Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Forumda gordum note 4lerin cogunda bu guncelleme ile sorunlar baslamis...hizli sarj yazisi ciksada hizli sarj olmamasi telefonun hantallasmasi falan gibi..bu sorunlari yasayanalr varmi arkadaslar.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,081
Forumda gordum note 4lerin cogunda bu guncelleme ile sorunlar baslamis...hizli sarj yazisi ciksada hizli sarj olmamasi telefonun hantallasmasi falan gibi..bu sorunlari yasayanalr varmi arkadaslar.
Hızlı şarj da sıkıntım yok hantal aşmaya gelirsek ondada sıkıntım yok genel olarak cihazı yormadigim ve uzun süre açık kalmadığı sürece kasma olayida yasamiyorum

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Hızlı şarj da sıkıntım yok hantal aşmaya gelirsek ondada sıkıntım yok genel olarak cihazı yormadigim ve uzun süre açık kalmadığı sürece kasma olayida yasamiyorum
Bende de yok telefonu cok yogun kullandigim halde ama sanirim bayagi bir kiside olmus yuklemeyin falan yazmislar

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Bende de şimdilik sıkıntı yok. Herşey stabil çalışıyor. İnşaallah bir sıkıntı ile karşılaşmayız.

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
aynen bende de sıkıntı yok,ama üstte bir arkadasın modem degişecek olayını sabırsızlıkla bekşiyorum,sebeke olayına insallah care olur

MelodyPond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Yoğun olarak video izlediğimde 3 saat 20 dakika civarı, sadece sosyal medya ve internette takıldığımda da 4 - 4 sa 15 dk civarı ekran süresi alıyorum ekran parlaklığı orta oluyor genelde. Nasıl sizce bu pil performansı telefonu değiştirme vaktim gelmiş mi?

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Yoğun olarak video izlediğimde 3 saat 20 dakika civarı, sadece sosyal medya ve internette takıldığımda da 4 - 4 sa 15 dk civarı ekran süresi alıyorum ekran parlaklığı orta oluyor genelde. Nasıl sizce bu pil performansı telefonu değiştirme vaktim gelmiş mi?
gayet iyi ve normal,pil degiştir telefonu degişme

MelodyPond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sanırım siz daha çok cihazınızı değiştirmek istiyorsunuz.
Bu durumda s7 edge/ s8 / s8 edge yada note 8 alabilirsiniz.
Tabi ekonomik şartlarınız müsaid ise.
Başka sebeplerden değiştirmek istiyorum da pil konusunda düşüş yaşamak istemiyorum

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Başka sebeplerden değiştirmek istiyorum da pil konusunda düşüş yaşamak istemiyorum
p2 al kardeşim eğer pil ise derdin.Kafadan 3 günü var ama şunu söyleyeyim pil kadar kamera ve yazılama önem ver.Bende aklımda s7 edge vardı ama kronik ekran sorunları fazla dediler bende ondan vazgeçtim.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,081
Benim de cihaz bataryası ölmüş iyice %100 den 90 a yarım saatte iniyor %18 de kapanıyor

MelodyPond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
p2 al kardeşim eğer pil ise derdin.Kafadan 3 günü var ama şunu söyleyeyim pil kadar kamera ve yazılama önem ver.Bende aklımda s7 edge vardı ama kronik ekran sorunları fazla dediler bende ondan vazgeçtim.
Derdim pil değil zaten kamera ama note 4 piliyle ünlü bir telefon 2 buçuk sene sonra bile iyi sonuçlar veriyor ve başka güncel modelleri de bilmiyorum note 4 un ne kadar üstüne çıkıldı ya da çıkılmadı mı o yüzden bir sorayım dedim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Derdim pil değil zaten kamera ama note 4 piliyle ünlü bir telefon 2 buçuk sene sonra bile iyi sonuçlar veriyor ve başka güncel modelleri de bilmiyorum note 4 un ne kadar üstüne çıkıldı ya da çıkılmadı mı o yüzden bir sorayım dedim
1 sene bekle Note 7'nin yarattığı korku bi aşılsın seneye daha iyi piller gelir elindeki ile idare et bence. Olmadı şimdikilerin fiyatları düşer o zaman alırsınız.

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Arkadaşlar note 4 de toplatılmaya başlanmış Amerika da. İnşallah sıra Türkiye ye gelmez.

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Arkadaşlar note 4 de toplatılmaya başlanmış Amerika da. İnşallah sıra Türkiye ye gelmez.
Yenilenmis note 4 lerde o olay var sadece..adamlar bunlarda samsungtan habersiz orijinal olmayan batarya kullanmislar..eger telefonunuz amerikdan alinma ve yenilenmis bir note 4 degilseki bunuda sadece amerikadaki bir firma yapmis hicbir sorun yok

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
cihazlardan memnunmuyux arkadaslar,güncellemede sıkıntı yasayan varmı

ShiftBoss

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
289
Bugün 200mb civarı sistem güncellemesi aldı eşimin kullandığı Galaxy Note 4 sorun görünmüyor şuan.

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
cihazlardan memnunmuyux arkadaslar,güncellemede sıkıntı yasayan varmı
Güncellemenin adı değişiyor başka bir şey yok tabi güvenlik için bir şeyler varsa bilemem :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Bugün 200mb civarı sistem güncellemesi aldı eşimin kullandığı Galaxy Note 4 sorun görünmüyor şuan.

Güncelleme kodu nedir öğrenebilir misiniz ? Geçen günlerde 372 mb lik güncellemeden ayrı bir güncelleme mi?

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
yeni güncelleme yok bende de,ayrıca agustos guncellemezinden bende memnunum,yani artısı eksisi yok bence

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar sizce bu tarz ürünler güvenilir mi veya güvenilir bir marka var mıdır ? Şuana kadar telefonu değiştirmeyi niyetlendim ama ya kronik sorunları oluyor ya da bataryaları note 4 kadar gitmiyor.Note 8 2. günü rahat götürür deseler uğraşmadan onu bile alırım ama akıl arttıkça ömür kısalıyor garip bir şekilde :)

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Arkadaşlar sizce bu tarz ürünler güvenilir mi veya güvenilir bir marka var mıdır ? Şuana kadar telefonu değiştirmeyi niyetlendim ama ya kronik sorunları oluyor ya da bataryaları note 4 kadar gitmiyor.Note 8 2. günü rahat götürür deseler uğraşmadan onu bile alırım ama akıl arttıkça ömür kısalıyor garip bir şekilde :)
6300 mah dogruysa eger ve guvenilirse bende düsünebilirim,hayali bile güzel,2 hatta 3 gün giden bir bayarya

Reaksiyon puanı
5,171
Bunun yerine zerolemonlar var gerçek 10.000 mah batarya tabi telefona ayrıyeten arka kılıf ile geliyor ve tel kalınlığı iki katına çıkıyor

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Bunun yerine zerolemonlar var gerçek 10.000 mah batarya tabi telefona ayrıyeten arka kılıf ile geliyor ve tel kalınlığı iki katına çıkıyor
telefon patates olur o zaman,normal pil olması vr 6300 mah olması cok iyi,ama gercek mah degerini veriyormu acaba

M

Murat Burç

SDN Okuru
O boyutta 6300 mah çok zor arkadaşlar büyük ihtimal verimsiz pil
@syfsn Nin dediği 10klik kalın pili alın daha iyi sizin için

Reaksiyon puanı
5,171
O pil için kernel bile geliştirdiler tek sorun pilin 200tl olması ve çok kalın olması

alexan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2 yıllık kullanımdan sonra orjinal batarya alıp taktım. Bugün ikinci doldurusum sarjı ama eski batarya gibi çabuk gidiyor. Düzelir mi ? Yoksa bataryada mı sıkıntı var ?

irkaratas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
2 yıllık kullanımdan sonra orjinal batarya alıp taktım. Bugün ikinci doldurusum sarjı ama eski batarya gibi çabuk gidiyor. Düzelir mi ? Yoksa bataryada mı sıkıntı var ?
Ben de yeni pil aldım ,ekran süresi 4 saatten 6 saate yükseldi.