Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Bir sürü param olsa bile o simsiyah arka plan ve arayüze asla para vermem. HTC'nin en nefret ettiğim olayı o arayüzü. Sınırsız değişim hakkı derken arızalı cihazı değiştiriyorlar arızası olmayan cihazı değiştirmezler tabi, büyük bir arızası varsa değişim oluyor tabi.
Arayüzü bende sevemedim hiç htc de. Ama teknik özellikleri çok üstün bir telefon. Vereceğin paranın karşılığını verir bence. Tabi arayüzün güzelliği de önemli bir şey.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arayüzü bende sevemedim hiç htc de. Ama teknik özellikleri çok üstün bir telefon. Vereceğin paranın karşılığını verir bence. Tabi arayüzün güzelliği de önemli bir şey.
Yarı fiyatına verseler bile o telefonu kullanmak için almam. Niye bilmiyorum ama hiç sevmiyorum o arayüzü. Tamam bazı özellikleri güzel ona lafım yokta arayüz benim için cok önemli, zaten Htc bu yüzden tutmuyor diye düşünüyorum, arayüzü önemsemeyen bir toplum olunsaydı saf androidler kullanılan en yaygın telefonlar olurdu :)

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Yarı fiyatına verseler bile o telefonu kullanmak için almam. Niye bilmiyorum ama hiç sevmiyorum o arayüzü. Tamam bazı özellikleri güzel ona lafım yokta arayüz benim için cok önemli, zaten Htc bu yüzden tutmuyor diye düşünüyorum, arayüzü önemsemeyen bir toplum olunsaydı saf androidler kullanılan en yaygın telefonlar olurdu :)
Lazzz dibine kadar katılıyorum arayuz yuzunden android cephesinde telefon beğenemiyorum sarmıyor touchwiz gibi

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
O kadar da değil yahu. Yarı fiyatına verseler öyle bi alırım ki :D baktım sevmiyorum satarım. Hem kâr etmiş olurum :)

TheIceStorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Beyler bende yaklaşık 3 haftadır note5 kullanıyorum ama 4.30 5saati hiç geçemedim. 5 saatide bir kez gördüm zaten. Batarya sürelerini artırmak için ek neler yaptınız? Valla aynı telefonlarla 2 3 saat daha az ekran süresi almak biraz koyuyor insana :D

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Beyler bende yaklaşık 3 haftadır note5 kullanıyorum ama 4.30 5saati hiç geçemedim. 5 saatide bir kez gördüm zaten. Batarya sürelerini artırmak için ek neler yaptınız? Valla aynı telefonlarla 2 3 saat daha az ekran süresi almak biraz koyuyor insana :D
Telefonu rootla, greenify uygulamasını kur. Sistem uygulamaları hariç bütün diğer uygulamaları greenifyde ekran kapandıktan sonra otomatik uyutulacak şekilde ayarla farkı hisset ;)

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Telefonu rootla, greenify uygulamasını kur. Sistem uygulamaları hariç bütün diğer uygulamaları greenifyde ekran kapandıktan sonra otomatik uyutulacak şekilde ayarla farkı hisset ;)
Rootsuz da çalışıyor greenify

TheIceStorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
daha önceki telefonumu alır almaz rootlamıştım. Garantide ücretsiz yapılacak birçok şeyi cebimden yaptırdım. Tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorum. En azından 1yıl içinde. Greenify ı rootsuz deneyip bakayım

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Ben hiç root atmadım. Ama 7 saat ekran süresi alıyorum. Nasıl oluyor diye sormayın bende bilmiyorum. Bir anda son güncellemelerden sonra bu hale geldi süreler.

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Rootsuz Greenify'de otomatik uyutma çalışmıyor elle yapmanız gerekli sürekli.

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ben hiç root atmadım. Ama 7 saat ekran süresi alıyorum. Nasıl oluyor diye sormayın bende bilmiyorum. Bir anda son güncellemelerden sonra bu hale geldi süreler.
Kullanıma, ekran parlaklığına, yüklü uygulamalara, arkada çalışan servislere vs birçok şeye göre değişir ekran süresi. Ivır zıvır uygulama yüklü olmayan, ekran parlaklığı düşük veya otomatikte olan, arkaplanda gereksiz servis ve uygulamaların çalışmadığı telefonda az kullanımda 10 saat ekran süresi alırsınız 20 saat de... Birçok etmene göre değişebilecek bir durum bu.

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Yeni guncelleme gelmis ama ota da gozukmuyo sadece sammobile de var
uploadfromtaptalk1462078562809.png

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bir kişiye takas icin mesaj attım adam bir sorular soruyor kabir azabı gibi kafadan kalsın kardeş dedim [emoji23][emoji23][emoji23]
Neden aldığımdan sanana be kardeş [emoji23][emoji23][emoji23]

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaslar google play wifi den yavas indirme sorununa cozum bulan var mi acaba

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
eiroo-samsung-n9000-galaxy-note-3-gold-metal-bumper-cerceve-kilif-2414412111415931.jpg note 4 de olan bu sadece kasa çerçevesi note 5 içinde varmı
eiroo-samsung-n9000-galaxy-note-3-gold-metal-bumper-cerceve-kilif-2414412111415931.jpg

Crebros

Asistan
Reaksiyon puanı
14
spotify gibi ucretsiz muzik dinleme uygulamasi bilen varmi arkadaslar. Para isteyip duruyo bu nalet uygulama

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar ben sıkıldım telefondan satmayı düşünüyorum ama yerine hangi telefonu almalıyım konusunda da hiç bir fikrim yok. Ayrıca küçük ekrana dönmeyi düşünüyorum 5 inc civarı en fazla 5.2 diyelim. Üst seviye istemiyorum oyun oynamam video çekmem en fazla haber okurum forumları takip ederim ara sıra fotoğraf. Tabi ki note 5 deneyiminden sonra diğer telefonlar oyuncak gibi gelicek bana ama sıkıldım değişim vakti geldi. Bu senenin amirallerini de hiç beğenmedim htc 10 dışında. Htc 10 herşeyiyle harika olmuş almayı çok isterdim ama bilgisayar topladım kardeşime 6.000 liram gitti [emoji1] şimdi sizler ne diyorsunuz hangi modellere bakayım ? Benim için kulaklık sesi çok önemli o nedenle htc one m8s düşünmüyor değilim. Ya da htc one mini 2 olabilir.

Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar ben sıkıldım telefondan satmayı düşünüyorum ama yerine hangi telefonu almalıyım konusunda da hiç bir fikrim yok. Ayrıca küçük ekrana dönmeyi düşünüyorum 5 inc civarı en fazla 5.2 diyelim. Üst seviye istemiyorum oyun oynamam video çekmem en fazla haber okurum forumları takip ederim ara sıra fotoğraf. Tabi ki note 5 deneyiminden sonra diğer telefonlar oyuncak gibi gelicek bana ama sıkıldım değişim vakti geldi. Bu senenin amirallerini de hiç beğenmedim htc 10 dışında. Htc 10 herşeyiyle harika olmuş almayı çok isterdim ama bilgisayar topladım kardeşime 6.000 liram gitti [emoji1] şimdi sizler ne diyorsunuz hangi modellere bakayım ? Benim için kulaklık sesi çok önemli o nedenle htc one m8s düşünmüyor değilim. Ya da htc one mini 2 olabilir.
Sonylere bakabilirsin xperia m5 veya z2