Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Osmn.

Asistan
13 Eylül 2015
220
3
18
İnci diye biri çıktı ilk telefonun yanındaki izleri sordum servise gidin dedi sonra güncellemeyi sordum cevap vermedi çıktım bida girdim cevap vercek kişi kalmamıştır diye uyarı gibi bişey geldi :)

cengover05

Profesör
13 Eylül 2015
3,486
447
263
İnci diye biri çıktı ilk telefonun yanındaki izleri sordum servise gidin dedi sonra güncellemeyi sordum cevap vermedi çıktım bida girdim cevap vercek kişi kalmamıştır diye uyarı gibi bişey geldi :)
Veriyor aslinda cevap :) ama zaten ise yaramayan cevap veriyor servise git bencede

Osmn.

Asistan
13 Eylül 2015
220
3
18
Sizin şarz koblasunda telefona giriş yerinde ısınma oluyor mu benimki ateş gibi oluyor kablonun orası sarardı telefon ısınmıyor ama kablo fena ısınıyor

celalettinaktas

Doçent
22 Şubat 2014
650
34
28
Samsung şarj kablosumdaki aşırı ısınma kablonun bozulma habercisi. Hatta aynı kablo işe telefon bilgisayara baplandığında büyük oranla bilgisayarda telefonuda klasör olarak göstermemektedir. Yada devamlı kopma yapmaktadır

yahyamert38

Asistan
5 Nisan 2015
175
12
18
Samsung şarj kablosumdaki aşırı ısınma kablonun bozulma habercisi. Hatta aynı kablo işe telefon bilgisayara baplandığında büyük oranla bilgisayarda telefonuda klasör olarak göstermemektedir. Yada devamlı kopma yapmaktadır
Telefonu şarj etmede sıkıntı yok. Şarj ederken uç tarafı ısınıyor. Hep hizli sarj ediyor ama sizin dediginiz gibi bilgisayara bağlayınca kopma yapıyo devamlı dıdıt dıdıt diye ötüyo pc hic susmadan

celalettinaktas

Doçent
22 Şubat 2014
650
34
28
Telefonu şarj etmede sıkıntı yok. Şarj ederken uç tarafı ısınıyor. Hep hizli sarj ediyor ama sizin dediginiz gibi bilgisayara bağlayınca kopma yapıyo devamlı dıdıt dıdıt diye ötüyo pc hic susmadan
Aynı sprun bendede var bilgisayara takıldığında şarj oluyor ama dıy dıy diyip kop bağlan kop bağlan yapıyorsa o kablo bitiktir. Arızalıdır. Net bilgi yayabilirain. Serviste değişiyorlar. Ben onun yerine 4 dolar verip yurtdışından remax full speed kablo aldım yassı ve kauçuk. 10 numara 5 yıldız.