip gelistirici secenklerini acan bir apk dosyasi yukleyip oem kilidini acip oyle aciyordun telefonu bi arastir baklm. Ben bi telefon icin aramistim ama tlfnun usb flashdisk destegi olmadigi icin deneyemedim. Kolay gelsin

vega1977

Asistan
3 Ağustos 2013
371
13
18
Güzel ama ben river romu rr2 bekliyorum. Onda s7 edge portları da olacak edge panel fln bunda yok ama new ui çok güzel

Fatih Kamaoğlu

Öğrenci
19 Haziran 2016
3
0
1
39
EyvAllah arkadaşım ilgin cevabım için çok saol öncelikle...

öyle olsun sorun yok ta...başka bi gmail hesabı da kurdum olmadı... o nu bende düşündümde bu durumda o seçeneği eledim...

o dediğin apk yı kurdum ama bu durumds kablo ile gönderilmiyo haliyle.... bu namussuzda da sd kart yok mecbur otg cihazına ihtiyacım var...
sırf denemek içinde almak olmaz ne yapacağımı bulamadım bi türlü... bir tuş takımının değeri bu işte
sıktı beni yani
o değilde diyelim sattım cihazı adamda aldı dur bir formatlaym şunu dedi
o zaman nolcak.... eskiden imei çaldıranlar vardı... onlar gibi oldum resmen ya..
neyse yapacak birşey yok alakan için teşekür ederim...

Hayırlı geceler

M3rTR

Profesör
16 Aralık 2015
1,166
135
243
EyvAllah arkadaşım ilgin cevabım için çok saol öncelikle...

öyle olsun sorun yok ta...başka bi gmail hesabı da kurdum olmadı... o nu bende düşündümde bu durumda o seçeneği eledim...

o dediğin apk yı kurdum ama bu durumds kablo ile gönderilmiyo haliyle.... bu namussuzda da sd kart yok mecbur otg cihazına ihtiyacım var...
sırf denemek içinde almak olmaz ne yapacağımı bulamadım bi türlü... bir tuş takımının değeri bu işte
sıktı beni yani
o değilde diyelim sattım cihazı adamda aldı dur bir formatlaym şunu dedi
o zaman nolcak.... eskiden imei çaldıranlar vardı... onlar gibi oldum resmen ya..
neyse yapacak birşey yok alakan için teşekür ederim...

Hayırlı geceler
Kardeş youtube de yapanlar var otg siz kurulum ekraninda bilgisayara smartswitch e felan bagliyor felan o kurulum ekranını atlıyor

Fatih Kamaoğlu

Öğrenci
19 Haziran 2016
3
0
1
39
Allah razı olsun kardeş.... nasıl olduğunu anlamadığım biçimde hiç kullanmadğım hesabımla 2. denememde oldu hemen oem kilidi ile usb hata ayıklama modunu açtım...O dediğin yöntemide deneyecek idim gerek kalmadı....
acayip sevindim valla... şu an ayarları yapıyorum...

çözüm olarak tahminim hiç ilgisinin olmadığını düşünsemde ilk aldığımda belliki bu hesabı kullanmışım dünde şifresini değiştirmiştim... google da gmail aktivasyoniçin 24 saat bekleyin diye yazmıştı.... sanırım o... yani hesap kilitleme + ilk kurduğun hesabı unutmama şartı varmış...

çok saçma gelsede bu şekilde çözüldü....

kimsenin başına gelmesin tabide gelirse çözüm şu ilk hesabı unutma ve 24 saat bekle

çok teşekkür ederim

M3rTR

Profesör
16 Aralık 2015
1,166
135
243
Allah razı olsun kardeş.... nasıl olduğunu anlamadığım biçimde hiç kullanmadğım hesabımla 2. denememde oldu hemen oem kilidi ile usb hata ayıklama modunu açtım...O dediğin yöntemide deneyecek idim gerek kalmadı....
acayip sevindim valla... şu an ayarları yapıyorum...

çözüm olarak tahminim hiç ilgisinin olmadığını düşünsemde ilk aldığımda belliki bu hesabı kullanmışım dünde şifresini değiştirmiştim... google da gmail aktivasyoniçin 24 saat bekleyin diye yazmıştı.... sanırım o... yani hesap kilitleme + ilk kurduğun hesabı unutmama şartı varmış...

çok saçma gelsede bu şekilde çözüldü....

kimsenin başına gelmesin tabide gelirse çözüm şu ilk hesabı unutma ve 24 saat bekle

çok teşekkür ederim
Geçmiş olsun :)

drag27

Öğrenci
25 Aralık 2015
55
0
6
bir şey sorabilir miyim bende daha yeni note 5 aldım android 6.0.1 güncellemesi geldi güncelledim google play hizmetlerinide güncelle dedi nasıl olacağını bilmiyorumdum sonradan o gitti ama şimdi bir şey indiriyorum rewards durdurudu hatası veriyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim...

M3rTR

Profesör
16 Aralık 2015
1,166
135
243
bir şey sorabilir miyim bende daha yeni note 5 aldım android 6.0.1 güncellemesi geldi güncelledim google play hizmetlerinide güncelle dedi nasıl olacağını bilmiyorumdum sonradan o gitti ama şimdi bir şey indiriyorum rewards durdurudu hatası veriyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim...
O uygulamayı ayarlardan bulun ve kaldirin.

M3rTR

Profesör
16 Aralık 2015
1,166
135
243
Hızlı şarj adaptörünü çevirici ile kullanan var mı?
1dcee5416560acb9c377673371c5c177.jpg
Bunun gibi mi?

Lazzz

Rektör
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
Değerleri böyle, seninkinin değerlerini çekip atabilirmisin? Tapatalk kaliteyi düşürmüş okunmuyor... Yeniden çekip atayım.
eff71adf9c4e23563789662d4d6a38ea.jpg

179771e79a27d672ac0c12e5a56fade2.jpg