Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Yaqub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-08-18-12-34-47.png
    Screenshot_2016-08-18-12-34-47.png
    177 KB · Görüntüleme: 447

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Garantinizde güncellemede gitmiş kardeşim yapacak birşey yok güncellemeleri Stock ROM ile atacaksın.

Reaksiyon puanı
35
Hayır benim knox sayacı 1 olan bir s6 im var ve ota güncellemelerini alıyorum aynı şekil bir s6 edge+ var onunda knox sayacı 1 ve ondada aliyorum

Mstgrsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ürün Sıfır Paketindedir Kullanılmamıştır Resimdeki İle Birebirdir Pazarlık Payı Yoktur Spigen Marka Kılıfların Kalitesini Anlatmaya Gerek Yok Ben Note 5 Aldığım İçin Satıyorum Alıcısına Hayırlı Olsun Özelden Ulaşabilirsiniz Fiyat 40 TL..
G3EZ43.jpg

irkaratas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ürün Sıfır Paketindedir Kullanılmamıştır Resimdeki İle Birebirdir Pazarlık Payı Yoktur Spigen Marka Kılıfların Kalitesini Anlatmaya Gerek Yok Ben Note 5 Aldığım İçin Satıyorum Alıcısına Hayırlı Olsun Özelden Ulaşabilirsiniz Fiyat 40 TL..
G3EZ43.jpg
Nasıl satın alabilirim

Yaqub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Selamün aleyküm.Lütfen bana yardım edin.Telefonum note 4 ve hala 5.0.1 sürümünde.Güncellemek istedikte de böyle bir şeyle karşılaşıyorum.6.0 rom da indirip kurmaya çalıştım ama o da sonuç vermedi.Telefonum fena kasıyor.Lütfen yardım edin.Şimdiden teşekkür ederim.

Aleyküm Selam cihazın da root işlemi yapılmış veya custom rom yüklenmiş ise ODIN üzerinden orijinal stock TR firmware'i yükleyip veya root işleminı kaldırıp (en sağlıklısı odin fw) güncellemeleri alırsın,Knox 0x1 in OTA güncellemesine etkisini görmedim bugüne kadar (S4,S5,Note 4,S6) Son olarak CSC bölge kodunun TUR,KVK vs. Türkiye ve distr. olduğuna emin ol çünkü başka bir kod olursa ( ab,rusya,afrika ülkesi) güncelleme gözükmeyebilir gerçi onlara bizden daha önce geliyor ya neyse:)

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Arkadaslar sizce 5.1.1 de kalmalimiyim marsmallowa gecmelimiyim ? Batarya performansi hangisi daha iyi sizce bilgi verirmisiniz ?

mehmetserdar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iyi günler. Sizlere bir sorum olacaktı. Yaklaşık 2 hafta önce note 4 aldım. Telefon şimdilik güzel bir sorun dışında. Sorun 3 defa tekrar etti. Kapatıp açınca düzeldi. Ekran döndürme açık iken uygulamaları yatay yada dikey kullanıma almak için telefonu çevirdiğimde ekran dönüşü esnasında yaklaşık 5 sn lik bir siyah ekran arkasına dönüşü sağlamış görüntü geliyor. Bu durum YouTube da bir hatayı daha ortaya çıkarıyor oda görüntünün siyah ekran olup sadece videonun sesinin gelmesi şeklinde ve Çok zorladığımda YouTube donuyor. Bu hata hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Arkadaşlar iyi günler. Sizlere bir sorum olacaktı. Yaklaşık 2 hafta önce note 4 aldım. Telefon şimdilik güzel bir sorun dışında. Sorun 3 defa tekrar etti. Kapatıp açınca düzeldi. Ekran döndürme açık iken uygulamaları yatay yada dikey kullanıma almak için telefonu çevirdiğimde ekran dönüşü esnasında yaklaşık 5 sn lik bir siyah ekran arkasına dönüşü sağlamış görüntü geliyor. Bu durum YouTube da bir hatayı daha ortaya çıkarıyor oda görüntünün siyah ekran olup sadece videonun sesinin gelmesi şeklinde ve Çok zorladığımda YouTube donuyor. Bu hata hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Bi servise git dostum anakart sikintili olabilir.soyledikleri donanimsal bir sorun gibi gozukuyor cunku

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Arkadaslar sizce 5.1.1 de kalmalimiyim marsmallowa gecmelimiyim ? Batarya performansi hangisi daha iyi sizce bilgi verirmisiniz ?
Ben gectim her acidan daha memnunum.ne isinma nede arada olusan bug hicbirsey kalmadi.evet ekran suresi ben daha az aliyorum.5.1 de 5.5saat ekran alirken bunda 4.5 saat aliyorum.ama acikcasi mm sarj haric her konuda bana daha hos geliyor.

mehmetserdar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi servise git dostum anakart sikintili olabilir.soyledikleri donanimsal bir sorun gibi gozukuyor cunku
İlgi için teşekkür ediyorum öncelikle. Bu sorunu anlatabilmek için servise sanırım çok uğraşıcam. Çünkü ne zaman nasıl ortaya çıkacağı belli değil.

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
İlgi için teşekkür ediyorum öncelikle. Bu sorunu anlatabilmek için servise sanırım çok uğraşıcam. Çünkü ne zaman nasıl ortaya çıkacağı belli değil.
Onlar anlar zaten sikayetinden sorunun nerden oldugunu.eger istanbulda yasiyorsan bakirkoy incirli caddesini tavsiye ederim

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Ben gectim her acidan daha memnunum.ne isinma nede arada olusan bug hicbirsey kalmadi.evet ekran suresi ben daha az aliyorum.5.1 de 5.5saat ekran alirken bunda 4.5 saat aliyorum.ama acikcasi mm sarj haric her konuda bana daha hos geliyor.
Ekran suresi cok onemli benim icinde 1 1 bucuk saat lik dusus cok ciddi.bi dusus olur 5.1.1 devam edelim ozaman

Baba Mrb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bır kaç sorunum var yarımcı olursanız sevınırımm 1. mesaj geldığınde telın ekranı açılıyor bunu nereden kapatabılırım mesaj geldığınde ekran açılmasın 2. 2g'de telefon kapalı gözüküyor benı aradıklarında aradığınız kışıye ulaşılamıyor dıyor 2gde nasıl aktıf olabılırım? şımdıden teşekkürler

uqral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bir sorunum var ve bilgilerinize danışmak istiyorum umarım yardımcı olabilirsiniz.
Telefonu sifirladiktan sonra 4 haneli numaralara mesaj atarken örn. Vodafone yanlışlıkla daima reddet tuşuna bastım ve artık mesaj atamıyorum izinlerden de baktım ama bulamadım bunu nerden değiştirebilirim ?

mehmetserdar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun sanırım send premium SMS i newer allow olarak seçilmesi. Ayarlar >uygulama yöteticisi> mesajlar kısmına gir. Orada send premium SMS göreceksin. Tercihi ask olarak yada always allow olarak işaretlersen sorun çözülecektir.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Arkadaslar note4 icin yine performans ve batarya icin guncelleme.basladi bu guncelleme sizlerede geldigi zaman buradan haber verip sonraki goruslerinizi paylasirmisiniz ?

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Arkadaslar note4 icin yine performans ve batarya icin guncelleme.basladi bu guncelleme sizlerede geldigi zaman buradan haber verip sonraki goruslerinizi paylasirmisiniz ?
Veririm dostum sen merak etme..normalde boyle birsey yokdu gundemde sen nereden okudun.ins fake degildir.birde performans zaten 10 numara idi bitek sarj az biraz kisa gidiyordu insallah onu note 7 cikar ayak oju bozmak icin yapmamislardir.

aras_892

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pil sorunu bir tek bende mi var ya neden uzun gitmiyor uygulamada oyunlarda falan bir yardım eden olur mu

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Veririm dostum sen merak etme..normalde boyle birsey yokdu gundemde sen nereden okudun.ins fake degildir.birde performans zaten 10 numara idi bitek sarj az biraz kisa gidiyordu insallah onu note 7 cikar ayak oju bozmak icin yapmamislardir.
SDN yazmis iki 3 gun once gormusdum guruba yazmak simdi aklima geldi :) sen okumadinmi korede baslamis sanirm performans kararlilik batarya ve guvenlik acmacli yakinda bizede gelir heralde eger gelirse sonraki goruslerinizi yazin bataryada falan duzelme varsa gecicem bende 6.x e ( turkcell magduru)

Monde55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
57
O habere gore güvenlik güncellemesi gelecek olan güncelleme sanırım.