Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar farkındamısınız şu 6.0 marshmallow da samsung ne kadar geç kaldı mayısta gelse bile 7.0 hemen çıkacak keyfi kalmıyacak samsung un bu güncelleme işine kesin ve acil bir çözüm yolu bulması lazım.

anti panik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar farkındamısınız şu 6.0 marshmallow da samsung ne kadar geç kaldı mayısta gelse bile 7.0 hemen çıkacak keyfi kalmıyacak samsung un bu güncelleme işine kesin ve acil bir çözüm yolu bulması lazım.

Tabi karar sizin..
Ancak kılıf demek telefon yere düştüğünde koruması demek..
Bu durumda gerekli riski alıyorsak sorun yok bence de.
Ama kılıfla kullanım sorunsuz bir kullanım sunuyor.
Bunu not düşmek şart.:)

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Telefonlarını yeni alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum.
Hayırlı sabahlar.

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Hiç şüphesiz note 4 almanızı tabi cq yani 4.5 g ye hazır olan modeli almanızı öneririm

anti panik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Note 4 mü yoksa galaxy a7(2016)mı önerirsiniz

Eğer Note serisini daha önce kullanmadıysanız , önce bir showroom vb de kalemini denemenizi öneririm.
Diğer telefonlara göre en önemli fark kalemi.
sosyal medya kullanıyorsanız. Basında internet dosyalarında bir bilginin belirli bir alanını kalemle seçip kopyalamak çok basit.

bunu parmakla yapmak kolay değil. Bundan önce iki adet başka samsung modeli kullandım. S3 ve Grand)
3 aydır ilk kez note 4 kullanıyorum.

Çok konforlu..
Ayrıca you tube vb deki ses performansı da çok başarılı..:)

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar 2.hattim icin Turcellden faturama ek lgg4c tel aldim eve gelir gelmez marshmallow guncellemesi aldi maalesef note 4 e hala guncelleme yok samsung hakikaten sınıfta kaldı

mhmtsyg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba. Note 4 için orjinal dışında akıllı kılıf var mı?

onurcanisik48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
arkadaslar note 4 aldim ancak turkcell rom mevcut bundan nasil kurtulabilirim yardimci olun lutfen

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Önce polonya romu sonra normal tr romu be tabi güncellemeleri de alınacak yani biraz uzun iş.

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
arkadaslar note 4 aldim ancak turkcell rom mevcut bundan nasil kurtulabilirim yardimci olun lutfen

Odin'le uğraşmak istemiyorsan Ayarlar>Uygulama yöneticisi>Hepsi kısmından bellekte çalışmasını istemediğin uygulamaları devre dışı bırakabilirsin Turkcell uygulamaları belleği pek fazla işgal etmiyor.

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Note 4 du alali 2 hafta oldu Sağa sola salladigimda ilk başta ses açma kapama tuşlarından geldiğini sansamda kameranın oralardan ses geliyor sizce neden?

Tıkırtı sesi kameradan geliyor malum hem ois hem de focus mekanizmasından kaynaklanıyor zararı yok.

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Merhaba arkadaslar bende bir kac güne not 4 almayı düşünüyorum daha önce samsung telefon hiç kullanmadım N910CQ olan modeli almayı düşünüyorum,merak ettiğim samsungun genel donma ara yüzde takılma gibi sorunları bu telefonda varmı telefonu teknik olarak her yönüyle kullanan biriyim, cevaplarınız için teşekkürler

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
merhaba arkadaşlar ben htc desire 820 kulladım.şuan samsung almayı düşünüyorum.galaxy A7 2016 mi NOTE 4 hangisini tavsiye edersiniz..
sık sık telefon değiştirme gibi bir durumum yok.ikisinin de fiyatları aynı..

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Ben her zaman note serisini tercih edin derim
Pişman olmazsınız. Cihaz hakikaten çok güçlü ve stabil tabi elektronik şans işi

ahmet1919

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Iyi gunler arkadaslar. Telefona sifreyi dogru girince" OK "a basmadan otomatik olarak acilmasini nasil ayarlarim. ?

.:EmR@H:.

Asistan
Reaksiyon puanı
11
5 saat önce uzun araştırmalarım sonucu note 4 aldım fakat az önce kendi kendine yeniden başlatmaya başladı.kapat aç yapa yapa batarya ateş gibi oldu.Samsung bayisinden aldım.yarın verip para iadesi alma şansım varmı

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
5 saat önce uzun araştırmalarım sonucu note 4 aldım fakat az önce kendi kendine yeniden başlatmaya başladı.kapat aç yapa yapa batarya ateş gibi oldu.Samsung bayisinden aldım.yarın verip para iadesi alma şansım varmı

kusurlu çıkmış.geri alabilirsin paranı cayma hakkın var.

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
hakem heyetine başvur o zaman...mecbur ödeceyekler..

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar anroid marsmallow güncellemesi geldi mi? geldiyse telefon durumu nasıl

aras89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar size bir şey sorucam telefonu alalı 10 gün falan oldu ama şarjj sıkıntısı çekiyorum.ya bana öyle geliyor yada gerçekten çok mu gidiyor şarjı.mesela interneti açıyorum yada wifiyi dakikada 1 gidiyor yardım edebilecek varsa msj atabilirmi bana?