Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Teknik servisin değişim kararı verdiği cihazı, bir de Samsung onaylayacakmış da, eski cihaz gidecekmiş de yenisi gelecekmiş.. 2 ay kadar sürebilirmiş.. Amma nazlısın be Samsung.

sercanalikaya

Asistan
Reaksiyon puanı
141
Parmak izi okuyucuyu kullanan var mı? Son bir ikidir teli kapatıp açtığımda unable to use fingerprint after reboot gibi bir uyarı alıyorum. Şifre ile giriş yapıyorum. Sonrasında parmak izi okuyucuda sorun olmuyor. Ama dikkatimi celbetti. Sorayım dedim

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Arkadaslar tapatalk prograki bozulan varmi..ana sayfa haber akisi sayfasi bir turlu acilmiyor..baktim disconnectte olmamisim.veriyi sil vs yapdim yine ayni.forumlarda abonelitomde dusmemis.mesaj geldigi zaman aliyorum.ama ilk sayfa da sadece bir resim var ve forum akislarini goremiyorum.varmi bu sorunu yasayan
Bende son güncellemeden sonra bu problemi yaşıyorum.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Simdi gear fitimi farkettim saati geri 1 saat nasil ileri alinir bilen varmi acaba
( neyse halleddim arkadaslar cihazi telefona baglayinca sagolun)

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Hadi hayirli olsun bu sabah itibari ile guncelleme geldi
a81021b70aa92c5584364d5e30941a1f.jpg

@bb90 @baycebir

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Hadi hayirli olsun bu sabah itibari ile guncelleme geldi
a81021b70aa92c5584364d5e30941a1f.jpg

@bb90 @baycebir

Sevindirici haber için teşekkürler kardeşim. Kontrol ediyorum eğer otadan gelmediyse smart switch ile yapmak zorunda kalacağım Turkcell mağduru olarak. İnşallah düşündüğümüz pil kullanımı bu güncelleme ile verilmiştir. Hepimize hayırlı olsun.

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Hayret otadan indirebiliyorum. Normalde geç gelmesi gerekirdi Turkcell den aldığım için.

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Bütün arkadaşlarıma hayırlı olsun. Eğer uzun süredir wipe yapmadı iseniz yükledikten sonra wipe yapmanızı öneririm.

sercanalikaya

Asistan
Reaksiyon puanı
141
Bi hediye paketi gibi bi aplikasyon cikti. Yine bos bisi. Icinden nougat cikacak saniyorsunuz halen app marketlerde bir iki yildiz alacak s app ler...

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
c6a3c446f7f5395ec5aaa9e193e5b445.jpg

Yükleyen arkadaşlar farklılıkları paylaşabilirse seviniriz.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
samaung baya sıklaştırdı güncelleştirmeleri gelmez ama bir ihtimal grace ux gelirse yeniden stock roma geçicem

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
f698df9ab766f3730bef37d0cc9890fb.jpg

Arkadaşlar yeni güncelleme de saati de unutmamışlar sağolsunlar.

Yaqub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar wipe nasıl yapılır yardımcı ola bilirmisiniz?bi de bende telefon kapalı iken 3 tuşla menü açma çalışmıyor nasıl yaparım biri yardımcı olursa çok sevinirim

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Arkadaşlar wipe nasıl yapılır yardımcı ola bilirmisiniz?bi de bende telefon kapalı iken 3 tuşla menü açma çalışmıyor nasıl yaparım biri yardımcı olursa çok sevinirim
Telefon kapali iken ses acma tusu+kapama tusu+ ekranin altindaki orta tusa ayni anda basili tut.sonra samsung yazisi gelince hepsni birak...tahminen ekrana android abi gelecek ve sistem guncelleniyor yazacak.sonra o kaybolacak az biraz sonra recovery menusu gelecek...once wipe cache sonra wipe data yap sonrada rebbot system yap.telefon sifirlankjs olarak baslayacak...ister yedeklerini alip bu islemibyap sonra geri yukle istersen tum uygulamalari sifirdan kur sana kalmis...

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Android telefon ve ayrıca tabletlerinizde sildiğinizi zannettiğiniz fotoğraflar, video klipler ve ayrıca dosyalar cihazın ücra köşelerinde bir yerde öylece duruyor. Bu telefonlar istenmeyen kişilerin eline geçerse söz konusu dosyaları tekrar ortaya çıkarması muhtemel.
Ancak Secure Wipe isimli bu yazılım ile birlikte daha önce telefondan sildiğiniz resim, video ve diğer dosyaları tamamı ile cihazlarınızdan silebilirsiniz.
Aşağıdaki programı bir deneyin bakalım. Ama unutmayın sorumluluk size ait. Gerekli yedeklerinizi de almanızda fayda var.
Hayırlı geceler.

Secure Wipe - Google Play'de Android Uygulamaları

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Android telefon ve ayrıca tabletlerinizde sildiğinizi zannettiğiniz fotoğraflar, video klipler ve ayrıca dosyalar cihazın ücra köşelerinde bir yerde öylece duruyor. Bu telefonlar istenmeyen kişilerin eline geçerse söz konusu dosyaları tekrar ortaya çıkarması muhtemel.
Ancak Secure Wipe isimli bu yazılım ile birlikte daha önce telefondan sildiğiniz resim, video ve diğer dosyaları tamamı ile cihazlarınızdan silebilirsiniz.
Aşağıdaki programı bir deneyin bakalım. Ama unutmayın sorumluluk size ait. Gerekli yedeklerinizi de almanızda fayda var.
Hayırlı geceler.

Ins benim dedigim wipe i yapacagim diye recovery menusu diye download menuye girmemistir..hic ses gelmedi biraha:)

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Ins benim dedigim wipe i yapacagim diye recovery menusu diye download menuye girmemistir..hic ses gelmedi biraha:)
Bu Yaqub kardeş daha önce de aynı soruyu sormuştu sanki.O zamanda bir kaç arkadaş cevap yazmıştık. Fakat kendisinden hiç ses çıkmamıştı.
İnşaallah bu defa ses çıkar.
Hayırlısı bakalım.

Son düzenleme:

Yaqub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu Yakub kardeş daha önce de aynı soruyu sormuştu sanki.O zamanda bir kaç arkadaş cevap yazmıştık. Fakat kendisinden hiç ses çıkmamıştı.
İnşaallah bu defa ses çıkar.
Hayırlısı bakalım.
Evet daha önce de yazdım ama benden sonra mesaj yazan kişiler farkı konulardan konuşuyordular ben de her halde cevap gelmez diye ondan sonrasını takip etmedim.ama bir sorum da yanıtsız kaldı.ben recovery moda geçiyorum ama ondan sonra hiç bir tuş çalışmıyor.ne aşağı ne yukarı gidemiyorum.güç tuşuyla seçim yapamıyorim hiç bir tuş recovery modda çalışmıyor

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Hayırlı geceler.

Yukarıdaki programı bir dene istersen. En azından recovery moda girmeden direk halletmiş olursun. Yine de tercih senin.
Evet daha önce de yazdım ama benden sonra mesaj yazan kişiler farkı konulardan konuşuyordular ben de her halde cevap gelmez diye ondan sonrasını takip etmedim.ama bir sorum da yanıtsız kaldı.ben recovery moda geçiyorum ama ondan sonra hiç bir tuş çalışmıyor.ne aşağı ne yukarı gidemiyorum.güç tuşuyla seçim yapamıyorim hiç bir tuş recovery modda çalışmıyor

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Ses acma kapama tusu ile assagi yukari yapabilirsin.secme tusu icinde sagsaki acma kapama tusunu kullanabilirain dostum

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Yukarıdaki programı bir dene istersen. En azından recovery moda girmeden direk halletmiş olursun. Yine de tercih senin.
Bugun wipe yapdim ne zamandir yapmamisdim.yinw google store ingilizce oldu.verdigin apk sayesinde kurtuldum bu dertten dostum.Allah razi olsun senden..ilginc gelende madem yeni bir surum var google bunu bizim ulkeye niye vermiyor;)

Yaqub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ses acma kapama tusu ile assagi yukari yapabilirsin.secme tusu icinde sagsaki acma kapama tusunu kullanabilirain dostum
Ben de bunu demeye çalışıyorum.bu tuşlar çalışmıyor.eskiden çalısıyordu.ses açmayla yukarı ses almayla aşağı güç tuşuyla da seçe biliyordum.ama şimdi onlar çalışmıyor oraya gelince.normalda çalışıyor yani.recovery modda çalışmıyor sadece

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Ben de bunu demeye çalışıyorum.bu tuşlar çalışmıyor.eskiden çalısıyordu.ses açmayla yukarı ses almayla aşağı güç tuşuyla da seçe biliyordum.ama şimdi onlar çalışmıyor oraya gelince.normalda çalışıyor yani.recovery modda çalışmıyor sadece
Cok ilginc dostum..acikcasi ilk defa karsilasiyorum.ve ne desem yalan olur..baycebirin verdigi programida deneyebolirsin yada o tus konusunda emin isen bir servise sorabilirsin..mutlaka daha onceden bir sekilde o tuslar islem disi kalmis olmali..eger daha once rwcovery yuklediysen yada root attiysan belki onda bir hata olmusdur diyecegim.eger cihaz rootsuz ise bir servise sor cozsunler bence bunu

Yaqub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Cok ilginc dostum..acikcasi ilk defa karsilasiyorum.ve ne desem yalan olur..baycebirin verdigi programida deneyebolirsin yada o tus konusunda emin isen bir servise sorabilirsin..mutlaka daha onceden bir sekilde o tuslar islem disi kalmis olmali..eger daha once rwcovery yuklediysen yada root attiysan belki onda bir hata olmusdur diyecegim.eger cihaz rootsuz ise bir servise sor cozsunler bence bunu
Cihazım rootluydu.zaten onun yüzünden başıma gelmeyen kalmadı.knox saygacı 0x1 oldu doğrusu hala ne anlama geldiğini bilmiyorum ve nasıl düzelteceğimi de.ama kötü bir şey olduğunu duydum.neyse ki telefonum kasıyordu ben de format atayım dedim.telefon kapandı ve açılınca güncelleniyor diye saatlerce öyle durdu.servise verdim.telefon çökmüş sıfırdan yazmamız lazım dediler.bem de verdim.ama ondan önce de çalısmıyordu o tuşlar recovery modda

Yaqub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ve bir sorum var.bu wipe ayarı yapılınca telefon sıfırlanıyor mu yoksa nasıl?

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Cihazım rootluydu.zaten onun yüzünden başıma gelmeyen kalmadı.knox saygacı 0x1 oldu doğrusu hala ne anlama geldiğini bilmiyorum ve nasıl düzelteceğimi de.ama kötü bir şey olduğunu duydum.neyse ki telefonum kasıyordu ben de format atayım dedim.telefon kapandı ve açılınca güncelleniyor diye ssatlerce öyrü durdu.servise verdim.telefon çökmüş 0dan yazmamız lazım dediler.bem de verdim.ama ondan önce de çalısmıyordu o tuşlar recovery modda
Bir kere servise verdi isen bence geri gotur zorla elemanlari..cihaz rootlu oldugu icin buyuk ihtimalle senden para almislardir cunku.knox sayaci 1 olunca cihazin rootlu oldugunu ve garanti disi kaldigini gosterir .baska birsey yok yani garanti bittigi zaman ister 0 ister 1 olsun farketmez servis zaten para ile yapar yani..buyuk ihtimalle o root sirasinda olusan bir durumdur tahmijim ve servis gormemistir.yedirebilirsen bu boyle idi o kadar para verdim duzelmemiski falan diye bir diret baktin olmuyor ya anlayan biri eline alip bakacak yada yine servise para vermen gerekecek.meger cihaz garanti disi ise guvenilir bir telefon tamirciside cozebilir ama tabi sorumluluk sende .ben sadece fikrimi paylasiyorum dostum