Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Bendeki dsmart digiturk gibi gereksiz tum samsung hediyelerini hepsi yokoldu sizdede oylemi

Onların hepsi kalkıyor zaten 6.0.1 de. Yalnız merak ettiğim bir şey var; Polonya romunda kendi marketi devredışı bırakılamıyordu hala öyle mi?

sercanalikaya

Asistan
Reaksiyon puanı
141
Güncellemeyi yükleyip sonrasında hard format atarak mi ilerlediniz temiz kullanım için?

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Bu defa da ben geçmeyecem 6.0.1 e. Yükleyenler pil durumunu bildirirse ona göre geçiş yapabilirim. 5.1.1 e göre hızlı gidiyordu Polonya romunda. Bakalım şimdi nasıl.

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Bu defa da ben geçmeyecem 6.0.1 e. Yükleyenler pil durumunu bildirirse ona göre geçiş yapabilirim. 5.1.1 e göre hızlı gidiyordu Polonya romunda. Bakalım şimdi nasıl.
Bugün birara fab ayarına döndürüp kontrol etmeye başlayacağım haberdar ederim dostum.

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Şimdilik indirip hazırda bekletmeyi düşünüyorum.
Yorumlara bakıp ona göre yüklemeyi düşünüyorum.

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Şimdilik indirip hazırda bekletmeyi düşünüyorum.
Yorumlara bakıp ona göre yüklemeyi düşünüyorum.

Aynen pil hakkında iyi şeyler duymadan hiç geçipte başımı ağrıtamam. Bir daha 5.1.1 e dönme şansımda yok. Pişman olmaktansa biraz daha beklemeyi tercih ederim.

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Polonya romu 1390 mb idi sanırım. Bu 1560 mb.bende kronik bir aşırı ısınmasorunu vardi henüz ona rastlamadım .cihaz Son derece stabil ve hızlı. Ana kilit ekrandaki takılma olayı yok. Şarjda 5 1 kadar olsa 10 numara olur şu anki gozleyebildiklerim bu sekilde.iki sorunu cozmusler bir tek pil kaldı

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Polonya romu 1390 mb idi sanırım. Bu 1560 mb.bende kronik bir aşırı ısınmasorunu vardi henüz ona rastlamadım .cihaz Son derece stabil ve hızlı. Ana kilit ekrandaki takılma olayı yok. Şarjda 5 1 kadar olsa 10 numara olur şu anki gozleyebildiklerim bu sekilde.iki sorunu cozmusler bir tek pil kaldı

Ülkeye göre değişiyor boyutu nedense. Aynen şarj daha önemli. Ben çözmüşlerdir diye düşünüyorum. Yine de 1 haftaya kadar belli olur kullanımla.

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Bu arada kendi marketinden Snote ve onunla alakalı kendi içindeki yeni uygulamaları indirip güncelleyecek misin kardeşim? @levsa

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Bu arada kendi marketinden Snote ve onunla alakalı kendi içindeki yeni uygulamaları indirip güncelleyecek misin kardeşim? @levsa
Aynen kardeşim yüklüyorum onları. Zaten mm ti bir tek onlar için bekliyordum.ilk izlenimi olumlu şu an.reamen Polonya hatalarini fiderip vermişler gibi.wifi dede düzelme var ayriyetten.ins pide iyisi ise tadından yenmez.

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Güncelleme Note 4 Kullanıcısı arkadaşlarımıza hayırlı olsun :)

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Turkcelin allah belasini versin hangi ulkenin yazilimi atarsam atiyim csc kodu TRC degismiyor biraz bakindim sordm sorusturdum turkcell modem cipini ona gore ayarlamis istedigin kadr rom at csc degismiyor bir turlu 5.1.1 2 ay sonra gelmisdir bana marsmallowda oyle olur gelen giden bisey yok beter olsun turkcell

muratbey16

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Turkcelin allah belasini versin hangi ulkenin yazilimi atarsam atiyim csc kodu TRC degismiyor biraz bakindim sordm sorusturdum turkcell modem cipini ona gore ayarlamis istedigin kadr rom at csc degismiyor bir turlu 5.1.1 2 ay sonra gelmisdir bana marsmallowda oyle olur gelen giden bisey yok beter olsun turkcell
ben turkcelım bana geldı kardes ama sana nası gelmedı

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
ben turkcelım bana geldı kardes ama sana nası gelmedı
Bana hic bugune kadar gelmedi OTa ile 5.0.1 geldiginde 1 aya yakin bekledm servise verdm yapdirdim 5.1.1 geldiginde yine 1 aya yakin bekledm yesilcinden TR romunu inidirp kurdum ve OTa ile 2 aya yakin zaman sonra gelmisdi Turkcellden alan baska tanidigima , bu arada bi performans guncellemeleri gelmis 2 tane fln bana onlarda gelmedi bu telefona Ota ile hic guncelleme almadim polonya ve rusya romlarini kurmusdym csc kod hala TRC yaziyor sonra tekrar 5.1.1 geri dondum simdi 2 ay beklicezki marasmallow gelsin ayip be

muratbey16

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bana hic bugune kadar gelmedi OTa ile 5.0.1 geldiginde 1 aya yakin bekledm servise verdm yapdirdim 5.1.1 geldiginde yine 1 aya yakin bekledm yesilcinden TR romunu inidirp kurdum ve OTa ile 2 aya yakin zaman sonra gelmisdi Turkcellden alan baska tanidigima , bu arada bi performans guncellemeleri gelmis 2 tane fln bana onlarda gelmedi bu telefona Ota ile hic guncelleme almadim polonya ve rusya romlarini kurmusdym csc kod hala TRC yaziyor sonra tekrar 5.1.1 geri dondum simdi 2 ay beklicezki marasmallow gelsin ayip be
usta ne ota bılırım ne rom telefon aldıgım ılk gunku gııb bısı yapmadım ayrı olarak bana cıkınca oto geldı hep ınsallah cozersın en kısa surede

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Aynen kardeşim yüklüyorum onları. Zaten mm ti bir tek onlar için bekliyordum.ilk izlenimi olumlu şu an.reamen Polonya hatalarini fiderip vermişler gibi.wifi dede düzelme var ayriyetten.ins pide iyisi ise tadından yenmez.

O apk lar bana lazim kardeşim. Paylasman mumkun mu? Marketini devredisi olarak koyacam cunku. Acmak istemiyorum.

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Aynen pil hakkında iyi şeyler duymadan hiç geçipte başımı ağrıtamam. Bir daha 5.1.1 e dönme şansımda yok. Pişman olmaktansa biraz daha beklemeyi tercih ederim.
Kusura bakma kardeşim ben dayanamayıp kurdum.
Şimdilik geçişler hızlı ve cihaz gayet stabil.Pil ile ilgili şimdilik birşey diyemem.Biraz daha kullanıp ondan sonra yorum yapabilirim.
Bu arada sana hangi apk lar lazımsa söylersen müsaid olunca bakabilirim.